Skocz do zawartości
adams

[Archiuwm]Spot Mikołajkowo-Opłatkowy - 12.12.09 - Lublin bar "Mnich"

Rekomendowane odpowiedzi

naklejek starczy dla wszystkich! Tony załatwił od Pablo 5 naklejek dużych na klapę i 5 kompletów linków

Zgadza się, są piękne, świecące i pachnące nowością :-D

Pod Globusem spotykamy się ze względu na nowych użytkowników. Łatwiej się spotkać tam, zapoznać i podjechać grupką do Lokalu.
adams a po kiego gwinta mamy się pod globusem spotykać

Faktycznie z tym Globusem to trochę porażka, a potem jeszcze pod lokal - przecież tam zaparkuje conajwyżej kilka aut (a miejsca mogą być już zajęte)

No ale adams tu rządzi więc .... do zobaczenia pod Globusem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tony, ale jak ktos nowy przyjedzie pierwszy raz, to może trochę lepiej będzie się z nim ustawić gdzieś na parkingu, poczekać na wszystkich i razem podjechac na miejsce, niz ktos kto wpada po raz pierwszy przychodzi na sale w której siedzi 30 osób i nikogo nie zna :D Jak ktoś chce to może śmiało walić do mnicha :D:D bez globusu chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chodzi mi o samą ideę wspólnego spotkania przed "popijawą" a o miejsce - Globus (a sprawdził ktoś czy nie ma wtedy jakiegoś meczu lub koncertu bo parking będzię zajęty...).

Sam jestem za takimi "parkingowymi" spotkaniami - bywam na takich w W-ie, raz w miesiącu na parkingu centrum handlowego. Są pogadanki, wspólne rozwiązywanie problemów z naszymi paskami, ktoś coś podpowie, doradzi, poleci mechanika... Nie każdy spot musi sie kończyć "resetem" :-D

Proponowałem wcześniej inne parkingi PL - ogólnodostępne. O tej porze będzie już raczej po zajęciach, są oświetlone i blisko do Mnicha. A z Globusa niby niedaleko ale patrząc na liczbę chętnych to kilkanaście pojazdów będzie. I jak to wszystko jednocześnie ruszy do lokalu to może być problem - szczególnie, że nie ma tam miejsca...

Ale nie ważne... Miejsce wyznaczone więc na pewno się tam pojawię by poznać nowych, strzelić grupową fotkę ;) I zdziwiłbym się bardzo gdyby ktoś od razu śmignął do Mnicha!

Adams, zaznacz, że obecność przy Globusie OBOWIĄZKOWA - kto nie przyjedzie ten nie pije :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto nie przyjedzie ten nie pije

bardzo dobre podejście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto nie przyjedzie ten nie pije
bardzo dobre podejście

 

no to zobaczymy ilu przyjdzie!!!!!!!!!

bo 99% przyjedzie autami :D:D:D:D

to się wkopaliście :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się pojawię na pewno :D co prawda bez paska :D

mam nadzieje ze ktoś mnie przygarnie na ten krótki odcinek :D zawsze można się przespacerować

 

 

do jutra pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja się pojawię na pewno co prawda bez paska

mam nadzieje ze ktoś mnie przygarnie na ten krótki odcinek zawsze można się przespacerować

no i się znalazł 1 z 1%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja naliczyłem z 6 osób , które nie będą autem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja naliczyłem z 6 osób , które nie będą autem

Idź spać bo już późno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarku wezme Cie ale załóz pampersa bedzie ostro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna zmiana dotycząca miejsca spotkania.

Na GLOBUSIE dziś jest jakaś impreza sportowa więc pozostawienie tam passków odpada.

A więc:

1. Spotykamy sie najpóźniej o 18:30 na PLACU ZAMKOWYM (chyba wszyscy powinni traficć bez większych problemów)

2. Kto ma możliwość odstawić passka przed imprezą niech tak zrobi.

3. Dla tych którzy mają kierowców i nie mają gdzie odstawić samochodu proponuję parking pod stołówką, klubem: "KAZIK" (znajduje się niedaleko MNICHa).

Żeby wszyscy przeczytali to info Adams wyśle go na PW.

Dla przyjezdnych w razie kłopotów w poruszaniu się po mieście mój tel.: 661-244-767 dzownić jak się ktoś zgubi...!!!!

Edytowane przez Vpuchaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie plac zamkowy mi pasi. To do zobaczyska.

P.S. moje chińskie danie już gotowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łądna pogoda nam się szykuje, w Lbn już troszkę pruszy, do wieczora napada trochę tego białego sh*tu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejna zmiana dotycząca miejsca spotkania.

Na GLOBUSIE dziś jest jakaś impreza sportowa więc pozostawienie tam passków odpada.

A więc:

1. Spotykamy sie najpóźniej o 18:30 na PLACU ZAMKOWYM (chyba wszyscy powinni traficć bez większych problemów)

2. Kto ma możliwość odstawić passka przed imprezą niech tak zrobi.

3. Dla tych którzy mają kierowców i nie mają gdzie odstawić samochodu proponuję parking pod stołówką, klubem: "KAZIK" (znajduje się niedaleko MNICHa).

Żeby wszyscy przeczytali to info Adams wyśle go na PW.

Dla przyjezdnych w razie kłopotów w poruszaniu się po mieście mój tel.: 661-244-767 dzownić jak się ktoś zgubi...!!!!

 

Potwierdzam, i przepraszam zarazem za te zmiany w ostatniej chwili. Podczas imprezy jest możliwość zostawienia samochodu na parkingu strzeżonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przepraszam

Przepraszać do będziesz na miejscu :D

 

ja Cię utfa przeproszę, rózgą chyba :D ///-adams

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszać do będziesz na miejscu
Już się nasłuchał wczoraj :D dzisiaj niech się napije :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpijcie za moje zdrowie tylko się nie zresetujcie ochlajtusy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje szkolenie zostało przesunięte, a dziś mam spotkanie integracyjne w pracy, na szczęście w Lublinie a nie w Mikołajkach więc wpadne pod zamek na wspólny przejazd - jak jest okazja założyć flagi to musze skorzystac :) będe miał 3 miejsca wolne

Edytowane przez huga
literówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak można to ja chętnie skorzystam z podwózki :D

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam was bardzo, dzisiaj nad ranem wróciłem ze Zgorzelca i się rozchorowałem(padło ogrzewanie w Pasku). Spotkamy się następnym razem. Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności