Skocz do zawartości
Jaszczur

Kolejny Zlot Ogólnoposki...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jako pierwszy widzę że podjąłem temat ale mam takie pytanko czy ktoś z szanownych forumowiczów myślał już nad organizacją kolejnego ZLOTU OGÓLNOPOLSKIEGO (tutaj pytanko do organizatora ostatniego zlotu Dardi pomyśl coś wiem że to trochę za wcześnie ale można coś myśleć) ??? Jeśli chodzi o mnie był to mój pierwszy zlot i powiem że było naprawdę zajebiście poznałem mnóstwo ludzi którzy maja taką korbę na punkcie vw taka jak ja.....a to tylko pozytyw.... (nawet Mecenas))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaszczur jeszcze za wczesnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaszczur jeszcze za wczesnie

Nic za wcześnie nie panikuj Józko małe plany można robić w sumie wypiłem teraz 0,7 Rumu i tak mnie wzięło na planowanie ale ja się pisze na 100% impreza bedzie przednia.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest za wcześnie tylko kto się podejmie organizacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja był optował za Spałą :P Wiem wiem że ciężkie negocjacje z właścicielem ;) No i jeszcze muszą znaleźć się ochotniczy do jego organizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie byłem w zeszłym roku, ale Spała to lepszy wybór ze względu na warunki. Może inny hotel niż ten w którym właściciel nas nie lubi by z nami chciał zrobić spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaszczur jeszcze za wczesnie :)

 

jak organizowany był trzeci zlot to chyba w lutym lub styczniu były już wpłaty robione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem nie byłem w zeszłym roku

Wszystko było zaje....fajnie - oprócz miejsc do spania. Wilgoć i co za tym idzie - lekki smrodek :kwasny:

 

ale Spała to lepszy wybór ze względu na warunki. Może inny hotel niż ten w którym właściciel nas nie lubi by z nami chciał zrobić spotkanie.

Lubi czy nie lubi - jak mu sie za cały hotel zapłaci (lub 3/4 miejsc) to nie powinien raczej zrezygnować z zarobku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w centralnej Polsce bo pewnie o niej mówimy żeby w miarę dojazd był równy znajdzie się więcej takich ośrodków jak Spała. Pytanie jest inne kto ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w centralnej Polsce. Pytanie jest inne kto ??

No ale też - GDZIE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GDZIE?

 

Google i szukasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Google i szukasz :)

Noktowizyjne? :rotfl: No organizacja powinien zająć się ktoś, kto będzie miał w miarę blisko do ewentualnego wybranego miejsca. A ja w centrum nie mieszkam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutfa tobie to jak dziecku w przedszkolu. Wyszukać jakiś fajny burdelu to i ja mogę choć mam dalej do centrum niż ty.Wyszukać a nie załatwiać sprawy techniczne... A jak się znajdzie to wtedy ewentualnie poczekać na ochotników do organizacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kutfa tobie to jak dziecku w przedszkolu.

Tobie podobnie :636: Najpierw trzeba poczekać - może się wypowie ktos, kto ma jakieś sprawdzone miejsce w centralnej Polsce - gdzie był, korzystał....itp.

A wybrac z listy byle przybytek to żadna sztuka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek nieraz mi się ciężko z tobą pisze. Ja napisałem posta z pytaniem KTO, to ty przyspamowałes GDZIE..Więc po kiego pytasz GDZIE jak teraz piszesz posta że trzeba czekać może ktoś ma sprawdzone miejsce....

 

A ja w wolnej chwili znalazłem takie coś ?? Zna to ktoś z okolicznych tubylców??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Łysy masz dziś niestrawnośc :kwasny: Nie przyspamowałem, tylko powiązałem. Bo KTO to też mniej więcej wybór - GDZIE. Zeby w celu dogrywania szczegółów nie jeździł po 200 km w jedną stronę. Jedno z drugim jest powiązane. Ale dobra - koniec OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja w wolnej chwili znalazłem takie coś ?? Zna to ktoś z okolicznych tubylców??

 

Mieszkałem w żbiku i żubże 3 lata :D a więc znam :) Warunki internatowe. Kumpla żona pracuje tam to mogę podpytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko mały postulat,aby Zlot odbył się w terminie 9-11 lipca, bo największy pijak forumowy w weekend 2-4 lipca ma wesele brata.

Proszę :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być też koniec czerwca :D W tamtym roku takowy termin nie wypalił :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem pierwszy raz na Ogólnopolskim z Miedznej w Spale nie byłem w Spale niby lepsze warunki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności