Skocz do zawartości
Krychu80

Felgi 18 cali-profil 40 czy 45...?

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba do mnie

nie wiem co ty tam wozisz i gdzie jezdzisz moze sie wlasnie obudziles ale ja mieszkam tam i mialem juz nie jeden "program" w rzeszy i wiem co mowie szczegolniie jak wieziesz ludzi jest kolizja i bagi sprawdzaja wlasnie oponki a jak opny wyciagasz ze smietnika to twoja sprawa i twoje zycie

he he

dla Twojej informacji. nic nie woze- nie musze. jezdze co tydzien do pracy, do jeszcze bardziej pochrzanionego kraju. "programow" masz pewnie wiecej, tyle ze zycie to nie tylko telewizja. bag nigdy nie widzialem przy kolizji (bo to nie jest ich zadanie) policja wystarczy. a opony moze musisz wyciagac ze szrotu- ja mam nowe. zazwyczaj wymieniam razem z felgami.

ja bylem sprawca. jedynymi oponami jakie ogladal (zrobil tez ich zdjecia)rzeczoznawca byly opony poszkodowanego. nie pamietam jakie mialem, ale napewno byly szersze i wieksze niz 'zalecane w homologacji'.

pozdro i sorki za OT

Edytowane przez lysy78_03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
he he

dla Twojej informacji. nic nie woze- nie musze. jezdze co tydzien do pracy, do jeszcze bardziej pochrzanionego kraju. "programow" masz pewnie wiecej, tyle ze zycie to nie tylko telewizja. bag nigdy nie widzialem przy kolizji (bo to nie jest ich zadanie) policja wystarczy. a opony moze musisz wyciagac ze szrotu- ja mam nowe. zazwyczaj wymieniam razem z felgami.

hehe wypadek to ty moze w telewizji widziales mowimy o kontroli jak przewozisz osoby a o wypadku z ofiarami i wtedy musisz miec to co zalecane a nie to na co cie stac bo jak cie nie stac na to co musi byc to furmanke sobie kup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sylwusie2

znaki przestankowe funkcjonuja tez w jezyku polskim. no chyba ze" zapomniec juz polska mowa".

chyba starczy tego OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nigdy nie wdawaj się w dyskusje z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" :P zawsze popelniam ten blad a jak widac idiotow nie brakuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę trzymać się tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum Passata, ale takiego chamstwa nie widziałem jeszcze na żadnym... Mniej emocji Panowie, a puki co żyjemy w Polsce i jeździłem na kółkach 35x225x19 w megance, lagunie, obecnie passacie i nigdy nikt nie stwarzał żadnych problemów, ubezpieczyciel natomiast może przyczepić się do wszystkiego. W moim przypadku na wypłatę odszkodowania czekam już rok, powód nie wypłacania to "zagubiona dokumentacja". Miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, oczywiscie jedynym slusznym rozmiarem jest 235/40 r18,pełen szacunek dla lysy78_03 i fire___fighter marnujecie sie to te"głupki" w WOLFSBURGU zatrudniaja inzynierow robia setki testow zeby dopasowac rozmiar opon do auta a wam to tak latwo przychodzi zbieracie sie na podworku po trzepakiem i wymyslacie te rozmiary czy jak?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, oczywiscie jedynym slusznym rozmiarem jest 235/40 r18,pełen szacunek dla lysy78_03 i fire___fighter marnujecie sie to te"głupki" w WOLFSBURGU zatrudniaja inzynierow robia setki testow zeby dopasowac rozmiar opon do auta a wam to tak latwo przychodzi zbieracie sie na podworku po trzepakiem i wymyslacie te rozmiary czy jak?

Koledzy chyba kombinują jaki tu rozmiar jest odpowiedni na polskie drogi. Ma ładnie wyglądać i nie telepać ... haha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w WOLFSBURGU zatrudniaja inzynierow robia setki testow zeby dopasowac rozmiar opon do auta

tja w szczególności, że to księgowi projektują teraz samochody

wam to tak latwo przychodzi zbieracie sie na podworku po trzepakiem i wymyslacie te rozmiary czy jak?

wyprodukowanie samochodu dla mas (jakim jest passat) jest ciaglym szukaniem kompromisu pomiędzy różnymi rzeczami. a wiadomo,że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. jeżeli chcesz komfortu to wrzucisz sobie balony, ale nie będziesz miał dobrej trakcji. chcesz wyglądu to ucierpi coś innego. ja wole mieć trakcje i wygląd, Ty serię. pełne prawo i nie praw morałów.

druga sprawa ze te 5 procent przy różnicy 10 mm to jak Kargulowe dwa palce. a jeszcze komuś żyłka pęknie. albo dostanie ostrzeżenie.

pozdro :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tja w szczególności, że to księgowi projektują teraz samochody

Szkoda ,że Ci księgowi jakoś lepsze te technologie wsadzają do B6-tki niż do 3BG bez obrazy.

Jeszcze powiesz ,że poczciwa B5-tka lepsza od B6-tki :D poprostu uwielbiam te opinie. Proszę Cię kup, pojeździj i wtedy dyskutuj jeżeli chodzi o technologie.

 

druga sprawa ze te 5 procent przy różnicy 10 mm to jak Kargulowe dwa palce. a jeszcze komuś żyłka pęknie. albo dostanie ostrzeżenie

Nie chodzi o to . Forum jest po to aby radzić a więc radzę , nie musisz się do tego stosować ale potem po co masz mieć nerwy. A tak to przynajmniej w razie co bedziesz wiedzial ze na własne życzenie sobie taki los zgotowales

pozdrawiam z żyłą na szyi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ,że Ci księgowi jakoś lepsze te technologie wsadzają do B6-tki niż do 3BG bez obrazy.

Jeszcze powiesz ,że poczciwa B5-tka lepsza od B6-tki poprostu uwielbiam te opinie. Proszę Cię kup, pojeździj i wtedy dyskutuj jeżeli chodzi o technologie.

przeczytaj co wysmarowałeś, bo to jakaś bzdura. ciekawe, jak maja włożyć cokolwiek do 3bg i jaki to ma byc argument. za czym??

jeżeli potrafisz przewidzieć przyszłość i wiesz lepiej co kto chce powiedzieć to załóż linie 0-700..... zarobisz na pewno na coś lepszego niż 3c.

nie chodzi o porównanie 3bg a 3c. bo tu niema co porównywać. można wskazać różnice, oczywiście z korzyścią dla 3c, bo żaden producent nie chce się cofać. choć, mimo szczerych chęci nie zawsze się to udaje.

 

Nie chodzi o to . Forum jest po to aby radzić a więc radzę , nie musisz się do tego stosować ale potem po co masz mieć nerwy. A tak to przynajmniej w razie co bedziesz wiedzial ze na własne życzenie sobie taki los zgotowales

kolega ma monopol na wiedzę. jedynie słuszna i właściwą.... guru jakiś czy co??

póki co z kolegami spod trzepaka pokombinuje co tu jeszcze spie....lić.

aha tak na koniec doleje oliwy do ognia.

napisz mejla do AMG, Schmitzera, Alpiny i tym podobnych, bo nie wiedzą co czynią. oni pewnie mają baaaardzo dlugie trzepaki.

:provw:

po raz ostatni robie OT. z ręką w nocniku obiecuje.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisz mejla do AMG, Schmitzera, Alpiny i tym podobnych, bo nie wiedzą co czynią. oni pewnie mają baaaardzo dlugie trzepaki.

Koledzy z AMG itd. wiedzą co robią a Panowie którzy spotykają się przy piwku aby "wymodzić" coś w swojej B5-tce niezbyt wiedzą co czynią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy z AMG itd. wiedzą co robią

i pierwszą rzeczą, którą zmieniają są rozmiary felg i opon. dają większe, szersze i o niższym profilu. czyli robią dokładnie to samo co kolesie spotykający się przy piwku pod trzepakiem. przepraszam, uniosłem się. to kolesie spod trzepaka robią, to co amg i inni. tyle, ze za inną kasę, tudzież browara. i cały, misterny plan, układany latami przez setki inżynierów z Wolfsburga idzie w pizdu.

aby "wymodzić" coś w swojej B5-tce

to żeś się czepił. to tylko jeden z moich samochodów.

:provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Nigdy nie wdawaj się w dyskusje z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"
bardzo trafne spostrzezenie popieram,p.s ROJASEK szkoda z nim dyskutowac Edytowane przez olekot13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak skończą się argumenty to zawsze można powiedzieć, że komuś brzydko z buzi pachnie.

ŻENADA panowie ŻENADA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mico mission

a ja mam porade !!niech se facet wsadzi koło od traktora c-360!!!!i bedzie szpan na wiosce!!!pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak skończą się argumenty to zawsze można powiedzieć, że komuś brzydko z buzi pachnie.

ŻENADA panowie ŻENADA.

o jakich argumentach my tu mowimy o twoich fantazjach z pod trzepaka?

pluja ci w twarz a ty mowisz ze deszcz pada zenujacy jestes nie przytaczaj juz plotek z piaskownicy 235/40r18 i nic innego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorowi wątku doradzę jedno. Zajrzyj w książkę obsługi passata jakie powinny być zastosowane opony, następnie wejdź na pierwszą lepszą stronę z kalkulatorami do opon np >> http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp i zostaw tak jak jest 2% tolerancji i dobierz do wzorcowych z passata nawet i 22 cale....

 

napisz mejla do AMG, Schmitzera, Alpiny i tym podobnych, bo nie wiedzą co czynią.

 

No i wg rojasek i spółka taki samochód ze stajni tunerskiej miałby wypadek na kołach np 20 cali to nie wypłacą odszkodowania ? Brak słów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i wg rojasek i spółka taki samochód ze stajni tunerskiej miałby wypadek na kołach np 20 cali to nie wypłacą odszkodowania ? Brak słów....
wlasnie takie kola zakladasz (20,22,23cale) jak robisz "program" i wtedy to jest kasa z ubezpieczalni...p.s mam ladne Edytowane przez Majcin
wykasowane ogłoszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
p.s mam ladne .

od tego jest inny dział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności