Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

panowie ile trzeba teraz dac w UK za passka B5 Fl najlepiej kombi,moze być lekko uszkodzony,moze ktoś słyszał o takim badz widział gdzieś przypadkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie ile trzeba teraz dac w UK za passka B5 Fl najlepiej kombi,moze być lekko uszkodzony,moze ktoś słyszał o takim badz widział gdzieś przypadkiem

 

3200 za mojego :lol

 

co to u kolegi ebay nie działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mialem pisac ze ktos chce pogonic tylko nie moglem pokojarzyc kto.... ktos chyba jeszcze chcial pogonic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam ;)

 

 

 

wyobrazcie sobie, ze z jakiegos powodu, nie moglem kupic deala z dajmy na to http://www.buymobiles.net/ z cashbakiem, bo ow o2 nie akceptowalo mojego zamowienia. chodzilo tylko o cashback bo bez niego nie bylo zadnego problemu.

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hy hy, ja przez pomylke kupilem 2 dunlopy i 2 bridgestone i dostalem 5% off od calosci. kanselowalem bridgestony a 5% od calosci nadal zostalo. inaczej kupujac tylko 2 opony odejmowalo ponad 6 fuli, kupuja 4 ponad 13. kupilem 4, 2 kanselowalem a 13 i tak mi zwrocili:-). chodz raz cos od zycia...

bo wczoraj to mnie zagotowalo.... kupilem 2 tyg temu fotelik na ebaju. zwlekala tydzien z wysylka- inna bajka. w koncu mam traking no i sprawdzajac okazalo sie ze juz raz probowali dostarczyc o godzinie kiedy ktos z nas byl w domu. wczoraj po poludniu sprawdzilem i fotelik dostarczony za podpiosem a ja nic nie mam!! sprawe otwarlem od razu ale za chwile ja przegralem!!!! bo przesylka za podpisem....

zadzonilem do hermesa podalem traking no i pytam o adres pod jaki byl wyslany i facet podal nie moj ale 20 numerow dalej. wiec w nogi do tego domu i udalo mi sie go dostac od dobroczynnej pani. wiec odwolalem sie od decyzji ebaja, podalem im wszystkie numery przesylek i wszytkiego w tym moj niech dzwonia i szukaja gdzie jest przesylka bo ja jej nie mam. co za doopa jakas kwadratowa nie potrafi adresu przepisac. a pytalem jej 2 razy pod jaki adres wyslala to podala moj, ale jak jej wiadomosc napisalem ze dzwonilem do hermesa i ze podala zly adres do wysylki to cisza. myslicie ze negatyw sie nalezy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym dał negatyw Grześ bo to wina wysyłającego podpis mają a Ty fotelika mogłeś nie mieć

a wystarczyło kopiuj-wklej

bo wysyłając hermesem wypełnia się kwity w domu na stronie hermesa

hermes tutaj nie jest winny

 

też kiedyś tak miałem jak mi mytyres zamiast do mojego domu 36 wysłał do nr 6

kobitka przyjęła opony a potem wysłała dzieciaki żeby szukały właściciela po całej ulicy :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hermes dostarczyl tam gdzie bylo nadane- fakt- ale powinni zweryfikowac jeszcze kto odbiera bo za to maja placone. a a co wyslala sie do winy nie poczuwa....

poczta to samo. u mnie non stop list i paczki za podpisem leza jak psie g00wna kolo drzwi bo listonosz fujara!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to fakt imię i nazwisko było na adresie

 

he he jak pomyśle że jak ja bym dostarczył to co ja wożę do pod zły adres to bym pewnie poszedł siedzieć na parę latek...

 

 

Ps

Luke i reszta ferajny za półtora tygodnia znowu ruszam w europe berlin hamburg bruksella paryż i jeszcze tam coś tam południu francji

więc jak coś to postaram się jakieś zakupy zrobić ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siem pisze na balentyne po dobrej cenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to ostatnio jak byłem to chyba okolice 15.50 euro za 0.7

mam nadzieje że znajdę chwile czasu na zakupy bo plan mam strasznie napięty

5 dostaw w berllinie w samym centum i 2 w paryżu na Chanse Lise :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ciśnienia panie Macieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
he he jak pomyśle że jak ja bym dostarczył to co ja wożę do pod zły adres to bym pewnie poszedł siedzieć na parę latek..

A do Niemiec często jeździsz... Do takiego Pewnego mieszkania małego może dostawy robiłeś? ;)

 

2 w paryżu na Chanse Lise
Nie ma ciśnienia panie Macieju

Oj tam to raczej jest :)

 

W PL 0.7 Ballantines był po 59PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko postaram się coś zakupić, w Berlinie sklepów sporo ...

wyjeżdżam w niedziele i muszę się gdzieś zatrzymać w okolicach Berlina wieczorem żeby w poniedziałek

rano wszystko rozwieść po Berlinie i zdążyć w ten sam dzień do Hamburga i znaleść jeszcze hotel wieczorem

żeby wcześnie rano być w Brukseli bo po południu muszę być w Paryżu hehe taki o to ma plan

a w środę zrobić południe francji i wrócić do domu żeby mieć dłuuugi weekend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W PL 0.7 Ballantines był po 59PLN

 

to lepiej. W lidlu po 49,99 było o,7 ze szklanką, a 1 litr po 61 w tesco.

 

Teraz bez promocji litrowy po 65 w tesco jest.

 

1 ltr czerwonego jaśka z litrową colą po 59,99 i za 56,99 grant's 1 ltr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he nie Adam ja temu panu obrazow nie dostarczylem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jadę pierwszy raz autem do Holandii. I mam prom z Harwich do Hook of Holland.

Możecie mi powiedzieć jak to tam wygląda ? gdzie trzeba check in zrobić o której tam najlepiej być itp itd ?????

 

pozdrawiam i z góry dziękuje :)

 

p.s w Holandii potrzebuje gaśnice , kamizelkę odblaskowa czy nie bardzo ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szansa jedna na milion że ktoś Ci sprawdzi gaśnice raczej jak już coś to będą szukać koksu w drodze powrotnej ;)

 

wszystkie te rzeczy wypadało by jednak mieć ze sobą dla własnego bezpieczeństwa i nie mam namyśli tu koksu ;)

 

co do promu nie wiem nie korzystałem ale pewnie tak jak wszędzie wszystko jest odpowiednio oznakowane

 

---------- Dodano o 15:13 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:10 ----------

 

W PL 0.7 Ballantines był po 59PLN

 

litrowy po tyle był w tesco jak byłem ostatnio

 

a tutaj 20 funtów 0.7 jak jest w promocji :wmorde

i jak to możliwe że tu go produkują a w całej europie jest tańszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tutaj 20 funtów 0.7 jak jest w promocji

i jak to możliwe że tu go produkują a w całej europie jest tańszy

Maciej, wlasie kupilem w sainsburym i wyszlo z dostawa 12,50 - niecale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności