Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś doświadczenia z silnikami 2.0sdi 70hp z caddiego? Można się na takiego skusić, czy lepiej poszukać poczciwego 1.9? Za wszelkie opinie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

:haha i pozamiatali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.

Bylismy dzis z moja lepsza polowka w Car Giant tak tylko poogladac passaty, insignie i A4 i a6stki.

Niestety tak jak sie obawialem paski sa strasznie ubogie - brak dwustrefowych klim, ksenonow, navi itd ze w sumie poszlismy poogladac Insignie bo tez sie nam strasznie podoba. Ale tak jak z zewnatrz autko super i z ksenonami i navi byly i w skorce to jakos takos w srodku te plastiki poprostu lipne -spasowanie ich dawalo wiele do zyczenia. W srodku dalej opel to opel.

 

Wiec poszlismy na audice. Wiadomo ceny wyzsze aleee... full wypasik. Tak wiec zmiana celu zakupu na Audi A6 2008 (58) po lifcie z 2.0 tdi cr 170 (no jesli juz nie bedzie tego to trudno niech i jest ten 140 - remap sie zrobi) albo moje marzenie 2.7TDI quattro ale ceny tych aut zabijaja.

Oczywiscie nie zaleznie ktory silnik nam wpadnie to skrzynka bedzie auto.

Moje pytanko wiec brzmi...

Jako ze z 2.0 tdi sa tylko multitronic skrzynie ktore nie maja dosc dobrych recenzji na necie - mial juz z was ktos doczynienia z nia? Jakie sa wrazenia z jazdy?

Z gory dzieki za wszelakie informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łukasz zagadaj z piotrem - gsm london , on ma 2.0 tdi a4 w automacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto oglada Ladyboysow????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki napisalem mu PW - ciekawy jestem jak sie tym jezdzi - skrzynia bez biegow jak w skuterze hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozamiatali

pozamiatala:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

:haha i pozamiatali

dobre bo polskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radior, leniu cholerny!!! do pracy rowerem naginasz, 2-3 razy w roku w trasę pojedziesz i automata szukasz? :wmorde

Kup manuala i nie będziesz miał zmartwień. I na gaz czasem mocniej nadepni to go docenisz :hyhy

Emeryt czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kawalek my slowianie jak dlamnie mega mi sie podoba :D a tu cos bardziej w temat passata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My Slowianie i Równonoc to mega fajne piosenki. Do tego te klipy... Oglądałby na okrągło :-P

Nawet bez dźwięku :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radior, leniu cholerny!!! do pracy rowerem naginasz, 2-3 razy w roku w trasę pojedziesz i automata szukasz? :wmorde

Kup manuala i nie będziesz miał zmartwień. I na gaz czasem mocniej nadepni to go docenisz :hyhy

Emeryt czy co?

 

Adas nie czepiaj sie chlopaka juz sie w zyciu nawachlowal biegami i teraz chce polaczyc przyjemnosc

jazdy z trzymaniem swojej kobiety za nozke....: ) Ja go rozumiem i mozesz mi wierzyc na slowo z tym przyspieszaniem

w automacie nie jest tak zle......: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po weekendzie.

Beetel dla żony kupiony... po 3 tygodniach zwiedzania kraju za w miarę dobrym sprzętem jest. 2000rok i 2000 silnik. Wszystkie klocki, tarcze, olej, filtry, paski powymieniane przez poprzedniego właściciela. Więc tylko siadać i jechać.

 

Oto fotki:

DSC_5593.jpg

 

A także rok po zakupie założyłem temat mój passat - zapraszam do sygnaturki.

 

Miłego dnia :-)

DSC_5587.jpg

DSC_5588.jpg

DSC_5589.jpg

DSC_5590.jpg

DSC_5591.jpg

DSC_5592.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny kolor. Dać mu srebrne kółka i będzie bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny kolor. Dać mu srebrne kółka i będzie bajka.

 

Ja to raczej nic do gadania nie mam :-) tylko miałem sprawdzić czy technicznie ok. ''Mody" będzie robić żonka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowiem potrzebuje przetłumaczyć na angielski albo polski to co mi łajza angielska napisała bo nie kumam o co mu chodzi zgadza sie na ten transport czy nie bo juz nie wiem:

 

I put it in cause gotta wait round y the check it and that 80 pounds.

 

Radior miałem okazje jezdzić kilka razy Audi ze skrzynia Multitronic i ten typ szkrzyni w ogóle mi nie podchodzi ryczy ten silnki jak te biegi sie zmieniaja to taka CVT skrzynia bez stopniowa raczej nie za bardzo udana konstrukcja jak dla mnie, ja osobiście bym szedł w skrzynie s-tronic jak znajdziesz oczywiście z takową.

Moje pytanko wiec brzmi...

Jako ze z 2.0 tdi sa tylko multitronic skrzynie ktore nie maja dosc dobrych recenzji na necie - mial juz z was ktos doczynienia z nia? Jakie sa wrazenia z jazdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez mu powiedz ze ma do szkoly wrocic i nauczcyc sie pisac porpawnie :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz do niego po polsku, moze to jeden z naszych?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adas nie czepiaj sie chlopaka juz sie w zyciu nawachlowal biegami i teraz chce polaczyc przyjemnosc

jazdy z trzymaniem swojej kobiety za nozke....: ) Ja go rozumiem i mozesz mi wierzyc na slowo z tym przyspieszaniem

w automacie nie jest tak zle......: )

Kuba, miałem kilka automatów w życiu, jedne lepsze, drugie gorsze. Ale nawet najlepszy nie dorównuje manualowi jak się daje po garach. A jeśli chodzi o kobietę to podczas jazy kierownik trzyma kierownicę a kobieta wajchę ;)

 

---------- Dodano o 21:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:26 ----------

 

I put it in cause gotta wait round y the check it and that 80 pounds.

Coś włożył bo musi czekać kiedy sprawdzi i to 80 funtów

:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności