Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

witaj zibi

nie wywołuj wilka z lasu

 

---------- Post added at 23:18 ---------- Previous post was at 22:42 ----------

 

jak by ktos szukał biletu na norka jest mala promocja miedzy 14.5-28.5,przy dobrych układach mozna juz kupic od 40f w dwie strony o ile dobrze odczytałem jak cos nie tak to mnie poprawcie

http://www.norfolkline.com/EN/Ferries_to_France/Fares_and_offers/National_ferry_fortnight/

 

co do wilka to :haha

 

co do norka to wszystko ok , widziałem to bo mi na email wszystkie oferty ślą

 

a no i zobaczcie to :lol3 musiałem monitor wycierać bo akurat piłem jak oglądałem

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=DhWuPv98hCw&feature=player_embedded]http://www.youtube.com/watch?v=DhWuPv98hCw&feature=player_embedded[/ame]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a no i zobaczcie to musiałem monitor wycierać bo akurat piłem jak oglądałem
szkoda ze nie bylo zblizenia na twarz bo koles wygladal pewnie po tym skoku jak po walce z Adamkiem:hahawidac nie kazdy zasluguje na miano bycia morsem

 

---------- Post added at 23:54 ---------- Previous post was at 23:50 ----------

 

Witam!

Pojawił się u mnie w rodzinie kolejny Passat dzisiaj moj tato zakupił to oto autko co myślicie

 

http://www.rsautohandel.pl/index.php?option=com_products&action=show_prod&id=234

 

Link jest jeszcze ze strony sprzedawcy od którego kupił. Zobaczę go za półtora miesiąca na kolejnym urlopie to sam ocenie co tam mój ojciec kupił ale prezentuje się ciekawie. Jest to trzeci Passat u mnie w domu tak że statystyka utrzymana jak najbardziej na plus pozdrawiam

faktycznie ladniutki ten paszczak!co do plastikow to faktycznie nie lada go picowali.czy mi sie wydaje czy on zglebowany jest calkiem mocno?

 

---------- Post added at 00:39 ---------- Previous post was at 23:54 ----------

 

panowie polecam lekture staro polszczyzny:

http://moto.allegro.pl/lux-karoca-ksiecia-pana-i1604270407.html

 

 

no i to:[ame]

[/ame] Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
faktycznie ladniutki ten paszczak!co do plastikow to faktycznie nie lada go picowali.czy mi sie wydaje czy on zglebowany jest calkiem mocno?

 

jacenty02 tak jak piszesz ten Passat jest zglebowany ma zalozony gwint byl to jedyny minus przed jakim ojciec sie wachal czy go kupic ale ostatecznie sie zdecydowal go wziasc bo zadzwonil do mnie i mówi o tym zawieszeniu ale mu powiedzialem ze jak cos to zrobmy swap z moim zawieszeniam i bedzie mial oryginal a ja zawieszenia gwintowane za free

pozrdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja zawieszenia gwintowane za free
sweet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkońcu zmieniłem koła z zimowych na letnie :bleble

 

8x18 ET 35 i po między opone a górny wachacz wchodzi tylko palec :kwasny

 

2 dni jazdy na slickach i w sobote nowe gumy i zobaczymy co wtedy czy się zmieszczą czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy 225/45 17 8" et45 nawet palec nie wchodzi, ale to wystarczy ;) Za to 225/50 już nie weszła do przodu.

 

---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:34 ----------

 

wkońcu zmieniłem koła z zimowych na letnie

Ja już chyba w lutym zmieniłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie polecam lekture staro polszczyzny:

http://moto.allegro.pl/lux-karoca-ks...604270407.html

 

 

no i to:

Vimeo

jacku moja corka pokochala ten filmik.... kilka razy dzis go widziala... i caky czas buuuu... buuuu..;)

 

a z nowosci to: 2 tyg temu mot robilem, wyszlo ze wahacz byl do wymiany. Panowie wyminili. owszem. ale zeby tak dokrecic srube??!! nie... za ciezka praca.... wyobrazcie sobie ze srube od gornego wahacza palcami obracam!! szok!! a przed weekendem bylem w londynie i cuipalem miejscami 200kph... nawet nie mysle co bylo gdyby.... uwazajcie na tych pseudomechanikow....:(

Edytowane przez g_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacku moja corka pokochala ten filmik....
jutro mojej go pokaze ciekawy jestem reakcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie przy 225/45 17 8" et45 nawet palec nie wchodzi, ale to wystarczy ;) Za to 225/50 już nie weszła do przodu.

 

---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:34 ----------

 

Ja już chyba w lutym zmieniłem ;)

 

Patryk ja też bym chętnie zmienił w lutym ale wtedy jeszcze felgi polerowałem ;)

a jak już skończyłem to nie było siana na opony więc wolałem jezdzić 2 miesiące na

zimówkach niż na łysych oponach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zimóweczek szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja zaczynam szukać nowego car insurance-po 4 latach ubezpieczenia na pasku, plus do tego inne auta przed i w tym samym czasie co pasek, do tego ubezpieczenie zawartości mieszkania, przysłali mi dzis propozycje odnowienia-z 34 funtów miesięcznie na 45. I jeszcze napisali: dziękujemy bardzo za to, że jestes z nami 4 lata, czas na odnowienie Twojej polisy....Direct Line

Nie mam zamiaru godzić się na ta podwyżkę, nawet jesli gdzie indziej miałbym zapłacić nie wiele mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak u mnie. Jestem z DL niecałe 4 lata, ale podwyżka była. Sprawdzałem inne ubezpieczalnie i wszystko było w tej samej cenie, +/- 1 pand ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk moge się mylić ale wątpie żebyś znalazł taniej.od listopada zeszłego roku ubezpieczenia aut poszły sporo w górę i to niestety tyczy się każdego.ale jak znajdziesz taniej to daj znać bo mi też się konczy w czerwcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to i ja zaczynam szukać nowego car insurance-po 4 latach ubezpieczenia na pasku, plus do tego inne auta przed i w tym samym czasie co pasek, do tego ubezpieczenie zawartości mieszkania, przysłali mi dzis propozycje odnowienia-z 34 funtów miesięcznie na 45. I jeszcze napisali: dziękujemy bardzo za to, że jestes z nami 4 lata, czas na odnowienie Twojej polisy....Direct Line

Nie mam zamiaru godzić się na ta podwyżkę, nawet jesli gdzie indziej miałbym zapłacić nie wiele mniej.

http://www.nfumutual.co.uk/ polecam. zmiana danych za free. wczesniej placilem 50/60 zalezy u kogo.... i dali mi od razu full znizki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej znalazłem za 35 funtów miesięcznie, ale musiałbym zapłacić extra 40 funtów za legal cover. Natomiast z legal cover i wszystkim innym co mnie interesuje, np no claim protection i zerowy dobrowolny excess znalazłem za 40 miesięcznie z Kwik fita. Jakby na to nie patrzeć to 5 miesięcznie nikt mi za darmo nie daje.

 

---------- Post added at 14:00 ---------- Previous post was at 13:59 ----------

 

Grzesiu, nie miałem czasu Ci zadzwonić ani odpisać. Może dziś będę miał więcej czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a mi przyslali dzis( tzn.na moja zone bo na nia jest auto ) NOTICE OF INTENDED PROSECUTION w skrocie zradarowali mnie jak sie jedzie trasa A2 Dover ROAD podobno pomykalem (srednia dali ) PORTABLE CAMERA70mph a moja predkosc byla 86mph,noi musimy wyslac ze zona nie kierowala tylko ja.taka przyjemnosc 60Ł +3pun. lub jak dobrze to rozpatrza to mozeeee dadza propozycje uczestniczenia w kursie 5godz. gdzie on kosztuje od 60-100Ł ale wowczas po tym kursie nie daja punkcikow ,a ubezbieczalnie trzymaja takie dane o punktach do 5lat i co wiaze sie z tym? wyzsze ubezpieczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak piszesz Romku. kurs kosztuje 60 mój szwagier robił go w styczniu.czekam na info odnosnie wiesz czego.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek idz na kurs !!

punkty teraz są na 4 lata !!

ja choć punkty mi sie już skończyły a miałem 6 ciągle płace więcej za ubezpieczenie

i pamiętaj że to Ty musisz poinformować ubezpieczalnie o tym że masz punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności