Skocz do zawartości
blazejzet

jakie dystanse???

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy co sądzicie o aluminiowych dystansach z allegro bo mi się wydaje że to sit i lepiej kupić metalowe używki a nie alu .no i powiedzcie mi czy dystanse są bezpieczne i czy trzeba je skręcać z dodatkiem kleju? widziałem kiedyś takie coś na jednym filmiku na youtubie bo mam zamiar wrzucić na tył po 2cm a jeszcze nie miałem nigdy doświadczenia z dystansami ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć na pewno dłuższe śruby. Muszą być dłuższe od o tyle ile ma twój dystans. Żadnego kleju mieć nie musisz :D Ja jeździłem cały poprzedni sezon na dystansach z przodu i tyłu i nie było żadnego problemu :) Najlepiej brać takie z dodatkowym wytłoczonym przedłużeniem piasty żeby felga miała się na czym wspierać i zeby lepiej było ci felgę ustawić :) Z tyłu taki miałem ale z przodu niestety nie no i strasznie ciężko było przykręcić koło i nie dało się go ustawić więc lekkie bicie było.. No ale jeśli to ogarniesz + śruby to nie będzie problemu :)

 

Co do aluminiowych to nie się wypowiem bo mam metalowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie potrzebuje do B6 kombi dystanse. Felga 19" 8J et67 jaki dystans jest potrzebny i skad najlepiej brac :D

 

nikt nie pomoze??? moge zasunac dystanse 25mm??? Przod jest inny niz tyl czy na wszystkie osie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moge zasunac dystanse 25mm

 

25 będzie ok będziesz w tedy miał ET 42 na przodzie też będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy co sądzicie o aluminiowych dystansach z allegro bo mi się wydaje że to sit i lepiej kupić metalowe używki a nie alu .no i powiedzcie mi czy dystanse są bezpieczne i czy trzeba je skręcać z dodatkiem kleju? widziałem kiedyś takie coś na jednym filmiku na youtubie bo mam zamiar wrzucić na tył po 2cm a jeszcze nie miałem nigdy doświadczenia z dystansami ???

 

ja osobiście mam aluminiowe z allegro idealnie spasowane zadniego luzu na piaście nie wciśniesz nawet wlosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie zastanawiam nad ponownym zakupem tych nie firmowych raz kupiłem 15mm z allegro ze śrubami za 160zl i do 130km/h było ok ale powyżej trzęsło całą budą więc chyba tym razem zainwestuje w dystans eibacha co prawda około 180zl sam dystans ale może będzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

19x8j Et25

jakiej gr. dystance

pasek b5 kombi 98 rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam felgi 17" j 7.5 z ET 35 do tego dałem dystans 15mm nie wiem czy dobrze licze aktualne to ET 50 czy 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam felgi 17" j 7.5 z et 35 do tego dałem dystans 15mm nie wiem czy dobrze licze aktualne to et 50 czy 20

 

et20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 będzie ok będziesz w tedy miał ET 42 na przodzie też będzie ok

 

 

Dziekuje Ci Piotrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi kodedzy felga 18" 8,5 et 40 lub et 45 przód

18" 9,5 ET 40 lub 45 tyl, powiedzcie mi ktore ete bedzie lepsze żeby obeszlo sie bez dystansu jeżeli możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam fele 17 et 35 7,5j opona 225 45 17 i zawias -50mm chcę na tylną oś do paska kombi 3b wsadzić dystans 20mm jak myślicie podejdzie bez obcierania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy mam fele 17 et 35 7,5j opona 225 45 17 i zawias -50mm chcę na tylną oś do paska kombi 3b wsadzić dystans 20mm jak myślicie podejdzie bez obcierania?

 

mam podobnie jak u ciebie tylko dystans 15mm zostalo jeszcze luzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aro76 dzięki wielkie kolego wahałem się czy dać 17mm cze 20mm ale skoro na 15mm masz luz to wkładam 20mm:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, kupiłem felgi 18" J 7.5 ET 51 opony 225/40 Autko jest obniżone o 3.5 cm i jak dziś robiłem przymiarkę to z przodu opona miała minimalną przerwę od wahacza górnego, nie wiem jak będzie wyglądać z tyłu. Chciałem dać jakieś dystanse, ale nie chce za grubych mają się wysunąć tyle żeby nie ocierały o nic i koniec najlepiej żeby stare śruby zostały. Możecie coś polecić najlepiej jakiś link (jak da rade) kompletnie się na tym nie znam jak coś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoze ktos? Chciał bym dzis zamówić żeby do końca tygodnia były

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego Avesso zmierz ile możesz wysunąć koło troche duże et masz . Zmierz miara do rantu błotnika tak zeby na równo było. Nie wiem ile ci się tam koło w nadkolu chowa ale 10mm dystansu powinno być dobrze ale najlepiej zmierz a dystans na allegro kupisz ze śrubami, sam zamawiałem wczoraj.

Edytowane przez balonB5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego Avesso zmierz ile możesz wysunąć koło troche duże et masz . Zmierz miara do rantu błotnika tak zeby na równo było. Nie wiem ile ci się tam koło w nadkolu chowa ale 10mm dystansu powinno być dobrze ale najlepiej zmierz a dystans na allegro kupisz ze śrubami, sam zamawiałem wczoraj.

Generalnie obliczyłem ze 15mm na przód i 20mm na tył bym mógł dać i było by odpowiednio przód ET 36 i tył ET 31 czyli było by dobrze ?

takie na allegro znalazłem bd dobre ?

http://allegro.pl/dystanse-15mm-audi-vw-skoda-seat-5x112-5x100-sruby-i4004811434.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie obliczyłem ze 15mm na przód i 20mm na tył bym mógł dać i było by odpowiednio przód ET 36 i tył ET 31 czyli było by dobrze ?

takie na allegro znalazłem bd dobre ?

http://allegro.pl/dystanse-15mm-audi-vw-skoda-seat-5x112-5x100-sruby-i4004811434.html

Będą też dobre, ale proponuję 20 przód i 30 tył. Jeżeli natomiat chcesz na przód 15mm to na tył do 3bg 10mm więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar zamówić dystanse na allegro. Posiadam alufelgi 17" 7J ET45 z oponami 205/50, ma ktoś moze podobny zestaw? Chciałbym się dowiedzieć czy z dystansami na tył 25mm nie ma żadnych problemów, niby mierzyłem i powinno wejść bez wystawania ale jeszcze wolę zapytać, może akurat ktoś się trafi posiadający taki zestaw i jeżdżący na dystansach, z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności