Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

łukasz ten dział do sprawdzania jest dla pl wiec nam to nic nie pomoże ale dzieki na info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mechanika.myslalem ze dlatego idziesz spac:haha

 

no chyba jednak mysze isc spac bo dalej nie łapie jacku o co ci biega :debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mechanika.myslalem ze dlatego idziesz spac:haha

a kto ogladał skrzydlate świnie??? jakie recenzje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla mnie slaby podobnie jak weekend.ale podobno chrzest jest dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast dostalem dzi renewal za insurance. i sobie patrze a tu mi wyliczyli na 800 funtow i mam 3 no claims discount, a mialem 6.

zadzwonilem wkur....ny a babka mi mowi ze to dlatego bo w pazdzierniku koles mi wjechal w moje auto (z jego winy)a sprawa ciagnie sie w sadzie i dopuki nie bedzie orzeczenia sadu musieli mi zabrac 3 oczka z mojich znizek.kufa niewiem teraz co robic bede musial placic chyba.bo zapytalem sie babki co jak pojde do innej ubezpieczalni to mi powiedziala ze musze im podac ze mam 3 no claims disc. bo jak im podam 6 a oni to sprawdza to bede w czarnej dupiemasakra jakas

Jacek, sprawdz avive. Ja mialem cisnienie w tym roku z direct line, bo mi chcieli podniesc premium o 50%! Sprawdzalem rozne ubezpieczalnie i porownywarki i nie bylo duzej roznicy, az przez przypadek natknolem sie na avive i co sie okazalo? Plece teraz 30% mniej niz w zeszlym roku z direct line! Wiem, ze u nich max znizek osiagasz jak masz 5 lat NCD, wiec moze warto sprobowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla mnie slaby podobnie jak weekend.ale podobno chrzest jest dobry

nie ogladałem jeszcze ani jednego ani drugiego musze zassać ide spac pozdrawiam wszystkich nocnych marków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Lukasz juz sprawdzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany podrzućcie, jakieś użyteczne linki o ubezpieczeniach do wątku z ubezpieczeniami, bo za dwa dni nikt waszych propozycji nie znajdzie w tych 243 stronach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ogladałem jeszcze ani jednego ani drugiego musze zassać ide spac pozdrawiam wszystkich nocnych marków
3m sie Panie

 

ja tez ide sie polozyc bo od rana wietkongu ciag dalszy.narty Pany

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:urodziny Lechu

Najlepszego!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak i zostałem sam :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego Spidi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPIDI !!!!! Ty stara dupo :) Najjlepszeeego :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek, sprawdz avive. Ja mialem cisnienie w tym roku z direct line, bo mi chcieli podniesc premium o 50%! Sprawdzalem rozne ubezpieczalnie i porownywarki i nie bylo duzej roznicy, az przez przypadek natknolem sie na avive i co sie okazalo? Plece teraz 30% mniej niz w zeszlym roku z direct line! Wiem, ze u nich max znizek osiagasz jak masz 5 lat NCD, wiec moze warto sprobowac.

Wyszło 57 funtów miesięcznie... za comprechensive z no claim protected i legal cover i najmniejszy możliwy exces czyli 150....12 lat prawo jazdy ja, 7 lat żona, 10 lat no claim, choć tu i tak max to 5, ja mam 29 lat, żona 30. Do tego najtańszy post code. O co chodzi z tymi ubezpieczeniami? Rozumiem, żebym płacił za jakąś trzylitrówkę, ale nie za głupiego klekota 1.9...To ostatni insurance jaki płaciłem na 3.0 V6 w 16 grupie płaciłem 45 miesięcznie...Ale słyszałem, że kobieta znieśli zniżki, za to że są kobietami-bo zawsze miały taniej-i tu by się zgadzało z kąd ta podwyżka u mnie...

 

---------- Post added at 08:51 ---------- Previous post was at 08:51 ----------

 

Spidi najlepszego!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego Spidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego Spidi :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spidi - chłopaku najlepszego 100 lat i twoje zdrówko

piwo.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za Spidiego:zdrowko bec!! sto lat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyszło 57 funtów miesięcznie... za comprechensive z no claim protected i legal cover i najmniejszy możliwy exces czyli 150....12 lat prawo jazdy ja, 7 lat żona, 10 lat no claim, choć tu i tak max to 5, ja mam 29 lat, żona 30. Do tego najtańszy post code. O co chodzi z tymi ubezpieczeniami? Rozumiem, żebym płacił za jakąś trzylitrówkę, ale nie za głupiego klekota 1.9...To ostatni insurance jaki płaciłem na 3.0 V6 w 16 grupie płaciłem 45 miesięcznie...Ale słyszałem, że kobieta znieśli zniżki, za to że są kobietami-bo zawsze miały taniej-i tu by się zgadzało z kąd ta podwyżka u mnie...

Moze poprostu dlatego, ze ubezpieczenia poszly w tym roku w gore (po raz kolejny juz!). Warto tez do nich zadzwonic bezposrednio. Moze wtedy uda Ci sie wyargowac lepszy deal. Nie zrozumcie mnie zle, nie namawiam Was na avive. Poprostu mi wyszlo u nich sporo taniej i wlasnie przez telefon.

Tak na marginesie- obilo mi sie o uszy, ze w PL w przeciagu dwuch lat OC maja podniesc w gore o 100%. W tym roku przewidywane podwyzki od 30-50% !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności