Skocz do zawartości
bunia23

czy warto sprzedac paska za taka kase

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko rocznik 1997r założony gaz póltora roku sekwencja silnik 1.8 20 v przebieg licznikowy 207 tys myśle ze ma okolo 300 tys cena jaka mi dają 15500 zł juz nie bede mowił ile mnie ten samochód wyniosł niecałe 2 lata temu i ile w niego wsadziłem powiem szczeże cche go sprzedac bo troche zaduzo do niego dokładam ciagle cos sie dzieje ale tak to fajny samochodzik co o tej cenia sadzicie cche sie przesiąść na dizla tylko niewiem czy passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz wypas? No i wydaje mi sie, że to coś za mało. Kto ci taką cenę dawał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś się dzieje co chwile to do ludu:D. Ogólnie mówiąc auta staniały, i raczej te 15000zl to chyba normalna cena w tych czasach.

 

---------- Post added at 18:33 ---------- Previous post was at 18:32 ----------

 

Jak coś się dzieje co chwile to do ludu:D. Ogólnie mówiąc auta staniały, i raczej te 15000zl to chyba normalna cena w tych czasach.

 

Mój kumpel kupił ostatnio passka z 98r w kombi z 1.9tdi 90KM za 16000zł, więc cena chyba w miarę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak popatrzyłem po ogłoszeniach, to rzeczywiście nisko stoją. Może dlatego, ze to nie sezon. Latem jakoś ceny są wyższe. Wiec jak ci dawali 15500 to chyba w miarę dobra cena bo mniej więcej w takim przedziale 14000 - 16000 ten rocznik jest wystawiony. ja bym go "pchał". Wiem, ze szkoda bo się COŚ włożyło w auto - ale takie są prawa rynku. Za bardzo goscia nie przekonasz, że tyle i tyle włożyłeś. Ja swojego puszczam chyba w przyszłym roku i będe po 4 latach użytkowania cos około 8000 w plecy :(

Ale to nic w porównaniu z B4-ka, którą kupiłem pół roku przed wejsciem do unii za 23000 a po 3 latach ledwo go za 10000 sprzedałem. Brak słów :dobani:

Najdziwniejsze jest to, że teraz B4-ki stoją wyzej niż tak 2-3 lata temu. A powinny byc przecież jeszcze tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy warto to zależy tylko od ciebie, możesz wystawić i 20tys ale na telefon będziesz czekał do usranej śmierci, cena zawsze jest uzależniona od wielu czynników,

 

zadaj sobie pytanie czy warto go oddać za taka kasę czy ogłaszać sie dalej i lądować następne pieniądze

 

ciekawi mnie tez czy osoba która chce kupić twojego pasztecika to czasami nie handlarz, który podpicuje autko i wystawi wieksza cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie tez czy osoba która chce kupić twojego pasztecika to czasami nie handlarz, który podpicuje autko i wystawi wieksza cene

Raczej za większą cene go nie sprzedasz. Popatrz na ogłoszenia - sprawdzałem właśnie. No chyba, że dany kupujacy ma czas i auto wystawi za 17000-18000 i będzie stało z pół roku, aż się napalony jakis trafi.

 

A do założyciela tematu powiem w sumie tak:

sporo włożyłeś, wiesz co w aucie "gra", masz gaz, wiec jeździsz pod względem kosztów tak samo jak diesel (a nawet ciut taniej), więc ja na twoim miejscu bym dalej jeździł. No chyba, że chcesz o wiele młodsze auto kupić, więc warto dozbierać i wtedy się wybrać na zakupy a w miedzyczasie "wyjeździc" to, co się w samochód włożyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej standardowa cena w ogloszeniach.ale passat passatowi nierowny.ja mam zwykly 1.6 tez 97rok,w dobrym wyposazeniu i z ksiazka.miesiac temu rozrzad wymieniany i inne paski tez.ojca znajomy gotowy dac za niego 18tys.a jak wiadomo juz zaczynaja sie b5 od 10-12 tys i czasem ktos musi na tym zarobic.nie chcial byc takim autem jezdzic.twoj 15.500 i sekwencja na pewno jakies czesci tez wymienione.ja bym go trzymal dalej.kupisz diesla i tez bedzie wymagal napraw.co oszczedzisz na ropie to wlozysz w uzytkowanie auta.poza tym zwykla eksploatacja drozsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

handlarz nie nie normalny czlowiek nieznający się zabardzo na samochodach powiem wam ze zaczyna byc słychac napinacz chydrauliczny a to droga spawa okolo 2 tys nie widzi mi sie wkłądac w niego 2 tyski moim zdaniem cena jest normalna jest niezle wypasiony climatronik 4xpp 4 el szyby itp zadany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sam musisz odpowiedziec czy warto sprzedac.ale jak zaczyna sie sypac to raczej tak.szkoda,ze takie czasy mamy bo chetnie bym sobie kupil vectre a c20nz z ostatniego wypustu w lpg.nie psuje sie,ekonomiczny,przestronny,dynamiczny.ale wszyscy maja lepsze i glupio postawic starego opla pod domem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
raczej standardowa cena w ogloszeniach.ale passat passatowi nierowny.ja mam zwykly 1.6 tez 97rok,w dobrym wyposazeniu i z ksiazka.miesiac temu rozrzad wymieniany i inne paski tez.ojca znajomy gotowy dac za niego 18tys.

Ale dziwisz się? Twój znajomy zna ten samochód i wie ze z "pewnej ręki" jest. A jak kupi coś na giełdzie to może w części dołożyc na dzien dobry ze 3-4 tysiace. Wiec woli sprawdzone auto :D Dlatego lepiej jest mu dac ciut wiecej niż cena giełdowa ale ma o wiele większą pewność że to nie "mina".

 

 

zaczyna byc słychac napinacz chydrauliczny a to droga spawa okolo 2 tys nie widzi mi sie wkłądac w niego 2 tyski

A jesteś pewny, ze to napinacz a nie na przykład popychacze? a olej zmieniałeś? Jaki masz przebieg i na jakim oleju jeździsz? Mi właśnie stuknęło 250 tkm i nadal śmigam na syntetyku i nic mi nie klekocze. Może tańszym kosztem usprawnisz auto. Wymiana napinacza to ostateczność. Patrzyłem ostatnio to napinacze trochę staniały do naszych silników :D Niecałe 1420 zeta :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci zaczyna kasa wchodzić w auto w nadmiarze,to goń go do ludzi i szukaj Diesla.Tylko dobrego.A cenę dają Ci dobrą.Nie ma sensu dalej do niego dokładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nie jedno auto i sprzedałem tez.Myślę ze pierwszy klient który daje normalna cenę i wypłaca w gotowce to trzeba handlować.Każdy następny nabywca daje coraz mniej i mniej.Cena jak na Twój rocznik jest dobra.Decyzja należy do Ciebie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobra cena jak na benzynke. jak chcesz sie go pozbyc to do żyda

kumpel rok temu za 1,9tdi 115KM 97' dał 16500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie pasia sprzedałem byłem z wami 1,5 roczka wiele mi pomogliście moze z wami zostane.

Edytowane przez bimbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności