Skocz do zawartości
Gość SOK

Jak wprowadzić kod do radia gamma w passacie rocznik 93

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SOK

Jw.

Niemam pojecia jak wpisać kod do oryginalnego radyjka z tych lat (93r) wyswietliło sie SAFE,ale co popstrykać to niemam pojecia kod mam ale jak go motyla noga wpisać

Możliwe że gdzieś to jest na forum ale tyle tego że hej a czasu zabardzo niemam.

 

Z góry dziekuje za odpowiedż :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymujesz TA z TP a następnie jedynką 1 cyfrę kodu, dwójką 2 cyfrę itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisał kuczlaw np.przy kodzie 0548 klawiszem nr. 1 nie robisz nic bo on już ma 0 klawiszem nr.2 klikasz 5razy aby ustawić piątkę klawiszem nr.3 klikasz 4 razy aby ustawić 4 i klawiszem nr.4 klikasz 8 razy aby ustawić 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SOK

wszystko ślicznie pieknie ale u mnie nigdzie niepisze TP,TA to jest chyba starsze radyjko montowane jeszcze w 93roczniku. mam jakies U,M,VF,DX,RDS,łącznie 6 przycisków a TP,TA niebyło i nima :cisza: hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOK, poszukaj w FAQ, jest napewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TIRUŚ

SOK masz model GAMMA 3 musisz przytrzymać przyciski "M" i "VF"

Pozdro :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość japan

Witam w moim radyjku na wyświetlaczu jest napis SAFE 2 i nie ma możliwości dostać się żeby wklepać kod. Kod dostałem z VW z nienczech ale nie moge go wklepać. Jakieś pomysły ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam w moim radyjku na wyświetlaczu jest napis SAFE 2 i nie ma możliwości dostać się żeby wklepać kod. Kod dostałem z VW z nienczech ale nie moge go wklepać.

 

Nie napisałeś jakie to radyjko, ale prawdopodobną przyczyną jest to, że nie podłączyłeś jednego plusa w kostce iso. W gammie 5 potrzebna są np trzy plusy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość japan

Radyjko było zamontowane fabrycznie, więc ne ma mowy chyba o złym podłączeniu. Jutro napisze dokładnie jaki to model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności