Skocz do zawartości
xDemon3

centralny nie otwiera drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z centralnym zamkiem, nie chce otwierac mi drzwi, jak zamykam to bez problemu ,a zeby otworzyc to dluga bajka, slychac ze chodzi ale nic sie nie dzieje, nawet odwrotnie bo mam wrazenie, ze przy otwieraniu sie zamyka nie moge przekrecic kluczykiem, pomozcie z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem ale z klapą ,siłownik chodził ale nie otwierał. Po rozebraniu okazało się,że mechanizm zaraz za siłownikiem poprostu się zatarł WD-40 i jest O.K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

centralny zamknął drzwi , z pilota słychać jak otwiera ale drzwi są zamknięte . Nie mogę go otworzyć b5 tdi 98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witold czy skoble podnoszą się do góry czy tylko słychać pracujące siłowniki centralnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypakowałem narzędzia z samochodu zamknąłem kufer załączyłem z pilota alarm , po chwili słyszę że światła migają , zszedłem z pilota kliknąłem słychać że otwiera ale ale przyciski nie odskoczyły , dioda w drzwiach nie świeci . Próbowałem kilka razy i nic , drwi nie otwierają się niestety z kluczyka ..........lipa

 

---------- Post added at 21:52 ---------- Previous post was at 21:50 ----------

 

silowniki pracują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę go otworzyć b5 tdi 98

A nie zapędziłeś się troszkę? To jest dział B3/B4 a nie B5.

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

główny problemem jest...... zima w dzień temp na"+" a w nocy mróz przerabiam to codziennie rano u mnie pomogło postukanie w śruby w kształcie imbusa przy zamku są dwie tylko z wyczuciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego moze sprawdz pompke ktora pod wpływem powietrza wypycha te rygle do gory nie wiem dokładnie czy u ciebie jest cos takiego bo ja mam to jest w bagażniku na ściance po lewej stronie w takiej osłonie styropianowej jak ta pompka jest zepsuta to nie otworzy ci drzwi ja tak miałem u siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego moze sprawdz pompke ktora pod wpływem powietrza wypycha te rygle do gory nie wiem dokładnie czy u ciebie jest cos takiego bo ja mam to jest w bagażniku na ściance po lewej stronie w takiej osłonie styropianowej jak ta pompka jest zepsuta to nie otworzy ci drzwi ja tak miałem u siebie

Jak odpowiadasz kolegom co posiadają Passaty B5 to oni nie mają żadnej pompki powietrznej, tylko elektryczne siłowniki, i zamiast pytać w dziale B5 to pytają tutaj. Prosił bym kogoś o przeniesienie/ wyczyszczenie kilku postów tego tematu, bo tylko zamęt wprowadzają niektóre posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
centralny zamknął drzwi , z pilota słychać jak otwiera ale drzwi są zamknięte
Kolego pilotem otwieraj i w tym samym momencie jak mechanizm ruszy pociągnij za klamkę tylko z wyczuciem ja tak miałem w escorcie i udawało się otworzyć możesz spróbować a czy zadziała nie wiem . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczepię się:)

powiedzcie,jak sprawdzić czy mam fabryczny centralny zamek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No najprościej włożyć klucz do zamka kierowcy i przekręcić (albo ten trzpień w środku nacisnąć) :). Albo zobaczyć w bagażniku, w kombi po prawej koło koła zapasowego jest pompka centralnego zamka w takim styropianie, a w sedanie chyba po lewej za plastikami. Jak jej nie ma, to zamka centralnego fabrycznego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw sprawdź siłownik, potem zobacz czy prąd podaje napiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności