Skocz do zawartości
Luq@sz

Wydech Mugen w passacie b35i

Rekomendowane odpowiedzi

mam passka combi z 92 roku kupilem wydech Mugen który swoje waży bo jest z kwasiaka i nie ma mocowań. Widziałem w tym roku w Hradec Kralove granatowego passka (sedana) z mugenem. Może ta lub inna osoba by coś mi tu doradziła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Radar_GT

Witam.... u mnie w pasku niedawno zawital mugen i nie ma problemu na ogrinalnych mocowaniach wcale nie jest za ciezki... ahazapomnialem dodac ze z mojego ukladu wydechowego pozbylem sie wszystkich tlumoków wiec mam wolny wydech zakonczony mugenem!!!! niedlugo wrzuce pare fotek to zobaczysz jak to sie prezetuje :] Pozdrawiam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 9 misiącach ktoś odpisał :rotfl: ja już dawno sobie mugena odpuściłem. Jest na sprzedaż nóweczka nieuzywana polecam :D.Radar_GT, czekam na foty :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Radar_GT

Ha Ha Ha powiem Ci ze nie patrzylem na daty... ale rzeczywiscie troszke poznawo :]..... postaram sie jeszcze dzis wrzucic pare fotek.... Pozdrawiam ;) do usłuyszenia :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego dałeś go na wprost ?? ja zamierzałem puścić go po orginalnym skosie nie wiem czy było by ładniej, ale z pewnością nie pasuje mi mugen no nowej koncepcji wyglądu mojej PaSSjI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Radar_GT

Poprostu.... masz racje moze i by byl ladniejszy orginalniejszy..... ale polazlem po najmniejszej lini oporu.... ale stwierdzilem ze tak tez jest ladnie.... Jak mi sie znudzi to zmienie :] Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigos

Mi ogólnie mugen nie pasuje do Vw , bardziej do japonów , tak ja myśle pięknie sie komponuje takie cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigos

a tak to wygladało w moim poprzednim woozie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba lepiej jak by te rurki były na wprost, bo z takimi tłumikami to strasznie dużo polonezów jeździ. Mnie się najbardziej podobają wydechy sierowane ku ziemi (coś jak a8) Choś w passacie ciekawie by się prezentował taki prostokątny wydech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie się najbardziej podobają wydeczy sierowane ku ziemi
?? teraz gdy juz zmienilem play co do wydechy mugen tez mi nie pasuje do seryjnego zderzaka b3, ale w B4 czemu sie Bigos, te kominy a'la DTM są trochę badziewne wyglądją jak dwa pisuary :rotfl: . choć nie poweim zależ wszystlo od tego jak jaest zkomponowana reszta auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigos

W niemczech nie widziałem jeszcze mugena , a w prawdziwym germanie tylko widnieje te pisuary , lub jedna pojedyncza fifka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności