Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze spytam bo pewnie jakis Patryk albo inna madra glowa wie, kiedys pisalem o audi a4 z walnietym modulem komfortu, modul ma numer 8E0 907 279 F, natomiast nigdzie nie mozna takiego dostac, sa z koncowka E, K, C, J itd. czy inny modul bedzie pasowal jako zamiennik?? dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy w jaka branze I w jaki rejon kraju celujesz.

 

Jak chcesz zarobic dobrze to szukaj roboty gdzie jest mozliwosc robienia duzej ilosci godzin czyli np gastronomia. Tam na wakacje to zawsze jest nawal roboty szczegolnie w miejscowosciach turystycznych.

 

Moj brat tak pracowal to zapierdzielal po 60 godz tygodniowo czasami albo I wiecej jak mial sile. Do tego free zarcie w knajpie I tani pokoik bo jak nie pracowal to spal wiec wiele mu nie bylo potrzeba. No I zeby nie przekroczyc kwoty wolej od podatku – 7tys z groszem.

 

W takim scenariuszu idzie zarobic I to calkiem niezle ale trzeba sie tez niezle narobic.

 

Ale dostac taka robote bez znajomosci I doswiadczenia jakiegokolwiek to prawie niemozliwe.

 

Na pewno nie sa to juz czasy ze bez jezyka I doswiadczenia robote dalo sie zalatwic w tydzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z dziewczyną polecieliśmy w połowie, lipca, wróciliśmy 30 września. Pracowaliśmy przez jakieś 2,5 miesiąca, fabryka żarła, przez agencję i na początku robiliśmy dziennie po 12h, ale to chyba tylko dzięki olimpiadzie, przekąski szły jak woda. Skończyła się olimpiada, roboty było jak na lekarstwo, pracowaliśmy co dwa dni, a ostatni tydzień już tylko jeden dzień.

Nam zostawała agencja, bo język kuleje niestety.

 

Podoba się? Jakość jest jaka jest, bo taboretem zrobione.

 

edenutan.jpgqatagujy.jpg

Edytowane przez kulio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo wiem na co patrze i co ma sie podobac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ledy ;)

 

a patrzysz na taką wielką kupę złomu na kółkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"U mnie w branży" robota zawsze jest. Godzin masz ile chcesz. Zarobki są jakie są, nie ma co narzekać.

Główne zagadnienia do ogarniecia to:

- język ang (tak jak chłopaki wspomnieli)

- pokoj do spania

- znajomego, nalepiej takiego lepszego, żeby sie nie okazało ze za pomoc w czymś będzie chcial funciaki/lub inne takie.

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesiu mozesz uzyc z koncowka E. k,c, j to sa od innych modeli audi

k i j od nowszych a4reka C to wg etki nie ma takiego modulu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robercik :kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myślicie o kawałku z reklamy żywca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chcialem pokazac wam moje 18 odebralem je w sobote od lakiernika troche poszedlem na latwizne bo nie polerowalem frontu tylko poszlo w lakier a srodek z racji tego ze byl w dobrym stanie i nie potrzebowal malowania zostal czarny jak sie zrobi troche cieplej to zakladam na auto

 

PS.Arek chyba mnie w koncu pochwali ze cos z nimi zrobilem

 

pozdrawiam20130208_215616.jpg

20130208_215530.jpg

20130208_215540.jpg

20130208_215603.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może sie ktoś jeszcze wypowie w temacie :)
po pierwsze jak juz koledzy napisali sezonowa praca w uk juz sie dawno skonczyla ciezko zalatwic co kolwiek a dopiero cos fajnego .

Dwa jezyk matura maturą ale pogadasz z angolem i mature mozesz sobie schowac, trzeba sie osluchac

Trzy bez kolegi dobrego kumpla nie polecam wyjazdu bo nikt ci pracy nie pomoze zalatwic za free a jak juz pomoga zyczliwi polacy to wyjedziesz z uk bardziej splukany niz teraz jestes

no i kumpel cie przenocuje i pomoze znalezc ta prace bo nikt ci jej nie da jak ty bedziesz w pl na rozmowe musisz isc osobiscie odradzam ci wyjazd to nie te czasy jest teraz duzo trudniej niz 5 lat temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich chcialem pokazac wam moje 18 odebralem je w sobote od lakiernika troche poszedlem na latwizne bo nie polerowalem frontu tylko poszlo w lakier a srodek z racji tego ze byl w dobrym stanie i nie potrzebowal malowania zostal czarny jak sie zrobi troche cieplej to zakladam na auto

 

PS.Arek chyba mnie w koncu pochwali ze cos z nimi zrobilem

 

pozdrawiam[ATTACH=CONFIG]96743[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]96744[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]96745[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]96746[/ATTACH]

 

no Bartek , tyle czasu ale chyba było warto bo kolo naprawdę ładnie wygląda no i na pewno będzie ładnie wyglądało na aucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

panowie co z UD??

dzieje sie cos jak zeszlym roku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde :wmorde

 

niektórzy to mają talenty ukryte jednak :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do sprzedania nowy napinacz paska wielorowkowego firmy INA do AVF/AWX/AVB . Passka dzis sprzedałem a nie będe dawał za free :) Napinacz do oddania za 50 z wysyłka.

 

napinacz.jpg

Edytowane przez szymondeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie przypomniales Szymon, pisales mi priva, powiedz chlopakom jak to z ta pieczatka servisowa w Twojej ksiazce bo zdaje mi sie ze mona by zrobic kolo cyca sprzedawcy Twojego Tourana...

fajnie ze padake pogoniles. pochwalisz sie za ile poszla czy nie bardzo?

 

he he, mi co sie przypomni to dopisuje...

kiedys dyskutowaliscie o kurierach. ja ze swojej moge polecic kuriera o nawie Cień, kupe paczek poszlo z nimi, zawsze maja cene dobra, chodz ostatnio mi krzykneli 70 za 3 pudla to ich wysmialem i powiedzialem ze wiecej ni5 50 im nie dam bo zawsze tyle brali- a bylo 2 nowych kierowcow. skonczylo sie ze za 55 wzieli :P. odbierali albo w sobote albo w niedziele i zawsze u mnie w domu byla paczka w srode w poludnie dostarczona ups-em. nigdy nic nie zginelo, nigdy nic sie nie zniszczylo a szly rzeczy o wartosci kilku kafli.

niestety nie moge polecic i odradzam kuriera Mag-Mac. moj sasiad notabene. mlody szczyl, wzial mi paczke w listopadzie i do tej pory nie doszla. dopiero w zeszlym tygodniu oddal kase za rzeczy, za transport niestety nie. dzwonilem do niego, kupa smsow, zawsze zbywal byle *******ami, dopiero poskutkowal sms do jege mamusi... klamie gowniarz jak nut, zalazl za pazury gogus i tyle... szkoda ze zginely te rzeczy bo byly warte kilka razy wiecej niz za nie zaplacilem. odradzam tego pana niestety. oglasza sie na londynku i w gazetkach wiec przekazcie znajomym zeby nie korzystali z jego uslug. dzieki z gory.

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności