Skocz do zawartości
SKUB

Demontaż schowka pasażera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem, probuje zdemontowac schowek pasazera, odkrecilem cztery śruby na gorze i 3 na dole i wiecej nie widac, schowek poluznił się ale nadal nie chce wyjsc!! cos go trzyma jeszcze u góry !! W schowku mam zmieniarke i wyłacznik AIRBegu, może to jeszcze trzeba odkrecić?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schowek ma mocne zatrzaski, ja osobiście urwałem dolny zatrzask. Co do śrubek to chyba było ich więcej popatrz dobrze są nieźle pochowane.

 

Ja chciałbym rozebrać drzwiczki i wymienić zamek w schowku. Wie ktoś jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozna prosic foty drzwiczek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

na dole sa cztery a u gory trzy sroby tylko ze srubokret niemoze byc dlugi bo nie dojdziesz ja robilem to takim kluczem gwiazdkowym i gzechotka

trzeba uwazac przy wyciaganiu na taki zaczep z boku ktory zobaczysz po odjeciu tej klapki na bezpieczniki wtedy ruszajac calym schowkiem i niejako wygniatajac te zaczepy bedzie dobrze

przepraszam za jezyk polski ale to wszystko co moge wyciagnac he he

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego są jeszcze dwie schowane po środku na górze we wgłębieniu weź lustereczko i przejedź pod górną krawędzią to je zobaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po środku mam zmieniarke... czyzbym ja tez mial zdemontowac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie schowka w B5 co to za pokretlo moze byc tam schowane od czego na sciance tylniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego nie po środku całego schowka tylko na krawędzi deski rozdzielczej Później zrobię zdjęcie i prześlę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie odnosnie schowka w B5 co to za pokretlo moze byc tam schowane od czego na sciance tylniej ?

Od aircondition abys mogl schladzac napoje latem - pozdrawiam Lubar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy było gdzieś już jakieś fotostory jak zdemnontować schowek?

Musze poprowadzić troche kabli i zbieram informacje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, probuje samodzielnie poprowadzic wejscie od rcd300 na aux/ipod w tym celu chce puścić kabelek do schowka. Jak sie tam dostac ??

POMOCY

 

------------------------------------------------------------------

Po czasie prezentuje sposób demontażu schowka w B6

 

– Usuwamy 7 śrób -1-, -2-, i -3- (1.5 Nm).

– Wsadzamy mały śrubokręt w prostokątny otworek poniżej dolnej krawędzi drzwi schowka i odczepiamy mechanizm zabezpieczający.

– Wyciągamy schowek z deski.

– W przypadku chłodzonych schowków odłączamy A/C.

- Odłączamy lampkę oraz przełącznik.

– Odłaczamy oświetlenie stóp jesli takowe jest.

– Odłączamy przełącznik wyłaczania AIRBAGu.

 

PAMIĘTAJMY ABY NIE KASOWAĆ NIEPOTRZEBNYCH BŁĘDÓW OPERACJE WYKONYWAĆ Z WYJĘTYM KLUCZYKIEM ZE STACYJKI !!

 

 

 

 

N68-10149.png

 

Dodatkowo wstawiam kilka znalezionych fotek REAL.

 

IMG_3863.jpg

widać 3 dolne torxy i ten mały zaczep.

IMG_3867.jpg

4 gorne torxy

IMG_3866.jpg

no i zabezpieczenie w zblizeniu.

 

Owocnych prac !! powodzenia

Zdjęcia nie na moim serwisie zatem w razie zniknięcia nie ręcze.

Edytowane przez james_wrz
znalezione rozwiązanie własnego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed domontażem trzeba wyłączyć poduszkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed domontażem trzeba wyłączyć poduszkę?
najlepiej odłączyć aku w razie zwarcia i zapłonu poduszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys wyciagałem schowek i wszystko poszło dobrze ale mam taki problem ze jak jade po zakretach to mi gdzies tam wieje zimne powietrze w okolicy schowka nie wiem czy cos pokombinowałem, czy ktos miał taki problem? w sumie zaobserwowalem to nie dawno ale kto wie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też to ostatnio zauważyłem u siebie jadąc na pozycji pasażera... troche pomogło zamknięcie otworu klimatyzacyjnego schowka, ale wtedy z kolei zimne powietrze zaczęło się przedostawać prawą stroną, przed drzwiami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja mam taki problem że po prostu nie mam światła w schowku... jaka może być tego przyczyna ? nie wiem może bezpiecznik ? czy coś innego ? proszę o poradę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, ja mam taki problem że po prostu nie mam światła w schowku... jaka może być tego przyczyna ? nie wiem może bezpiecznik ? czy coś innego ? proszę o poradę

 

Możesz mieć uszkodzony malutki mikrostyk lub jego podłączenie, gdy otwierasz schowek mikrostyk załącza oświetlenie schowka. Jak wyciągniesz schowek to ten mikrostyk jest po prawej stronie schowka. Znajdziesz go po przewodzie jaki do niego idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz mieć uszkodzony malutki mikrostyk lub jego podłączenie, gdy otwierasz schowek mikrostyk załącza oświetlenie schowka. Jak wyciągniesz schowek to ten mikrostyk jest po prawej stronie schowka. Znajdziesz go po przewodzie jaki do niego idzie.

no to będę patrzeć... dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjąć ten mały schowek na segregator, bez demontażu całego schowka pasażera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wyjąć ten mały schowek na segregator, bez demontażu całego schowka pasażera?

 

bez demontażu dużego nie ma szans, a nawet jak jest wyjęty duży to nie takie łatwe

A tak zapytam, dlaczego chcesz wyjmować ten schowek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności