Skocz do zawartości
szynder

konsekwenjce niezaplaty OC

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie dotyczy niezaplacenia Oc, ale drugiej raty. to, ze nie moge jezdzic to wiem, ale jakie klopoty bede mial od strony PZU(tam mam OC)

Edytowane przez szynder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej pozniej niz predzej ;) ale jakies odsetki bede? poleca po znizkach? do ilu dni moge bez zadnych konsekwencji zaplacic?

Edytowane przez szynder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jeździć możesz-w razie kontroli policji masz OC ważne,co pokaże podczas sprawdzania.Gorzej jak będzie stłuczka,a odsetki masz naliczane normalnie jak przy każdej zaległości w płatnościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze stluczka nie ma problemow bo auta narazie nie jezdzi, wiec bede naliczac mendy to chcialem wiedziec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz jezdzic bo masz OC ale niezapłaciłeś raty. Wiem że to głupio brzmi ale masz ubezpieczenie niepłacąc za nie. Wiem bo moja mam tak juz jezdzi dosc długo. Niewiem jak z odsetkami ale są naliczane, jak narazie moja mama nic nie otrzymała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pewnym czasie ubezpieczyciel wystawia tytuł wykonawczy i przesyła do skarbówki żeby oni mogli wyegzekwować należność. Jeżeli dobrze pamiętam czas przedawnienia takiego tytułu to 5 lat. US możne ściągnąć należność z rocznego rozliczenia jeżeli ktoś się rozlicza lub umorzyć z braku efektywności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybciej zabiorą Passata niż umorzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podsumowujac: zaplacic i tak zaplace(sciagna dlug w wszelki dostepny sposob) bez zaplaty moge jezdzic. a ciekawe jak to sie ma do pozniejszego towarzystwa ubezpieczeniowego-czy bede chcieli przedluzyc OC ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będą chcieli to na rynku jest duży wybór firm ubezpieczeniowych....

Ale nie powinno być żadnego problemu z przedłużeniem umowy OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności