Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

LADA pisz jak tam tempomat ??? i jaki czas he he
;) jeszcze raz uklony mr Z B i Kwiatka rowniez za goscine ;) owiele przyjemniej sie zaraz wracalo .moglem o wiele predzej zakladac .... co do czasu to nie wiem czy jest sie czym chwalic he he 38 min i tempomat zamontowany magik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.i całe szczęście

 

dlaczego?? chłop zna się na rzeczy,a że czasem mu odwala .. każdemu odwala :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to cos nas laczy bo my dzisiaj tak spedzalismy caly dzien

tam na fotce to nie pasek tylko E46 coupe :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość heiland
hehehe piękna ideologia szkoda, że zgodna z prawdą tak jak to, że dzisiaj pada śnieg w Warszawie marewel już zatęskniłeś za forum ?

 

Użytkowniku Jądruś sugerujesz że udostępniałem komuś konto swoje?

To wynika z tego co napisałeś, oczywiście się mylisz.

Pomijając że się mylisz dodatkowo dochodzi do tego fakt że stwierdzasz coś bez żadnych dowodów co jest wg mnie bez sensowne, więc proszę Cię o sprostowanie tego, choć by z tego powodu że akurat Ci to napewno takie coś nie wypada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heiland, wiec wybacz o Panie. Mylilem sie! Juz marewel zatesknil i sam zalozyl konto. Jak sie ma jaja zeby pisac to trzeba miec i jaja ponosic tego konsekwencje :) ale skonczmy juz tu chlopakom balaganic bo kazdy zainteresowany swoje wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość heiland

Jak coś do niego masz spotkaj się na żywo z nim wtedy tylko wychodzi kto mam jaja, dla mnie temat skończony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz obydwaj po punkciku zarobicie :nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak coś do niego masz spotkaj się na żywo z nim wtedy tylko wychodzi kto mam jaja, dla mnie temat skończony.

 

a Ty skończ zabawę w adwokata :) dla mnie również EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj z lampami walczyłem no i jestem bardzo zadowolony z efektów a juz muslałem ze bedzie lipa ale udało sie i jest dobrze

 

bedford-passat Bartek tak z ciekawości polerowałeś lampy zgodnie z tym manualem zamieszczonym gdzieś tam w dziale warsztat czy tak po prostu swoja własna inwencja twórcza. Pytam bo spróbuje coś z tymi swoimi lampami zrobić bo wyglądają tak jak u ciebie przed polerką ale najchętniej to bym je wymienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem dlaczego marewel zniknął i znalazłem tu ;) to dopiszę tu. Nie wiem o co tam poszło i z kim się pogryzł, cycka widziałem i jakoś z tym żyję :P Czasem przeginał z niektórymi odzywkami, ale gość jednak ma dużo wiedzy... praktycznej... Nie raz i nie dwa pomagał... także weźcie to pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasem przeginał z niektórymi odzywkami

Czasem? Jak czytałem jego posty to włos się jeżył na głowie,koleś za Boga się miał i tyle. Rzadko ostatnio pisał coś mądrego,raczej same agresywne wrzuty ;) To,że ktoś ma jakąś wiedzę, nie znaczy ,że trzeba zaraz głowę w chmurach nosić. Pzdr :tdi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To,że ktoś ma jakąś wiedzę, nie znaczy ,że trzeba zaraz głowę w chmurach nosić.

 

a to swieta prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bedford-passat Bartek tak z ciekawości polerowałeś lampy zgodnie z tym manualem zamieszczonym gdzieś tam w dziale warsztat czy tak po prostu swoja własna inwencja twórcza. Pytam bo spróbuje coś z tymi swoimi lampami zrobić bo wyglądają tak jak u ciebie przed polerką ale najchętniej to bym je wymienił.

 

Witam ja poczytałem troche na forum troche Zbyszek mi podpowiedział i troche inwencji własnej urzyłem papieru wodnego 1500 a potem 2500 w takiej kolejnosci spryskiwałem dosc mocno woda cały czas no i mysle ze jest ok oczywiscie gdybym wykrecił lampy to było by lepiej ale z powodu braku czasu zrobiłem na aucie zabieg jak najbardziej wskazany ja szukałem juz drógich lamp ale pomyslałem ze spróbuje i teraz jest ok

25032011284.th.jpg

 

 

---------- Post added at 20:01 ---------- Previous post was at 19:44 ----------

 

No i widze z awatara ze kolega ORMOWIEC słucha dobrej muzyki stary dobry KAT

Edytowane przez bedford-passat
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak z ciekawości polerowałeś lampy zgodnie z tym manualem
Jestem przykladem ze mozna to zrobic sama pasta typu tempo,szmatka z mikrofibry cos twardego do srodka ja mialem jakas zakretke do keczupu :) i dwie godziny na lampe polerowania na aucie i tez wyszlo super...:) Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he, wszyscy poleruja!!! tez polerowalem, w poniedzialek. papier 1500, 2500 i duuuuzo wody. na koniec gabka z pasta polerska na wiertarce i i mikrofibra na szlifierce oscylacyjnej- rowniez z pasta.... wartalo sie przylozyc.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie lampy mam zaje, ale w weekend ze szwagrem bedziemy jego superba polerowac.powiedzcie czy jest sens wyciagac lampy? no i jakiej pasty najlepiej uzyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z natury energooszczędny od razu użyłem wiertary, gąbki i pasty tcut scratch remover. Trochę zabawy i efekt niczego sobie. Lampy miałem zdemontowane więc było całkiem wygodnie.

 

---------- Post added at 00:18 ---------- Previous post was at 00:16 ----------

 

ja u siebie lampy mam zaje, ale w weekend ze szwagrem bedziemy jego superba polerowac.powiedzcie czy jest sens wyciagac lampy? no i jakiej pasty najlepiej uzyc?

Polecana to Tempo lub Farecla G3 (na ebayu jest). Ale ja dałem radę pastą dostępną w każdym markecie-Tcut Scratch Remover w czerwonej tubce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryku problemy ze spaniem?

 

---------- Post added at 00:19 ---------- Previous post was at 00:18 ----------

 

Tcut Scratch Remover w czerwonej tubce.
ta pasta to juz klasyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja u siebie lampy mam zaje

Do czasu-też miałem super zawsze a jakoś tak pod koniec roku zaczęły matowieć. Na szczęście miałem drugi komplet, a pierwszy wypolerowałem i muszę sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
muszę sprzedać.
napewno nie europejskie?bo jak tak to rzuc jakas cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności