Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Wycieczke do afganistanu :P

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu żadnego klubu nie otworzyłem, ktoś tu podpada.... :nono

Mnie szyba w Rolfie też poszła, odprysk był na szybie, mróz w nocy i ogrzewanie rano... Wymiana po powrocie z PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widziałem wiele super samochodów bentleye mc lareny rolls royce maybachy bugatti veyrony i inne wynalazki

a wczoraj miałem okazje przejechać o 2 centymetry od ... ? kto zgadnie ???

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZdKkc8rb29c&feature=youtu.be

 

Takie bajeranckie, drogie fury, a wszystkie popsute światła już mają:eek:

 

Ale najlepszy to był ten szpieg z krainy deszczowców, co z tego merca wyczłapał:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale najlepszy to był ten szpieg z krainy deszczowców, co z tego merca wyczłapał

 

daj spokój co drugi w londynie to taki przebieraniec...

czasami ciężko powstrzymać śmiech :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie źle. Ja jeśli już odwiedzam stolicę, to jeżdżę nie po samym ścisłym centrum, więc omijają mnie takie widoki. Jutro akurat jadę, Park Royal, Wembley.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jutro mam bristol-london-cambridge-bristol :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz tak mówimy gdzie kto jutro jedzie to ja się chyba do... Lidla przejade ;) :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do pracy będę jechał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypożyczał ktoś w pl np na lotnisku samochód? Lece na tydzień i nie opłaca mi się gonić autem więc zarezerwowałem jakąś kie pikanto bo zalezy mi na mobilnosci a ojciec sprzedal swoje. I zastanawiam sie ile trwa wypelnianie jakiś papierów. Wzialem w Hertz'u. Bralem juz kilka razy w hiszpanii i grecji na wakacjach ale tam to jest wolna amerykanka. Raz na Majorce to wygladalo tak że koleś dał mi kluczuki i powiedzial ze zaplace jak oddam wóz a jak by sie coś stalo to mam zadzwonić i wtedy podac dane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut papierkowej roboty i... pojechał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w asdzie 0.7 jacka dannielsa za 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w asdzie biorę ubezpieczenie bo z ful opcja wyszlo mi w tym roku najtaniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypożyczał ktoś w pl np na lotnisku samochód?

 

5 minut papierkowej roboty i... pojechał

Nic dodac, nic ujac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szybko będę mógł sie cieszyć potężną mocą kia picanto :)

Kiedyś w Top Gear Clarkson spytal jakie auta sa najszybsze i po kilku nie trafionych odpowiedziach wspolprowadzacych odpowiedział, ze te z wypozyczalni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotuj tylko kartę kredytową bo depozyt pobierają w razie coś by nie tak było przy oddaniu. Ogólnie to dobrze auto sprawdź,pamiętaj że to Polska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sprawdź przy odbiorze jak będą jakieś wgniotki otarcia itp to rób zdjęcia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem. Doswiadczenia mam jak pisalem z hiszpanii i grecji a tam żadnego depoztu a samochod mozesz oddac bez lusterek i nikt nie sprawdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacytuję z innego forum bo niedawno właśnie czytałem ;)

 

 

Sixt bralem w Mediolanie na lotnisku wieczorem, kobitka na szybko mi auto pokazala mowi zero uszkodzien ale i tak sobie wziallem full ubezieczenie bo bylo 10 euro za dzien, kiedy oddawalem auto kobitka odrazu poleciala do prawego lusterka i mowi o tutaj jest ryska, ale nie zeby byla rysa ze lakier zdrpany po prostu ktos sie otarl o lusterko i jego farba zostala a baba odrazu w formularzu odnotowala ale sie skapnella ze mam full ubezpiecznie i mi mowi ze nie mam sie co martwic, ja jej mowie jak dajecie klientowi auto to sprawdzacie pobieznie ale jak klient oddaje to lazicie z lupa. ps kolega tez mial identycna historie tutaj w UK i tez to byl Sixt tyle ze on nie wzial full ubezpiecznie i go skasowali za taka sama ryske na lusterku 100 funtow. fakt sixt ma bardzo atrakcyjne ceny ale trzeba na nich uwaza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taka wpadke z vanem z wypożyczalni. Kosztowało mnie to ÂŁ250 plus koszty wypożyczenia.

Dali mi vana, trochę przybrudzony, zerknalem czy nie ma otarc, dzior itp i w drogę. Po 4godxinach oddaje auto a ten idzie prosto do tylnych drzwi i zaczyna macac jakby czegoś szukał. Mówi do mnie tutaj jest wgniecenie... Fakt było, a ja nie miałem jak udowodnić ze nawet wstecznego nie wrzucalem, czy miałem jakąkolwiek możliwość żeby uderzyć drzwiami o co kolejek na tej wysokości a było to kolo 2m.

Nie przyjemne doświadczenie... Sprawdzajcie auto jak jak najlepiej przy odbiorze, bo przy zadawaniu to oni będą latać aby tylko cos znaleźć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli weźmiecie ubezpieczenie van chyba 15 gbp za dzień , teraz moze byc inna cena to machają ręka ale generalnie zdjęcia zdjęcia zdjęcia do vana to jak bez ubezpieczenia bierz drabinę jesli nie widzisz dachu i rób zdjęcia dachu, raz jeden van miał pokrzywiony dach i jeszcze jakis mech (europcar).

jak brałem auto zastępcze to sesje jaka zrobiłem priusowi pozazdrościłby chyba jakiś śledczy przy zbrodni ale koleś widac był przyzwyczajony. Każda ryska na fotce nawet mocniejsze z myjni. PAMIĘTAJ TO TWOJE PIENIĄDZE.

Troche paskudny przypadek miałem na kanarach dokładnie na Teneryfie, bo wynajem przez internet samochodu miał byc focus był mégane (bagażnik podejrzewam w focusie większy albo przynajmniej lepiej wchodzą trzy walizy) ale mały druk "or similiar" kto czyta mały druk na www, kolejna rzecz nagle ubezpieczenie o którym zero mowy na doyouspain.com skoro widzisz cenę to ma byc tyle i nic więcej a ze ciebie z lotniska do biura podwozi Taxi na koszt wypożyczalni (naturalnie wliczone w twój koszt wypożyczenia) to co teraz z bagażami dziećmi będziesz szukać transportu do hotelu? Inny pomysł to paliwo "pełny pełny" lub "pusty pusty" pierwsza opcja ok tankujesz żeby było Full ale druga to gorzej bo często trzeba kontrolować ilośc bo albo oddasz pojazd z paliwem za które zapłaciłeś a nikt ci nie zwróci tych pieniędzy albo czasem dolicza ci prowizje ze miało byc mniej, naturalnie ty zapłacisz prowizje.

Edytowane przez sm1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności