Skocz do zawartości
bimbol

Ankieta dot.zadowolenia ze swojego opiekuna regionalnego.

Czy jesteś zadowolony ze swojego opiekuna?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony ze swojego opiekuna?

    • Tak
      28
    • Nie
      18


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Postanowiliśmy szybko sprawdzić za pomocą powyższej ankiety zadowolenie z poczynań Waszego opiekuna regionalnego.:)

 

Ankieta będzie trwała przez 7dni i wyniki będą ukryte aż do jej zakończenia.

Negatywny wynik oznacza automatyczne usunięcie obecnego opiekuna i wybranie większością Waszych głosów nowego.

 

Pozdrowienia

Administracja forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż 46 osób głosowało w temacie? Cosik tu przekłamanie jest bo tyle osób nie ma w naszym regionie. W to my jest 54 a połowa to dawno już się nie odzywała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aż 46 osób głosowało w temacie? Cosik tu przekłamanie jest bo tyle osób nie ma w naszym regionie. W to my jest 54 a połowa to dawno już się nie odzywała.

http://forum.vw-passat.pl/memberlist.php?do=getall 6x30= policz sobie i będziesz wiedział ile jest, to że sie nie odzywają nie znaczy że nie mogli głosować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to że sie nie odzywają nie znaczy że nie mogli głosować

 

 

Hehehehehehehheheheheheh

 

Mnie osobiście Zdun nie przeszkadza ale tą sondą i jej wynikami kolejny raz zagotowaliście parunastu forumowiczów z naszego regiony. To tyle co mam do powiedzenia. Pozdrawiam.

Edytowane przez arkady375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że wyniki w tej sądzie są jak frekwencja wyborcza za dobrych czasów P R L - u !!!!! I tylko tak to można skomentować !!! Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka tylko drobna uwaga, w innym forum, w którym też jestem obecny zasada jest prosta - w ankietach dot. podgrupy mogą uczestniczyć tylko użytkownicy przypisani do tej grupy. Zasada bardzo prosta i sprawiedliwa.

 

Czyli w takiej ankiecie powinni móc brać udział tylko ludzie przypisani do Warm-maz - to dałoby wiarygodne wyniki i nie byłoby żadnych pytań, niedomówień i podejrzeń ;).

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://forum.vw-passat.pl/memberlist.php?do=getall 6x30= policz sobie i będziesz wiedział ile jest, to że sie nie odzywają nie znaczy że nie mogli głosować

Chyba link jest tylko dla modów i opiekuna bo ja widzę tylko ogólny spis użytkowników forum (czyli wszystkich);) . Oczywiście, że mogli. Dziwi mnie tylko, że aż tylko i skąd się oni wzięli :) bo na spotach ich nie ma. Jak mowa o wspólnym spocie też. jak nicki duchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do kolegów z Olsztyna...

Nie zaczynajcie znowu wojny! To jest nam w tej chwili najmniej potrzebne! Bawmy się, organizyjmy spoty, a nie co chwile jakieś chore akcje. Skończmy z tym wreszcie. Nie ważne kto będzie opiekunem, ważne żeby cały region chciał żyć w zgodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba link jest tylko dla modów i opiekuna bo ja widzę tylko ogólny spis użytkowników forum (czyli wszystkich)

 

http://forum.vw-passat.pl/memberlist.php?do=search i wpisz sobie Olsztyn

jak ten link znaleźć :?: Klikasz na społeczność -> użytkownicy -> szukaj użytkowników -> zaawansowane wyszukiwanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://forum.vw-passat.pl/memberlist.php?do=search i wpisz sobie Olsztyn

jak ten link znaleźć Klikasz na społeczność -> użytkownicy -> szukaj użytkowników -> zaawansowane wyszukiwanie

Ok sorka. Moja gafa :)

 

Prośba do kolegów z Olsztyna...

Nie zaczynajcie znowu wojny! To jest nam w tej chwili najmniej potrzebne! Bawmy się, organizyjmy spoty, a nie co chwile jakieś chore akcje. Skończmy z tym wreszcie. Nie ważne kto będzie opiekunem, ważne żeby cały region chciał żyć w zgodzie.

O jaką wojnę Ci chodzi? Ja chciałem się dowiedzieć skąd tyle głosów :P Bo mamy małą aktywność na naszym podforum :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałem się dowiedzieć skąd tyle głosów

Głos poszedł również ode mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O jaką wojnę Ci chodzi? Ja chciałem się dowiedzieć skąd tyle głosów Bo mamy małą aktywność na naszym podforum

 

Łukasz chyba najlepiej zawarł sens. Tym bardziej że u Nas jest garstka osób co regularnie piszą posty, można ich spotkać na spotkach, ale nigdy nie myślałem że aż 46 osób zagłosuje w ankiecie.

 

Zrobiłem tak jak Majcin. Wynik, początkowo byłem w szoku nawet pozytywnym że jest tyle ludzi z Olsztyna. Tylko że aktywność 90 % tych ludzi, jak nie więcej jest zerowa.

Kolejna sprawa jest taka że moim zdaniem w takich głosowaniach powinny brać osoby będące członkami danej grupy regionalnej. Ale to tylko taka moja mała dygresja.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by bylo gdyby te osoby ktore glosowaly ze sa nie zadowlone ze swojego opiekuna to niech stworza nowy temacik i tam wpisza co im nie pasuje i " ZDUN" napewno cos zaradzi na to, a tak to gadacie ze do zduna nic nie macie a jednak glosowaliscie przeciwko:D napiszcie co was boli to wtedy wszyscy bedziemy wiedzieli o co w tych wojnach chodzi, " chyba ze wolicie tylko za plecami gadac a prosto nie jestescie w stanie powiedziec lub napisac" Pozdrawiam "Zdun na prezydenta!!!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bicuomega dyskusja o tym już była i nie o to chodzi, żeby do niej wracać.

 

Najważniejsze, że chyba jesteśmy największą grupą w całym forum ( 46 głosujących) :). Przebiliśmy chyba najbardziej liczne śląskie ( 38 głosów) bo wszędzie indziej ilość głosów nie przekroczyła 30.

 

A tak na poważnie to podsumujmy głosowanie i niech każdy jawnie napisze czy był za czy przeciw. :)

 

Jeżeli to nie, to nie wracajmy już do tematu i zamknijmy topik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jestm tego samego zdania koniec tematu:) opiekun jest jeden i niech tak zostanie pozdrawiam grupe warmii i mazur:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak to gadacie ze do zduna nic nie macie a jednak glosowaliście przeciwko

 

A ty kolego skąd wiesz że my wszyscy głosowaliśmy przeciwko Zdunowi?

 

napiszcie co was boli

 

A że tak zapytam lekarz jesteś czy jak????

 

dyskusja o tym już była i nie o to chodzi, żeby do niej wracać.

 

I wszystko na ten temat.

 

Tak jak napisałem wcześniej

 

tą sondą i jej wynikami kolejny raz zagotowaliście parunastu forumowiczów z naszego regiony

 

Mamy tu przykład iż ludzie z innych regionów oddawali swoje głosy w naszym temacie. Czy tak powinno być?

 

Puki co Zdun jest naszym opiekunem i niech tak pozostanie.

Koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki są chyba oczywiste dla każdego i dla obecnego opiekuna :)

Temat uważam za zamknięty _zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności