Skocz do zawartości
wiatrak

B5 FL Oswietlenie nad lusterkiem wstecznym ????

Rekomendowane odpowiedzi

witam z zapytaniem posiadam paska B5 FL nad lusterkiem mam te wszystkie przełączniki włączniki sterowanie szyberdachem itp... moje pytanie czy te wszystkie przyciski i pokrętła sa podświetlane bo u mnie ciemno jak w d...e jezeli tak to jak się tam dostać i jakie tam sa żarówki ??? za wszelkie info :564: wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o przyciski od lampki podświetlania wnętrza nad lusterkiem to nie są one podświetlane. Wyjątek stanowi tu Passat W8 tam jest podświetlenie i wygląda to super. Do swojego też możesz takie cudo założyć wystarczy kupić taką lampkę i podciągnąć przewód do podświetlania, ale cena takiej nowej lampki bez sterowania szyberdachem z adapterem umożliwiającym podłączenie to 200 zł a kupno używki graniczy z cudem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Pasku wyglada to tak: Byc moze,ze zostalo to dolozone bo jak na ta wersje mojego paska mam wiecej takich gratisow.:)

10112009893.jpg

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie w Pasku wyglada to tak: Byc moze,ze zostalo to dolozone bo jak na ta wersje mojego paska mam wiecej takich gratisow.

To jest właśnie lampka od W8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat nie dotyczy lampki od W8

moje pytanie czy te wszystkie przyciski i pokrętła sa podświetlane bo u mnie ciemno

trzymajcie sie tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź już padła-nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest przypadkiem lampka z paska B6 ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to nie jest przypadkiem lampka z paska B6 ? ;)

 

mam taką samą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności