Skocz do zawartości
blazejzet

jakie dystanse???

Rekomendowane odpowiedzi

8J18ET45 to sygnaturka felg, czyli szerokosc felgi 8" wiec chyba sie to powinno upchac pod blotnik bez rzadnych zewnetrznych i wewnetrznych obtarć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8J18ET45 to sygnaturka felg, czyli szerokosc felgi 8" wiec chyba sie to powinno upchac pod blotnik bez rzadnych zewnetrznych i wewnetrznych obtarć?

Wejdą bez problemu. Ale przy dystansie 10mm przód i 15 tył było by ładniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś odpowie mi na mój poprzedni post ? jakie dystanse do r18/8J opona 205/40 tak by maksymalnie wypchnąć koło ale by obeszło sie bez klepania nadkoli jaki dystans przód jaki tył oczywiście pod gwint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weźcie ludzie załóżcie felgi na auto i sobie posprawdzajcie, tak chyba najlepiej określicie jaki dystans trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
weźcie ludzie załóżcie felgi na auto i sobie posprawdzajcie, tak chyba najlepiej określicie jaki dystans trzeba

 

Gdybym miał taką możliwość to nawet bym tutaj nie pisał a że by zrobić dokładny pomiar musiał bym założyć najpierw gwint później koło i wtedy będę wiedział jak na razie jednak w górach jest ponad metr śniegu :doh więc pytam bo być może kiedyś ktoś miał podobny setup i wie ,w końcu forum od tego jest ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miał taką możliwość to nawet bym tutaj nie pisał a że by zrobić dokładny pomiar musiał bym założyć najpierw gwint później koło i wtedy będę wiedział jak na razie jednak w górach jest ponad metr śniegu :doh więc pytam bo być może kiedyś ktoś miał podobny setup i wie ,w końcu forum od tego jest ...

Daj bez dystansów, będzie okej :) Szło by zapodać 10mm ale nie ma z centrowaniem takich :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no do tej pory miałem bez z oponą 225 i było w sam raz i koło sie chowało mimo et35 ale właśnie chodzi o to że chciał bym je wypchnąć znalazłem gościa który może mi zrobić dystans 12mm z centrowaniem i o takim myślałem na przód oponka jest naciagnięta więc może nie będzie tarło a na tył jaki 20 mm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze przelecialem caly temat ale odp na moje pytanie nieznalazlem:)

Jakie dystanse na przod i tyl zapodac?

Felga 8Jx17 H2 ET40

Opona 225x45

 

aaa i beda zalozone springi eibach -30mm

Edytowane przez Lapi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam fabryczne 17' Phoenixy ET 37, szerokość 7 cali.

Za jednym razem chcę zakupić gwint i dystanse: MTS-Technik i zglebić jakieś 30-40mm oraz dystanse nie mam pojęcia jakie będą ładnie prezentowały koło przy tym setupie. Może ktoś poradzić? Myślałem o 20mm ale to strzał i nie wiem czy na przód i tył przewidzieć inne grubości deystansów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w variancie mam na tyle 20mm a na przodzie bez dystansu,tył mógłby być 18mm

 

Paweł masz jakieś foto jak to u ciebie wygląda z tyłu auta ? kurcze rozmawialiśmy kiedyś na tene temat przez telefon ale powiem ci szczerze ja miałem 12mm z tyłu z centrowaniem przy 18" et45 8,5j i te koła praktycznie już wychodziły poza nadkole więc ciekaw jestem jak to było u ciebie przy 20mm jeśli masz jakieś foto wstaw lub podeślij na maila będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam felge 19" 9cali szeroka ET41 juz przymiarka byla i postaonwilem dac po 5mm powino byc spoko ale pojawia sie pytanie czy przy dystansie 5mm musze zmieniac sroby na dlusze czy moge zostawic ORI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam Audi A4 B5 i właśnie kupiłem felgi od A5/S5 245/40R18 i muszę założyć dystans na przód obowiązkowo... wie ktoś jaki dystans będzie najlepszy ? i jaka długa śruba ma być ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam Audi A4 B5 i właśnie kupiłem felgi od A5/S5 245/40R18 i muszę założyć dystans na przód obowiązkowo... wie ktoś jaki dystans będzie najlepszy ? i jaka długa śruba ma być ? ;)

śruba dłuższa o grubość dystansu, sprzedawcy dystansów przeważnie maja też śruby. Jaka grubość? bez parametrów felgi nikt ci nie pomoże, a ten kapeć to chyba z deka za duży do paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko czy wejdzie mi dystans 20 mm na tył przy feldze 17" ET 35 a szerokość 7,5 na której siedzi opona 225/45 i mam założony gwint

Edytowane przez mmissiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy dobiciu może przytrzeć, kalkulator pokazuje 16mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy dobiciu może przytrzeć, kalkulator pokazuje 16mm

 

to trzeba je pomniejszyć bo takie mam w domu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opona 225x45 r17 felka ogrinal 17 PHOENIX jaki dac dystans dodam ze zawieszenie orginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy dobiciu może przytrzeć, kalkulator pokazuje 16mm

 

a gdzie znajdę taki kalkulator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie

 

Koledze przelecialem caly temat ale odp na moje pytanie nieznalazlem:)

Jakie dystanse na przod i tyl zapodac?

Felga 8Jx17 H2 ET40

Opona 225x45

 

aaa i beda zalozone springi eibach -30mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem w a4 b6 2cm i to wystarczalo przy normalnej feldze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności