Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

to na pewno Adas. juz od 2 dni go nie ma, zabarykadowal sie i sie nie odzywa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze do tego ma na chacie 18stke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania

1. co jest u mnie nie tak z tym uk passat ze nie moge tam konta zalożyć.pokazuje mi się informacja że musze podać valid email ale kufa podaje taki sam 2 razy i juch

 

2.zaczeło mi sfiszeć w drzwiach od kierowcy od kiedy moja szwagierka je z gracją zamkneła;) myśliće że opadły trzeba je wyregulować?how?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. co jest u mnie nie tak z tym uk passat ze nie moge tam konta zalożyć.pokazuje mi się informacja że musze podać valid email ale kufa podaje taki sam 2 razy i juch

musisz uzyc mejal z koncowka com albo uk bo z pl to bedzie lipa

 

---------- Dodano o 22:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:33 ----------

 

2.zaczeło mi sfiszeć w drzwiach od kierowcy od kiedy moja szwagierka je z gracją zamkneła myśliće że opadły trzeba je wyregulować?how?

śwagierka niech sie jeszcze raz oprze o drzwi i przestanie swistac, tylko z gracja nich to zrobi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. co jest u mnie nie tak z tym uk passat ze nie moge tam konta zalożyć.pokazuje mi się informacja że musze podać valid email ale kufa podaje taki sam 2 razy i juch

 

jacenty02 masz to samo co ja miałem nie mogłem się zarejestrować dopiero Patric mnie zarejestrował chodziło o to że tam na dole masz te obrazki i musisz jeden z nich wybrać cos tam dopasować jak to sie mówi anty bootwe coś tam

pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ona się nie oparła tylko zamkła.pozatym to było z gracją, mało mi szyby w aucie wszystkie nie wypadły

 

---------- Dodano o 21:38 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:36 ----------

 

Dzięki Grzesiek. niezauważyłem tego badziewia myśałem że to jakiś spam i nie zwracałem na to uwagi.już sie zalogowałem.dziękówa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuj je jakby uniesc do gory(z gracja), moze przytrzasnela klamre od pasa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze przytrzasnela klamre od pasa??
:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez swiszczaly drzwi od pasazera, doginalem w kazda strone cudowalem, dogianalem sama gore, ponad szyba, ps uwazaj jak bedziesz kombinowal nie uwal szyby i tak gdzies powyzej 100kmh gwizdalo. jakos z tym zylem. do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sanoku "mieszkam" od 5 lat, takich kumpli jeszcze nie mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.zaczeło mi sfiszeć w drzwiach od kierowcy od kiedy moja szwagierka je z gracją zamkneła myśliće że opadły trzeba je wyregulować?how?

Opadły na zawiasie-można je podregulować-tylko o ile się nie mylę to trzeba błotnik ściągać do tego. Doraźnie można spróbować dogiąć ramę drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ona się nie oparła tylko zamkła.pozatym to było z gracją, mało mi szyby w aucie wszystkie nie wypadły

 

---------- Dodano o 21:38 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:36 ----------

 

Dzięki Grzesiek. niezauważyłem tego badziewia myśałem że to jakiś spam i nie zwracałem na to uwagi.już sie zalogowałem.dziękówa

proponuje wykonac regulacje trzaskajac drzwiami zostawiajac jej glowe miedzy nimi :) mysle ze nauczy sie juz jak zamykac :) bez urazy ale ja dostaje piany jak mi ktos dupnie drzwiami podobnie jak twoja szwagierka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja teściowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 pytania

1. co jest u mnie nie tak z tym uk passat ze nie moge tam konta zalożyć.pokazuje mi się informacja że musze podać valid email ale kufa podaje taki sam 2 razy i juch

 

2.zaczeło mi sfiszeć w drzwiach od kierowcy od kiedy moja szwagierka je z gracją zamkneła;) myśliće że opadły trzeba je wyregulować?how?

hym? tesciowej bym nie proponował :) kolega by juz napewno wiedzial co robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Guraś paczka doszła?

Poszło dzisiaj PW do Ciebie, wszystko tam napisałem :wmorde:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ja dostaje piany jak mi ktos dupnie drzwiami podobnie jak twoja szwagierka

Ja tez nie cierpi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich....ma pytanko czy moze ktos jest z leeds?

czy moze ktos zakladal radyjko z nawigacja te co sa na ebay chodzi mi o te dedykowane do passata (chinki). Passat b6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez wojta

ale ja dostaje piany jak mi ktos dupnie drzwiami podobnie jak twoja szwagierka

Ja tez nie cierpi

 

Ja czasami wożę dzieciaki do PL szkoły , trzaskali drzwiami do czasu jak nie przeprowadziłem ''rozmowy'' z nimi i z ich rodzicami , od tej pory zamykają cicho i delikatnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności