Skocz do zawartości
xxpasek2.5tdi

Sprzedać,czy założyć gaz?

Rekomendowane odpowiedzi

z dwojga zlego (TDI - LPG) hmmm... wybralbym raczej LPG :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym gazem to bywa różnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak szczególnie z prostym 8v silnikiem i dobrą instalcją :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie teksty LPG to zło?

 

Ja mam 4 auto na gazie i nigdy nie kupię diesla(bez obrazy) grunt to dobra instalka i dobry magik od gazu.

Zakładaj LPG i śmigaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie gaz tylko czekam na podatek.miałem już furkę w gazie,jezdziłem wieloma.miałem dwa tdi.stary 150km i nowszy,mniej awaryjny w a6 2.5 180km.jazda na gazie jest tansza,a w razie czego serwis tani.a tdi jednak wymaga większych nakładów,a ta ropa nie jest taka tania(chyba,że ktoś kupuje nie na stacji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Pewnie sprawa już nieaktualna, ale mimo wszystko napiszę od siebie dla potomnych, że nigdy w życiu nie chciałbym utrzymywać kolejnego diesla. Gdyby nie te pieniądze, które musiałem wpakować w tego swojego, to już bym go w cholerę sprzedał, ale teraz już nikt mi tego nie odda, więc życie... Jedyne słuszne rozwiązanie to zadbana dwulitrówka w benzynie, + ewentualnie podszykować na cacy przed montażem instalki, a później dobra instalka i tylko jeździć. Żadne tam TDI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie te pieniądze, które musiałem wpakować w tego swojego, to już bym go w cholerę sprzedał, ale teraz już nikt mi tego nie odda, więc życie... Jedyne słuszne rozwiązanie to zadbana dwulitrówka w benzynie, + ewentualnie podszykować na cacy przed montażem instalki, a później dobra instalka i tylko jeździć. Żadne tam TDI.

 

Może kostrukcja 2.5 TDI była niezbyt udana ale nie powiedziałbym tego o 1.9 TDI więc kolego nie przesadzaj z krytyką. To że trafiłeś jakiś felerny egzamplarz to nie znaczy że wszystkie takie są i "jedynie słuszne rozwiązanie to dwulitrówka w benzynie". Wiele osob chwali silniki TDI bo są wytrzymałe i mają dobre osiągi tylko oczywiście trzeba umieć się z nimi obchodzić. Poza tym nie wszyscy lubią smród gazu w kabinie a jak się nie dba o benzyniaka z LPG to też można umoczyć mnóstwo kasy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA tam się gazu bałem i będe bał ,nie dość że w bagażniku bomba to jeszcze ingerowanie w oryginalną instalacje auta(więcej kabli,złączek komputerów które mogą zawieść) to jeszcze konstrukcja nie pod to paliwo stworzona:D a chodźby ropa kosztowała więcej niż paliwo to ja lubie dźwięk klekota i moment obrotowy ciągnika:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaco78

smród gazu w kabinie? jezdziłem autem z gazem 2 lata i jakoś nic nie czułem...

 

Passat driver

 

bomba w bagazniku? kupe zdjęc z wypadków widziałem...auto całe zniszczone a butla z gazem cała:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności