Skocz do zawartości
RWPASSAT

Coś świszczy przy zdejmowaniu nogi z gazu!!!

Rekomendowane odpowiedzi

zakładałem (i ciągle zakładam) klimę do golfa z takim samym silnikiem jak u mnie. no i trzeba było pozdejmować rury od turbiny do intercollera. nazbierało się tam trochę oleju.

może ten olej powoduje jakieś zawirowania powietrza i świst...

swoją drogą dziura w wylocie jest bardzo prawdopodobna tylko jak to możliwe że u tylu osób jest ten sam efekt - ..ujowy materiał??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie to jest na 100 procent chalasliwa praca kola dwumasowego a nie zadne dziury w ukladzie wylotowym,i napewno nie turbina bo to zupelnie inny swist.kropka tak jak powiedzialem spij spokojnie i albo sie przyzwyczaj albo wymien kolo dwumasowe ale cena jest porazajaca.......pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mijoo

nie sadze że to koło dwumasowe u mnie wystarczy że rozepnę skrzynę od podciśnienia i jest cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No to ja dorzuce swoje 3 grosze:

-kolo dwumasowe odpada, poniewaz przy przebiegu okolo 185kkm wymienilem na sztywniaka,

-turbina takze nie jest przyczyna (przebieg takze okolo 185kkm - regeneracja),

-dziury w ukladzie wydechowym - to tez nie ma nic do rzeczy (akurat wczoraj wraz z mechaniorem robilismy rentgena i na wlasne oczy jak i rece (widzialem, a takze macalem) nie stwierdzilismy dziur,dziureczek, ani nawet dziuruniek),

 

Na koniec dodam jeszcze, owy dzwiek syczeenia pojawil sie u mnie gdzies okolo 190kkm. Obecnie mam nabite 215 z groszami.

Jezdzi, pedzi, zapierd...

 

P.s.

Dzwiek syczenia lub jak ktos woli swiszczenia jest nawet przyjemny i dodaje sportowego charakteru ;)

 

P.s 2

Sory za brak polskich znakow,ale ktos mi dzwignal 'alt'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to trochę odświerzyliście temat po czterech latach prawie.....

ja zmieniłem zdanie po tych czterech latach doświadczeń, teraz stawiam na odgłos tak zwanej sowy i dziwne, ze nie masz go od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnowię temat, bo mnie świst/gwizd też dopadł. https://www.dropbox.com/s/zq5m6klbdk29s8a/20140222_191952.mp4

Przebieg 223000 km, zakupiony przy 210k km, więc oryginalny. Turbina opisana markerem, więc podejrzewam że wymieniana lub regenerowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności