Skocz do zawartości
adams

[Archiuwm]Spot Mikołajkowo-Opłatkowy - 12.12.09 - Lublin bar "Mnich"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kolejna mała zmiana planów!!

 

Kolejna zmiana dotycząca miejsca spotkania.

Na GLOBUSIE dziś jest jakaś impreza sportowa więc pozostawienie tam passków odpada.

A więc:

1. Spotykamy sie najpóźniej o 18:30 na PLACU ZAMKOWYM (chyba wszyscy powinni traficć bez większych problemów)

2. Kto ma możliwość odstawić passka przed imprezą niech tak zrobi.

3. Dla tych którzy mają kierowców i nie mają gdzie odstawić samochodu proponuję parking pod stołówką, klubem: "KAZIK" (znajduje się niedaleko MNICHa).

Żeby wszyscy przeczytali to info Adams wyśle go na PW.

Dla przyjezdnych w razie kłopotów w poruszaniu się po mieście mój tel.: 661-244-767 dzownić jak się ktoś zgubi...!!!!

Podczas imprezy jest możliwość zostawienia samochodu na parkingu strzeżonym w okolicach Politechniki.

 

 

Zapraszam wszystkich w imieniu całej Grupy Lubelskiej na spotkanie Mikołajkowo-Opłatkowe które odbędzie się 12.12.2009 w Lublinie w Barze "Mnich" (Nadbystrzycka 20B). Impreza rozpoczyna się o godzinie 18:30 parking przy Globusie, 19:00 bar Mnich

 

Koszta ~30zł, cena może się nieznacznie zmienić, uwarunkowane jest to ilością osób które przybędą na spotkanie. W lokalu można zamówić naprawdę dobra pizzę i zapiekanki, istnieje oczywiście możliwość zakupu różnego rodzaju napojów. Do naszej dyspozycji jest stół bilardowy (gratis). Zastawa stołowa będzie przygotowana, chipsy, paluszki i napoje też się zorganizuje. Wynajmujemy cały górny poziom w Mnichu. Można wnieść alkohol/jedzenie ze sobą!!!

 

Prosił bym wzorem ubiegłego roku o przygotowanie przez kilku ochotników jakiś sałatek, mile widziane ogóreczki, śledziki i inne zakąski ;-) Zmniejszyło by to koszty imprezy. Chętni deklarować się ;-) Jeśli się ktoś zdecyduje to należy też pomyśleć o salaterkach, koszyczkach lub coś w tym stylu, chyba że chcecie prosto ze stołu jeść :P

 

Niestety pod samym lokalem nie ma parkingu. Jeśli będą chętni możemy wynająć parking przy Politechnice Lubelskiej na całą noc, jakieś 50 metrów od baru. Jednak większość z nas odstawi auta zaraz po rozpoczęciu spota, wiec wynajęcie parkingu na godzinkę wystarczy? Jeśli ktoś nie zamierza rozstawać się z autem może spokojnie pozostawić bolida pod lokalem, kilka aut tam się zmieści - co o tym sądzicie? Decyzja będzie zależna od większości!

 

Osoby które zdeklarowały się że przyniosą jakieś zakąski przy nicku na liście będą miały gwiazdeczkę *

 

Jeszcze jedno, cena to około 30zł w zależności od ilości osób, doszły mnie głosy że te 30zł można lepiej zainwestować... może i tak. Szykujemy tez małą mikołajkową niespodziankę :) Pieniądze pozostałe ze składki przekażemy na Dom Dziecka w Kozienicach tak jak w ubiegłym roku.

 

Na spocie będzie możliwość zaopatrzenia się w naklejki forumowe, naklejka na klapę - 10zł, dwie naklejki na drzwi - 10zł (o naklejki pytać u adamsa).

 

Tak bawiliśmy się rok temu :)

 

Proszę o wcześniejsze deklaracje i wypowiedzi na temat: godziny, parkingu i jedzenia - to wszystko można jeszcze zmienić! Deklarować się na spota można do ostatniego dnia, ale nie gwarantuje że Mikołajowi starczy prezentów dla spóźnialskich ;-)

 

 

 

Lista:

adams*

r0mek

marewel

tony_w* (marynowane pieczareczki/grzybki)

wilczak*

Vpuchaty

urban1233

PacoRamires

oizap + 1* (sałatka z zupek chińskich)

Walldi + Jaco

Ceglarz + 1

nielat

Majcin

mateo112 + chudyPDA

MeCeNaS*

Jaszczur* (galaretka z kurczaka)

skcrack*

jozko

gregus

Modder*

eVWcia*

JacoVR6* + Justyna (Świerzynka swojska)

independent87* + Andrzelika (sałatka z tuńczyka)

jarucki

sebek88 + Beata

jaro81* (wędzonka)

duo

eizo_86

 

35 osób

 

Pozdro

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel
Impreza na wzór ubiegłorocznej,

 

Ok ale tym razem ja prowadze r0mka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś jeszcze dodać, że obecność obowiązkowa chyba nie... ;)

To mnie proszę dopisać na listę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak 12 to napewno mnie nie zabraknie :)

 

ps. r0mek pijaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sign Me Up....!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez bede tylko gdzie ja kierowce znajde :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pora wyjść z ukrycia :) też się piszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja z narzeczoną też :D. A po ile się składamy i co tam będzie do jedzenie bo chwilowo nie miałem neta :P i nie w temacie jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po ile się składamy i co tam będzie do jedzenie bo chwilowo nie miałem neta :P i nie w temacie jestem

 

wszytkie szczegóły zostaną wkrótce podane w pierwszym poście, impreza będzie wyglądała podobnie jak rok temu! Tutaj macie temat z poprzedniego spotu w Mnichu! http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=38001

 

Proszę o wcześniejsze deklaracje przybycia, pomoże nam to w dokładanym ustaleniu kosztów spotu!!!

 

Posty nie wnoszące nic do tematu będą kasowane!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiszcie i mnie. Postaram się być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 100% nie wiem ale dopisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisz do listy

mateo112 + chudyPDA

to będzie moja rocznica spotowa....

Edytowane przez mateo112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+MeCeNaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Mecenas będzie to i ja też!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy będziecie to i ja ;) Dopisać proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem pierwszy post! proszę o dokładne zapoznanie się z tematem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiszcie i mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosił bym wzorem ubiegłego roku o przygotowanie przez kilku ochotników jakiś sałatek, mile widziane ogóreczki, śledziki i inne zakąski Zmniejszyło by to koszty imprezy. Chętni deklarować się

adams nie ochotnicy tylko niech KAŻDY przyniesie coś :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności