Skocz do zawartości
Gość atena-hurt

Problem z podłokietnikeim

Rekomendowane odpowiedzi

myślę żeby w swoim passku wymienić podłokietnik na szerszy i czy ktoś kiedyś sie z tym bawił myślałem zeby wymienić cały ten tunel co jest z podłokietnikiem od 3bg ale w 3b jest otwieranie wlewu paliwa w tym tunelu i podłączenie pod Vaga i nie wiem czy to sie uda bawił sie ktoś z tym kiedyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zamontowac w swoim autku podłokietnik, niestety w serii go nie był, na allegro można znalezc w rodzaje o roznych ksztaltach, jeden jest już chyba z 3BG bardziej mi się podoba, ale pytanie czy będzie pasowal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym zamontowac w swoim autku podłokietnik, niestety w serii go nie był, na allegro można znalezc w rodzaje o roznych ksztaltach, jeden jest już chyba z 3BG bardziej mi się podoba, ale pytanie czy będzie pasowal?

 

Poczytaj w tym wątku jest opisane co i jak przerobić aby pasowało

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/41809-Wymiana-tunelu-srodkowego-z-3BG-do-3B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacznę od końca :) widziałem tą instrukcję na forum audi przed zabraniem się do roboty ale nic mi to nie pomoglo. Po odkręceniu tych czterech śróbek, tych o których mówisz trzeba wyciągnąć te wyściełane pudełeczko, a najłatwiej pociągając do góry za pokrywę. Nie powinno nic się uszkodzić, robiłem to kilka razy, tylko najpierw porozchylaj delikatnie boczne plastiki Hmmm. Jestem nowy i nie bardzo kapuje jak się zdjęcia wstawia. Daj maila :)

 

siemka mogę tez prosić o zdjęcia czekam na wiadomość na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam passata b5fl z 2004 roku w wersji basic bez podłokietnika czyli ten niski tunel kupiłem wlasnie podłokietnik z tunelem srodkowym od tego plastiku co oslania lewarek biegów do końca ten wysoki podłokietnik. Podłokietnik tez jest zdemontowany z passat b5fl z 2004 roku. I mam pytanie czy to bedzie pasowało do mojego i może ktoś ma instrukcje jak to podmienic. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności