Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Ebay mnie odsyła do policja a policja nic ,,kto mi potem odda kase za te koła jak je kupie ,na odbiór osobisty i wstępne oględziny nie chcą się zgodzić bo twierdza ze koła idą z polski ,a jak się próbuje coś dowiedzieć na forum o polskim adresie czy tam sa to jeste blokowany i nie mam dostępu z kompa na forum ,aby wat dzięki za pomoc ,pozder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , Panowie mam sprawe , ukradziono mi kola z oponami 18" vw chicago ,znalazlem je 1,5 dnia po kradziezy na ebayu i oklo 1h drogi od mojej chaty ,przemalowane na srebrno , ale wszystkie znaki i naklejki po odwaznikach pozostaly , mam rowniez dystansy ktore odbily sie na felgach i tez pasuje , mam mnostwo fotek i dowodow ze to moje kola , ,, kola zajebal polak pracujacy na budowie next door , koleszka z aukcji to polak i sciemnia ze kola sa w polsce w Poznaniu na ul. orna 15 , uk policja nic nie robi wrecz mnie zlewa a mi rece opadaja z bezradnosci , wszyscy sie wypieraja i nie wiem co robic .. ktos mial taka sytuacje , ktos cos poradzi

pozder lada

 

 

Albo założyć kominiarkę i mu w*******ić dla zasady albo weź adwokata przedstaw mu sprawę , jak on zadzwoni na policję to inaczej będą gadać , zawsze można teź się na nich poskarżyć wyżej za to że nic nie robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz placil przy odbiorze to zawsze cos sie wymysli.

 

Ew powiesz na koniec ze nie fajne sa i sie wycofujesz z transakcji i tyle.

Gra na czas sie liczy i zeby nie poszly gdzies indziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak bedziesz placil przy odbiorze to zawsze cos sie wymysli.

Nie ma możliwości odbioru tylko wysyłka już pisałem do niego czy mogę przyjechać w ten weekend obejrzeć odpowiedź dostałem że NIE.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/272186576909?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOT zaliczony :)

 

Od niedawna zmieniły się przepisy, i można teraz MOT robić z miesięcznym wyprzedzeniem (wcześniej 2-tygodniowym).

 

Czytałem o Waszych przygodach na przeglądach i złapałem się za głowę... Jak można być takim chamem żeby komuś specjalnie uszkadzać auto? Nie pojmę tego nigdy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od niedawna zmieniły się przepisy, i można teraz MOT robić z miesięcznym wyprzedzeniem (wcześniej 2-tygodniowym).

 

a to ciekawe, bo zrobiłem przegląd na 13 miesięcy już dwa lata pod rząd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to ciekawe, bo zrobiłem przegląd na 13 miesięcy już dwa lata pod rząd ;)

 

A widzisz, ja w poprzednim aucie mogłem robić 2 tyg wcześniej. Przegląd był robiony w lipcu 2014 i miałem notkę o dwutygodniowym wyprzedzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe że Szkocja ma inaczej niż Anglia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego nie wiem czy wszystkie ale chicago napewno są Lady rozpoznał je a sprzedający przez telefon w pewnym sensie potwierdził że je ukradł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w pewnym sensie potwierdzil ze je ukradl? wtf

nagrales go?

co za *******oza. mnie by kurwica strzelala jakbym wiedzial ze ktos sprzedaje cos co zostalo mi za*****e 2 ulice dalej. lada bardzo mi przykro bo wiem jaka to jest. jeba...e chu....e. jedyna opcja to idz do jakiegos puba blisko ciebie i poszukaj koelsi co mu wpier.....l spuszcza. sam nie ryzykuj bo se jeszcze problemy narobisz. pogadaj z lokalnymi burakami, zaplacisz pare groszy ale sobie ego podbudujesz a noz widelec koles je odda.

mnie krew zalewa jak slysze takie historie, zajebac jak psa, nienawidze zlodzeji. czlowiek pracuje uczciwie, a tu taki cwel jeb.any. sorry za jezyk ale naprawde krew sie gotuje.

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem dzis do niego ze che je kupic ale prosilbym o przesylke do polski bo to dla mojego brata to odrazu zaczol pisac po polsku i powiedzial zebym mu podal numer brata to sie z nim skontakutuje bo wlasnie jest w polsce

 

Koles pisze ze jest w poznaniu

Edytowane przez Madzeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by się zgadzało to samo powiedział ladzie ze koła sa w poznaniu .

Ladzie powiedział przez telefon że jakby je przemalowali proszkowo to by ich nie rozpoznał więc w pewnym sensie potwierdził że je ukradł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odblokowali ;) dzieki panowie za rady , bic nie bede bo juz mi troszke przeszlo z bezradnosci organow scigania ,,pozatym nie chce stresowac rodziny i narazac sie ze to ja za chwile bede osakarzony o napasc itp.

kolesi jest 2 i prawdopodobnie obydwoje sa w uk ,jeden wystawiajacy z uk zapiera sie ze kola sa w polsce i daje namiary na drugiego z poznania ( nr.tel .i adres posiadam ),a ten na pewniaka zaprasza nawet z policjabo pewny ze nikt go nie odwiedzi

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Pisalem dzis do niego ze che je kupic ale prosilbym o przesylke do polski bo to dla mojego brata to odrazu zaczol pisac po polsku i powiedzial zebym mu podal numer brata to sie z nim skontakutuje bo wlasnie jest w polsce

 

Koles pisze ze jest w poznaniu

chyba sie koleszka przeploszyl ze tak szybko do polski polecial

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Albo założyć kominiarkę i mu w*******ić dla zasady albo weź adwokata przedstaw mu sprawę , jak on zadzwoni na policję to inaczej będą gadać , zawsze można teź się na nich poskarżyć wyżej za to że nic nie robią
bic nie bede bo rodziny nie bede narazal na pozniejsze problem ,, juz 3 complejny zlozylem i nawet do crimstop i innych temu podobnych fundacji pisalem , zaraz bedzie 2 tyg a oni nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zglos na ebay ze sprzedawca sprzedaje wszystkie aluski kradzione, jak wszystkie maja malowane to i pewnie sa kradzione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kicha Lada :( Nie masz jakiegos znajomego Anglika z jajami albo prawnika, zeby sie z Toba wybral na policje i sprobowal nacisnac troche? Jak masz konkretne dowody, ze to Twoje kola to pisz na wszystkich mozliwych forach motoryzacyjnych o tym uzytkowniku z ebay. Moze sie znajdzie ktos jeszcze komu kola zwineli.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj link do tych kół, spróbuje zapytać o odbiór osobisty...

Ale lipa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma możliwości odbioru tylko wysyłka już pisałem do niego czy mogę przyjechać w ten weekend obejrzeć odpowiedź dostałem że NIE.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/272186576909?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Masakra z tymi kołami. A masz je ubezpieczone z autem? Może by z ubezpieczalnią pogadać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to te kółka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności