Skocz do zawartości
arkady1321

jaki klej???? listwa boczna drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kleilem na tasme dwustronna "Szatan" i trzyma juz prawie rok, u Kaczy kleilem na te sama tasme i tez jest wszystko ok. Troche kleju do szyb rowniez dalem (poliuretynowego).

 

nooo chwila nieuwagi a ten juz se przypisuje ze wszystko SAM ROBIL :D oj oj

 

Polecam " SZATANA" i troszke kleju do szyb....3ma jak szatan hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze moze taka podpowiedz - jak macie listwy z chromem czy tez plastiki to dolozcie listwy do drzwi bez zadnego kleju czy tasmy - tak na sucho - zobaczcie czy po dolozeniu i nie dociskaniu idealnie dotykaja cala powierzchnia. Zdarza sie ze listwa delikatnie odgieta bedzie prezyc i zadna tasma tego nie utrzyma. Ja na swojej borze mam dokladany ory chrom - listwy na drzwiach kleilem w lato. Do tej pory sie trzymaja choc wiem co zrobilem zle. Myje karcherem, chemia i nic nie odchodzi. Teraz w zime to samo myjka i na mroz - listwy dalej na aucie. Nie wiem w czym macie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja listwę drzwiową przykleiłem na taśme dwustronną do listew.Taśma na brzegach a w środek klej Distal dwu składnikowy. Trzymie już pół roku,oczywiście przed tym dokładne wyczyszczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,,,,dzięki za rady i porady!!!

użyłem KLEJ TOTAL 108 DO SZYB SPOJLERÓW LISTEW 310ML

http://www.allegro.pl/item875228168_klej_total_108_do_szyb_spojlerow_listew_310ml.html

trzyma!!!

przeszedł próby :)

polecam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić klej silikonowy SOUDAL 40FC i myślę, że nawet jakby ktoś chciał pożyczyć tą listwę to chyba razem z lakierem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak:)

kumpel pojechał na giełdę i wrócił bez kół....:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to ja się przymierzam do montażu i... skąd wytrzasnąć tą taśmę 3M? Używam w pracy taśmy tego producenta i w 100% mu zawierzam.

W castoramie czy leroy będą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja 3M kupiłem w zaopatrzeniu zakładów lakierniczych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i... skąd wytrzasnąć tą taśmę 3M?

 

Stąd? np. VHB?

Edytowane przez neurojarre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz przykleić listwy boczne to proponuje klej do szyb tylko w umiarkowanej ilości. Daruj sobie jakąkolwiek taśmę !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności