Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zamknąłem samochód pod supermarketem i gdy wróciłem nie mogłem go otworzyć, zero reakcji, na pilocie nie paliła się nawet lampka. Gdy podwieziono mi z domu drugi pilocik to ten otwierał i zamykał samochód dopiero po kilku do kilkunastu wciśnięciach, przy czym zawsze paliła się lampka na pilociku. Baterie wymieniałem kilka miesięcy temu naraz w onu pilotach i używam każdy codziennie. Co mogło się stać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze przyciski na pilotach sie zuzyły albo cos blokuje sygnał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pilocie od Passata 3C nie ma przecież żadnej diody. Masz jakieś dodatkowe zabezpieczenie sterowane pilotem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz dokładnie a zobaczysz DIODĘ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam diodę...

I to w kolorze czerwonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłem baterie z obu pilotów odczekałem minutę, włożyłem ponownie i pomogło. Wszystko wróciło do nowrmy. Co to mogło być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasniedziałe polaczenia miedzy biegunami bateri a pilotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyjąłem baterie z obu pilotów odczekałem minutę, włożyłem ponownie i pomogło. Wszystko wróciło do nowrmy. Co to mogło być?

Zmierz napięcie tych baterii. Nowa powinna mieć około 3,3 V. Z bateriami różnie bywa nieraz nawet nowe najlepszych producentów zawodzą, coś o tym wiem bo tym handluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz przypadkiem sytuacji, że np. nosząc gdzieś pilota naciska ci się przycisk na stałe i wyładowuje baterię (no nie wiem - kieszeń spodni, saszetka, damska torebka ;) )

 

Zaśniedziałe styki też możliwe, albo rozjechało mu się coś z kodowaniem i po tzw. twardym resecie, piloty zsynchronizowały się od nowa :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

odgrzeję kotleta ale mam pewien problem.

Nie znalazlem żadnej odpowiedzi na ten temat więc pytam...

 

Pilot działał, działał, wczoraj wysiadam z auta i nie działa, samochód normalnie odpala, brak błędów. tylko nie otwiera, nie upadł, nie został zalany, wyjąłem ze stacyjki i nie mogę zamknąć ni otworzyć. Bateria zmieniona.

 

 

Drugi pilot działa idealnie, co fajnego zauważyłem że w jakiś sposób da się zapisać w pilocie ustawienia foteli i lusterek.

Przykładowo otwieram samochód i fotel ustawia się pod mój zapis, nie wiem jak to zrobić :/

 

Moje pytanie co mogło się stać z pierwszym pilotem? jak go 'sparować' z samochodem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , widzę dawno nie poruszany temat ja wskoczę ze swoim też mam podobny problem jeden pilot działa w porządku z daleka otwiera i zamyka a drugi co był w częstym użyciu po wymianie baterii stracił zasięg choć dioda na pilocie mruga ma problem z zadziałaniem , słyszałem że rozregulowóją się z czasem , mógłby ktoś w tym temacie coś podpowiedzieć ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności