Skocz do zawartości
walus501

dziwny problem z paliwem.

Rekomendowane odpowiedzi

jeżdżę sobie na rezerwie normalnie nic się nie dzieje ani nie przezywa... jestem pewien ze jeszcze trochę mam paliwa.

stawiam na noc. po dwóch dniach idę go odpalać a ten nie ma już paliwa...

jak to i czemu to tak się robi??

Edytowane przez walus501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżdżę sobie na rezerwie

Gratuluję .... bywa tak że jak wskazówka zejdzie na czerwone pole to pasek (i nie tylko) lubi zdechnąć ,ja uważam że tej rezerwy jako tako nie ma i traktuję że zaczyna się od ostatniej kreski na skali a jak zejdzie na czerwone to tak jak wyżej -auto gaśnie.

A i przy odpalaniu zwłaszcza zimą potrafi nieżle zassać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za każdym odpaleniem silnika pobiera paliwo.

zassało i wessało:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może paliwo ci się cofa do zbiornika?

Jak w przewodach jest paliwo to musi odpalić. Daj zaworek zwrotny i wtedy zobacz.

U mnie jak wskazówka paliwa oprze się o kołek to jeszcze z 50 km zrobię, dlatego zawsze tankuję do pełna i zeruję licznik kilometrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to i czemu to tak się robi??

I tu masz odpowiedź:

jeżdżę sobie na rezerwie normalnie nic się nie dzieje ani nie przezywa...

 

 

 

Może paliwo ci się cofa do zbiornika?

Jak w przewodach jest paliwo to musi odpalić. Daj zaworek zwrotny i wtedy zobacz.

Waluś ma benzyniaka, nie diesla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przecież normalne,że jak jeździsz na rezerwie ciągle,to pompa wyłapuje wszystkie syfy itp.Nie powinno sie jeździć na rezerwie wcale,to jest ostateczność,gdy naprawdę nie ma stacji benzynowej np.w trasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może najpierw sprawdź pompe paliwa...Warto by było pomierzyć ciśnienie,bo może go nie trzymać lub poprostu jest za małe...a swoją drogą-pompa nabija w ogóle wstępnie przed odpaleniem? Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio zeszła wskazówka na połowę rezerwy. Zaparkowałem samochód pod domem , jednym kołem na jezdni drugim na krawężniku i autko już nie odpaliło :( Może pod pochyłem po prostu stał samochód i paliwo poszło w drugą stronę gdzie nie ma zaworu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to ja mam PN aby na odpalenie.

reszta na lpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rezerwa jest najgorsza tych rocznikach, w zbiornikach tyle syfu sie nazbieralem przez tyle czasu, lepiej miec te 20 l w zbiorniku, bo na tym syfie kiepsko bedzie palił albo wcale i potem tylko wtryski leca, a w dieselu to masakra. u mnie zawsze ponad rezerwe jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności