Skocz do zawartości
undefinedman

Chrobotanie, nie jedzie :( ;( :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jadę sobie dziś elegancko :( aż tu nagle zaczeło mi tak trząść kierownicą jakbym kapcia złapał, wiadomo śnieg teraz okrutny to myśłałem, może coś wpadło, zatrzymałem się, popatrzyłem i nic, wsiadam do auta, odpalam, a tu nie jedzie :( tylko chrobocze coś :( moge normalnie wbijać biegi bez sprzęgła nawet i on nie jedzie :( załamałem się, co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

półłosie,a najprędzej skrzynia ale specem nie jestem.a jak wcześniej jezdziłeś to przy skręconych kołach coś terkotało?

 

---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

 

może przeguby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak terkotało czasem, ale czy jak przebug strzeli, to można normalnie wbijać biegi z zapalonym silnikiem bez sprzęgła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bo wtedy masz rozłączony napęd i wtedy koła nie dają oporu.Miałem tak w starym pasku..wypadła półośka z wieloklinu przegubu wewnętrzengo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak terkotało czasem, ale czy jak przebug strzeli, to można normalnie wbijać biegi z zapalonym silnikiem bez sprzęgła?

 

przegub na 100% i bez problemu wbijesz biegi,bije bardzo jak puścisz sprzęgło na wbitym biegu?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bije mocno, jutro chyba zbadam to jak rozbiore, tylko na razie nie mam gdzie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem dokladnie to samo rok temu w jettcie;] jade sobie cos zaczelo chrobotac skrecam i dzwiek jakby cos sie rozlaczylo, potem nie pojechal dalej, przegub 100%

 

wychodzi ruszanie z piskiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegub poszedl jak nic. mi poszedl wewnetrzny i tez sobie tak wbijalem biegi dla "zabawy" i sie okazało ze przez to cala obudowe od skrzyni poobijalem az popekala i byl problem zeby to zlozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności