Skocz do zawartości
PIOTR_FOTO

Co myslicie o tych pokrowcach? (B4)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Trochę powycierały mi się fotole w moim pasku. szukałem pokrowców skóropodobnych i znalazłem takie:http://www.motoallegro.pl/item808051492_pokrowce_samochodowe_skora_fotele_kanapy_luxus.html Co o nich myślicie? A może ktoś takowe posiada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIOTRZE, na zdjeciach to ładnie wyglada a gwarantuje ze w rzeczywistosci nie bedzie to ladnie wygladac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Trochę powycierały mi się fotole w moim pasku. szukałem pokrowców skóropodobnych i znalazłem takie:http://www.motoallegro.pl/item808051492_pokrowce_samochodowe_skora_fotele_kanapy_luxus.html Co o nich myślicie? A może ktoś takowe posiada?

Jeżeli fotele są OK to nic nie dawaj...Pokrowce to żadna rewelacja,no i fajnie to one nie wyglądają.Rzecz gustu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety fotel kierowcy jest już przetarty aż gąbka wyłazi. Najlepiej wyglądało by to : http://www.allegro.pl/item879333994_passat_b4_skora_kremowa_zestaw_do_sedana_okazja.html i szkoda że to sedan bo już by była moja. Pozdrowienia dla forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety fotel kierowcy jest już przetarty aż gąbka wyłazi. Najlepiej wyglądało by to : http://www.allegro.pl/item879333994_passat_b4_skora_kremowa_zestaw_do_sedana_okazja.html i szkoda że to sedan bo już by była moja. Pozdrowienia dla forumowiczów.

No właśnie,widzę że już myślałeś nad zmianą-idź w tym kierunku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem takie w polo po zalaniu fotela i powiem ze porażka. jesli już bardzo chcesz pokrowce to szukaj takich szytych pod auto a nie uniwersalnych (wtedy to będzie jakoś wyglądać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Zapytam tylko jeszcze czy skóry, które są do SEDANA (link : http://www.allegro.pl/item879333994_passat_b4_skora_kremowa_zestaw_do_sedana_okazja.html) podpasują do mojego kombi? Wiem, że w B5 są jakieś przeróbki. A w B4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na siedzenia tak ale nie wiem czy na drzwi beda pasowały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Cały przód bedzie pasował tzn fotele i boczki na drzwi.

Co do tylnych drzwi to nie jestem pewny .. niech sie wypowie ktoś mądrzejszy :D

Kanapę załozysz ale może sie nie składac tak jak w kombi tzn dając równą podłogę.

Np u mnie w sedanie jest ta regulowana kanapa i ona sie składa tylko częściowo ( choć to b3 to w b4 chyba bedzie to samo ).

 

Masz klimę w aucie ?

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. nie mam klimy. A to ma jakieś znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko Ci powiem, że jeżeli Ci koledzy podpowiedzą ze z sedana podejdą to nie kupuj tych co daleś linka , tylko kup w lepszym stanie jakieś . Bo za 900 zł na pewno takie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz klimy to se daruk skore!!! chlopie tylek se usmazysz!

 

mialem w mk2 skore i klime i wiecej skory nie chce...

 

co do pokrowcow to jakie by nie byly dla mnie zenada sa i tyle nie lubie i kojarzy mi sie to z misiami :D

 

wole kupic fotele :D

 

pokrowce uwazam jedynie wtedy jak ktos ma prace fizyczna i brudny autem smigac musi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokrowce są rewelacyjne, ja bym kupił. pasuje kanapa z sedana do kombi, awariall tak miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ja mam załozone pokrowce niby są do paska kombi , dałem za nie 170 zeta , i jak bym nie jezdził w roboczych ciuchach to dawno bym je wy.....bał ( na wiosne pranko tapicery i juz nie wrocą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o utrzymanie czystosci to skóra lepsza a jesli chodzi o wyglad i cała reszte to wziołbym welur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak nie masz klimy to tak jak pisze MAPET ... usmażysz sie w lecie na skórze.

 

Welur lepszy i moim skromnym zdaniem, taki jasny, dużo ładniejszy ;)

Choć czy ten konkretnie z Twojego linka ... trochę sporo za niego woła, a widać ze tapicerka do czyszczenia :rolleyes:

 

pozdrawiam herflik-00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak mieszkałem w PL zajmowałem się czyszczeniem tapicerek coś na ten temat mogę powiedzieć.Tak naprawde to dobry , naprawde dobry pokrowiec można poznać dopiero po jakims czasie użytkowania,jak szybko się brudzi to zupełnie inny temat, ale czy nie wyciąga się , nie przeciera etc.Skóra - fakt lepiej się "nosi" i wygląda super ale zimą w dupę bardzo zimno , bo przydałyby sie podgrzewane siedzenia,latem natomiast -jak koledzy wyżej powiedzieli.Pozostaje welur i jeżeli nikt nie PALI fajek w autku to będzie spokój na bardzo długo.Czasem , może lepiej "dać"więcej by mieć spokój na potem, w tym względzie jestem bardzo doświadczony.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - czy ktos z was kupował te pokrowce http://allegro.pl/item912530938_pokrowce_samochodowe_passat_b2_b3_b4_b5_b6_welur.html?

Czekam na ewentualne opinie a może ktoś poleci coś innego (niestety mam przetarte siedzenie kierowcy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pepego361 te beżowe sa zarobiste.juz na nie kase zbieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności