Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

to panowie co z tym spotem w Polsce ??

my jutro wieczorem wyjezdzamy juz.

robimy cos w Malborku moze ??

 

będe Cię gonił jutro w nocy do niemiec śmigam

a za tydzień do polski ale na spota brak czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

Maciej o ktorej jedziesz I czym na kontynent ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprinterem xlwb 500 kg na vanie a w drodze powrotnej 1150 (przeładowany :wmorde ) naszczęście spinter po remapie więc jest czym jechać :D :D

z soboty na niedziel w nocy około 2-3 z pod domu potem tunel i dalej na lille/charleroi i luxemburg wieć chyba nie będziemy sie widzieć po drodze ;) pozdro i szerokości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

no raczej nie, my jedziemy w Sobote o 23.20 tunelem I wtedy najszybsza/krotsza droga do PL.

tylko w Polsce chyba przez Swiecko pojade, anie Kolbaskowo I na A2 I A1 do Gdyni bede ciac ??

50 km dalej chyba jest ale szybciej bo autostrada I dwa pasy caly czas, anie jakies zadupia I radar na radaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I radar na radaze

 

Tym akurat chyba nie ma się co jeszcze przejmować no chyba że drogówka zatrzyma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

Nie wiem jak to tam z nimi jest teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja jadę do Pl we wtorek wieczorem ale troszkę się po kręcę po Francji ( Paryż i Disneyland ) czy lać pod korek w UK czy dolać później we Francji , kasa kasą ale ktoś ostatnio narzekał na francuską ropę . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze na MOT wyszlo cos takiego : (slightly on both side) rear break binding. Z tego co sie domyslam chodzi o to ze trzymaja tylne hamulce. Dzisiaj chcielismy sie wziac za to i jak podnieslismy auto to bez problemu jednym palcem idzie ruszyc kolem. Wg mnie jest wszystko z tym ok. O co moglo chodzic diagnoscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dlatego że ostatnio dobrze mi się pod namiotem mieszkało zdecydowałem się pojechać na VW Show...

http://partyweekender.co.uk/index.php

Jedzie ktoś od nas ? Ktoś się orientuje jakie fury będą ? Bo szczerze powiedziawszy to mnie Passaty interesują, Scirroco, ale Garbusy to mnie w ogóle nie obchodzą...a ten napis Reef to nie oznacza Garbusy głównie ?

Edytowane przez Beart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

To jakaś kapela jest , masz na plakacie ;) Patrząc na zdjęcie to głównie stare campery i garby pewnie będą

Edytowane przez sebp75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

No panowie i panie my już w Polsce i będziemy się wczasować więc jakby ktoś był chętny to można by tego spota zbudować gdzieś w ładnym miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszy problem paska rozwiazany - klima mrozi, jupii :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jak kupiłeś tą biała Audice?

 

Niestety nie. Dopiero sprzedałem swojego paska w Sobotę! Jak coś kupię to napewno się pochwalę.

Edytowane przez rainman777
poprawiony cytat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

Twój był czarny kombi? Miałeś UKP naklejkę z boku? Chyba gostek na UKP się pokazał z nim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najwiekszy problem paska rozwiazany - klima mrozi, jupii
i co uszczelnienie sprężarki poszło?dostałeś kluczyk?ja dostałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były padnięte oringi u wejścia do sprężarki, a przy chłodnicy klimy były źle dobrane i większość tamtędy spitalała. Teraz to idzie zamarznąć, bajka jest. Teraz trzeba by się dobrać do silniczka klapki obiegu(v71), bo się przymyka i otwiera cały czas. Jak se pomyślę, że mam tam zmieścić rękę przy grodzi to chory jestem, w dodatku leżąc głową w dół... Niby klima działa, ale klapka jest mocno denerwująca.

 

Kluczyka wyczekuję i jeszcze nia ma, dam znać jak przyjdzie. Twój sprawdzałem, to w tamten czwartek już był u Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie co to poleconym wyslalem

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

CZYLI JAK WYMIENIAŁEM CHŁODNICE TO ROBOTE SPAPRALI. BO CHLODNICA KLIMY JEST NOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, przynajmniej nie zaginie co moze sie zdarzyc przy normalnym liscie.

 

A no widac ze nowa. Niestety ciezko o dobry serwis klimy, oni by tylko sprezarki wymieniali i tyle. Dlugo szukalem odpowiedniego czlowieka i chyba znalalazlem. Zaplacilem 200zl czyli tyle ile za dobra obsluge sezonowa obsluge klimy. I zadnych nieprzyjemnych zapachow jak w przypadku podlaczenia pod maszyne w warsztacie, ktory zmienia opony, a kupil sobie maszynke do robienia pieniedzy nie majac pojecia o klimie. No oby tak bylo.

 

A jak dlugo nie pracowala klima? Bo jezeli dlugo to moze cos rozsadzic, tego dowiem sie pod koniec miesiaca jak wroce na przeglad i lampe uv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twój był czarny kombi? Miałeś UKP naklejkę z boku? Chyba gostek na UKP się pokazał z nim ?

 

Dokładnie. Zaraz sprawdzę ;) .......... Tak to on lol. Gość kupił w sobotę a w poniedziałek dzwoni ze chce zwrot pieniędzy bo mu się dpf zatkał. Wyszło trochę głupio ale miał wielkiego pecha.

Edytowane przez iirasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

Pisał tam że dpf jest wycięty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności