Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

no 5 min.oki tylko jak go wposcic? to jest moje pytanie dokladnie jakis opis?

Bierzesz przewód za koniec, docinasz na długość teraz albo lepiej potem, szukasz odpowiedniego miejsca do przeciągnięcia, przeciągsz i już jest po drugiej stronie

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dzisiaj ogladałem auto ogłoszenie z auto tradera

 

http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201120387665338/sort/priceasc/usedcars/price-to/3000/fuel-type/diesel/body-type/estate/model/passat/make/volkswagen/page/1/radius/30/postcode/mk420dy/keywords/sport?logcode=p

 

i jestem zdecydowany zeby jechac jutro po niego ale jeszcze dla spokojnosci prosił bym was jesli ktos ma mozliwosc sprawdzic mi go po nr VIN był bym bardzo wdzieczny i browara na zlocie stawiam (jak ktos mi pomoze a nie bedzie na zlocie to tez jakos cie odwdziecze)

nr.VIN WVWZZZ3BZ3E221572

z góry dziękówa no i co myslicie o tym autku pozdro

 

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

 

aha cena to 2850 Funta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki pany za podpowiedz w sprawie tego przewodu

 

---------- Post added at 22:17 ---------- Previous post was at 22:16 ----------

 

Słuchajcie dzisiaj ogladałem auto ogłoszenie z auto tradera

 

http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201120387665338/sort/priceasc/usedcars/price-to/3000/fuel-type/diesel/body-type/estate/model/passat/make/volkswagen/page/1/radius/30/postcode/mk420dy/keywords/sport?logcode=p

 

i jestem zdecydowany zeby jechac jutro po niego ale jeszcze dla spokojnosci prosił bym was jesli ktos ma mozliwosc sprawdzic mi go po nr VIN był bym bardzo wdzieczny i browara na zlocie stawiam (jak ktos mi pomoze a nie bedzie na zlocie to tez jakos cie odwdziecze)

nr.VIN WVWZZZ3BZ3E221572

z góry dziękówa no i co myslicie o tym autku pozdro

 

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

 

aha cena to 2850 Funta

sprawdzales jego poprzednie moty?

 

---------- Post added at 22:18 ---------- Previous post was at 22:17 ----------

 

Bierzesz przewód za koniec, docinasz na długość teraz albo lepiej potem, szukasz odpowiedniego miejsca do przeciągnięcia, przeciągsz i już jest po drugiej stronie

 

;)

to z tym szukasz przekladasz to takie to proste,tylko pozniej w praktyce wychodzi co innego,bede kombinowal jutro

 

---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:18 ----------

 

bartek to mozna sprawdzic samemu po VIN-e link http://www.data.com.pl/2_serwis/infotech/vin.html

 

a reszte jedynie w salonie moga ci powiedziec wiele przydatnych info uzyskasz po sprawdzeniu poprzednich mot-ow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiele przydatnych info uzyskasz po sprawdzeniu poprzednich mot-ow
dokadnie z tym ze musisz miec albo numer motu albo numer referencyjny z lokbooka a tu link

http://motinfo.direct.gov.uk/internet/jsp/ECHID-Internet-History-Request.jsp

 

---------- Post added at 23:07 ---------- Previous post was at 23:02 ----------

 

Kris wstawaj dosc tego spania kolejna nocka przed nami.

 

co trzeba zrobic zeby dostac tokena do wrzutnik.net?

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co trzeba zrobic zeby dostac tokena do wrzutnik.net?

19tdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokadnie z tym ze musisz miec albo numer motu albo numer referencyjny z lokbooka a tu link

http://motinfo.direct.gov.uk/internet/jsp/ECHID-Internet-History-Request.jsp

 

---------- Post added at 23:07 ---------- Previous post was at 23:02 ----------

 

Kris wstawaj dosc tego spania kolejna nocka przed nami.

 

co trzeba zrobic zeby dostac tokena do wrzutnik.net?

wrzutnik.net

sprawdzałem jest ok

 

kurde tych nr sobie nie zapisałem ale dzieki Jacek jutro tam bede to moze jeszcze udam mi sie sprawdzic pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ci Bog w dzieciach wynagrodzi dobry czlowieku.gracias senior:dobrze

 

---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

 

jutro tam bede to moze jeszcze udam mi sie sprawdzic pozdr
spoko.w razie jakbys niemail dostepu do neta to dzwon moze akurat bede przy kompie to Ci sprawdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niech ci Bog w dzieciach wynagrodzi dobry czlowieku.gracias senior:dobrze

 

---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

 

spoko.w razie jakbys niemail dostepu do neta to dzwon moze akurat bede przy kompie to Ci sprawdze

Jacek stokrotne dzieki napewno zadzwonie a ty co w robocie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

co trzeba zrobic zeby dostac tokena do wrzutnik.net?

 

20hdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ty co w robocie dalej
no ba.jak zawsze.ale juz koledzy od nocnych wrazen sa na miejscu to nocka jakos zleci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ba.jak zawsze.ale juz koledzy od nocnych wrazen sa na miejscu to nocka jakos zleci

 

na mnie nie licz :spie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na mnie nie licz
no co ty nie wylamuj sie.obejrzales? Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dowiedziałem dzisiaj w zaufaniu ze w mojej firmie bedzie ok 5 tygodni przestojowego bo beda wymieniac całe wyposażenie i ponoc chca tak zrobic zeby nie płacic ludziom kasy za ten okres powiedział mi to moj znajomy mechanik anglik i dał mi do zrozumienia ze to jest info tylko dla mnie bi jak sie to sypnie to moze mniec kłopoty na całe szczescie na zakladzie sa zwiazki zawodowe (do których należę) wiec mam nadzieje ze te irlandzkie s............ nie zrobia tego co by chcieli z nami zrobic

 

---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:40 ----------

 

kris chyba zmęczony jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieciekawie Bartek.

ja natomiast dostalem dzi renewal za insurance. i sobie patrze a tu mi wyliczyli na 800 funtow i mam 3 no claims discount, a mialem 6.

zadzwonilem wkur....ny a babka mi mowi ze to dlatego bo w pazdzierniku koles mi wjechal w moje auto (z jego winy)a sprawa ciagnie sie w sadzie i dopuki nie bedzie orzeczenia sadu musieli mi zabrac 3 oczka z mojich znizek.kufa niewiem teraz co robic bede musial placic chyba.bo zapytalem sie babki co jak pojde do innej ubezpieczalni to mi powiedziala ze musze im podac ze mam 3 no claims disc. bo jak im podam 6 a oni to sprawdza to bede w czarnej dupie:(masakra jakas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, jak auto po vinie chcesz sprawdzic, to moze zapytaj GURALA czy moze pomoc, a jak nie, to jest watek w dziale polecam, co dzwonisz do kolesia i on na poczekaniu ci auto sprawdza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nieciekawie Bartek.

ja natomiast dostalem dzi renewal za insurance. i sobie patrze a tu mi wyliczyli na 800 funtow i mam 3 no claims discount, a mialem 6.

zadzwonilem wkur....ny a babka mi mowi ze to dlatego bo w pazdzierniku koles mi wjechal w moje auto (z jego winy)a sprawa ciagnie sie w sadzie i dopuki nie bedzie orzeczenia sadu musieli mi zabrac 3 oczka z mojich znizek.kufa niewiem teraz co robic bede musial placic chyba.bo zapytalem sie babki co jak pojde do innej ubezpieczalni to mi powiedziala ze musze im podac ze mam 3 no claims disc. bo jak im podam 6 a oni to sprawdza to bede w czarnej dupie:(masakra jakas

 

 

Z tymi ubezpieczaniami to widze za kazdy na kuku po odnowieniu ja narazie nie miałem zadnych przygód i punktów za jazde ale wydaje mi sie ze tez pójdzie up

 

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:57 ----------

 

Bartek, jak auto po vinie chcesz sprawdzic, to moze zapytaj GURALA czy moze pomoc, a jak nie, to jest watek w dziale polecam, co dzwonisz do kolesia i on na poczekaniu ci auto sprawdza ;)

 

 

zaraz sobie to sprawdze Łukasz dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze za kazdy na kuku
to dlatego ze mi obcieli nizki.czyli jakbym to ja byl sprawca kolizji.ale najgorsze to to ze placilem 400 teraz jest 800.ale jak wezme na raty to bedzie 900.chu...nia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale i tak cały rok płacić nie będziesz bo we wrześniu mówiłeś, że zjeżdżasz do pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obejrzales?

 

a cio miałem obejrzeć :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechanika.myslalem ze dlatego idziesz spac:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności