Skocz do zawartości
kubelt

Gadżety - zmiany w dystrybucji

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za moje podejrzenia, ale tak to wyglądało.Też uważam że nie powinien nikt stracić na dotychczasowej dystrybucji bo robił to dla dobra naszego i forum i to wyjaśnił Kuba w pierwszym poście.

Więc na koniec czekamy cierpliwie na rozwój sytuacji i szybką informację ze strony administracji.
I myślę że o to chodzi. Zobaczymy czy będziemy zadowoleni z firmy. Ja też chciałbym aby skończyły się oszczerstwa i wzajemne oskarżenia. A powinnyśmy czekać i mieć do siebie starych forumowiczów zaufanie a potem na ogólnopolskim V (mam nadzieję że będę mógł się pojawić) razem wypić i powspominać z uśmiechem niesnaski. Panowie mamy razem jedną pasję i trzymajmy się jej. Passat is always great :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ja mówie, że to ja chcę handlować Ja tylko powiedziałem, że mam znajomą firmę, która też może robić gadżety.

xx

Oczywiście już wiemy, że Duży pomysł odrzucił. Nawet nie poczekał na ofertę.

I znowu muszę się powtórzyć, mam nadzieję, że ostatni raz, bo chyba wszystkie Wasze wątpliwości wyjaśniłem:

1. Wybraliśmy osobę nam znaną i zaufaną. Czy to będzie Maks, Bolek czy Lolek, to dla Ciebie jako forumowicza/potencjalnego odbiorcy gadżetów nie ma to żadnego znaczenia.

2. Wszystkie działania administracji nakierowane są na zadowolenie forumowiczów. W związku z tym, że Ciebie osobiście nie znam, a Twojej działalności na forum zmuszony byłem się przyjrzeć po wpadce z gadżetami oczywiste jest, że nie jesteś dla mnie godny zaufania, a tym bardziej obce osoby/firmy z Tobą współpracujące. I na pewno nie będziemy forumowiczów narażać na ewentualne kolejne wpadki.

3. A jeśli nie miałbym innego wyboru, to i tak planowaną formę dystrybucji gadżetów przekazałbym Zyndramowi, Rainmanowi lub Martinowi.

 

Wszystko w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży powtarzasz się. Przyjęliśmy do wiadomości i basta, czekamy cierpliwie na wypowiedz Administaracji i tylko Administracj. Dlaczego dolewasz oliwy do ognia, wyluzuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak obserwuję od paru dni ten wątek, i robi mi się niedobrze :625: Padło tu naprawdę wiele słów, które nie powinny nigdy paść. Jesteśmy miłośnikami marki i użytkownikami FORUM - nikt nas do tego nie zmuszał, nikt nam nie każe tu siedzieć - droga wolna. Jesteśmy tu, bo CHCEMY TU BYĆ :!:

A dzięki komu to mamy :?:Dzięki ludziom którzy kiedyś założyli to Forum, którzy cały czas o nie dbają, i dbają o to aby się rozwijało (po ponad dwóch latach aktywnego uczestnictwa ze 100% pewnością mogę powiedzieć że widać systematyczny progres). I nie następuje on sam - ktoś musi spędzać ciężkie godziny aby tak było. Kiedy była potrzeba wspomożenia Forum przelałem pieniążki, bo dzięki informacjom zawartym tutaj zaoszczędziłem wielokrotnie więcej. Kupując gadżety też przez pewien czas dokładałem na utrzymanie Forum bo mi to pasowało :!: Niestety część pieniędzy z gadżetów przepadła, bo nie wszyscy się rozliczyli :(

Ale mniejsza o większość - Administracja podjęła decyzje co do zmian w finansowaniu i dystrybucji gadżetów i ja im ufam. Wiem że robią to dla nas i chcą aby było lepiej. Więc te wszystkie zarzuty, oskarżenia itp. to według mnie paranoja :!:

 

Teraz z drugiej strony - osoby które już wyprodukowały gadżety, zainwestowały w to czas i pieniądze powinny mieć możliwość wyprzedania stanów magazynowych żeby nie karać ich za "to że chcieli dobrze".

 

Trochę się rozpisałem, ale wyrzuciłem to to miałem do napisania i więcej nie mam zamiaru się tutaj wypowiadać, proszę też aby mnie nie cytowano.

 

Pozdrawiam

 

Oddany i ufający Użytkownik Forum vw-passat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2. Wszystkie działania administracji nakierowane są na zadowolenie forumowiczów. W związku z tym, że Ciebie osobiście nie znam, a Twojej działalności na forum zmuszony byłem się przyjrzeć po wpadce z gadżetami oczywiste jest, że nie jesteś dla mnie godny zaufania, a tym bardziej obce osoby/firmy z Tobą współpracujące. I na pewno nie będziemy forumowiczów narażać na ewentualne kolejne wpadki.

Duży rok temu prowadziłem 2 edycji kurtek gdzie były to wyższe kwoty i nic nie ingerowałeś tu zdarzyło się raz i już afera. Zapytaj ludzi z w-m na mój temat a dowiesz się o mnie dużo. Nie znasz mnie więc się nie wypowiadaj, na spocie ogólnopolskim nie byłeś a szkoda bo co niektórzy czekali na ciebie i chcieli z tobą porozmawiać.

 

Ta walka o gadżety z twojej strony przeze mnie jest odbierana jak walka o własny przychód i utrzymanie siebie i rodziny.

Jacku ja ma 19lat. Uwierz, że gdybym chciał utrzymać z tego rodzinę to bym wylądował szybko na bruku. Po za tym WooW ma i tak sporo zamówień także nic straconego (aby nie było żadnych domysłów nie mam tam rodziny). Ja po prostu dałem alternatywę, gdzie prawie wszyscy mnie zmieszali z błotem. Nawet nie czekając na propozycję. Zawsze można zaskarżyć sprzedawcę o niedociągnięcie na drodze cywilnoprawnej. Powtarzam to była propozycja a nie szansa na życie.

 

Milknę i czekam na rozwój wydarzeń. Odezwę się tu za jakiś czas jak stany nie zejdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba mało uważnie czytasz ten wątek.

 

wlasciwie to odnosze wrazenie ze to ty i duzy nie uwaznie czytacie ten watek. albo czytacje slowa(zdania) ktore chcecie.

 

nie uwierze w zdanie, jesli ktos z was(moderatorow), czytajac pierwsze posty z pytaniami, skargami i pretensjami, nie zameldowal(zadzwonil, wyslal PW, napisal smsa) ze zaczyna sie robic dziwna awantura w gadzetach i przydalo by sie zeby ktos z adminow zajrzal i odpowiedzial na burzliwa dyskusje.

 

Na chwile obecną jedrus i kubelt maja utrudniony dostep do netu i niemoga na biezaco komentowac Waszych przypuszczen i domnieman.
Normalnie klapki na oczach - wszędzie widzicie podstęp. Artmin napisał jak wygląda sprawa.

 

mozna to bylo napisac duzo duzo wczesniej.

 

Decyzja była taka że Admini się wypowiadają na ten temat. My nie jesteśmy upoważnieni. Dlatego apel o to aby poczekać aż oni się wypowiedzą. A tu się tworzą posty za postem z kolejnymi oskarżeniami. Może jednak warto poczekać na to co admini maja do powiedzenia??

 

unikneli bysmy DUZO DUZO nieprzyjemnosci. (nieprzyjemnych slow i "wyzwisk").

 

Odpowiadam więc:

Żadnej filozofii przy wyborze nie było. Tak jak założyciele forum wybrali sobie nazwę domeny, wybór serwera, czyli wg własnego widzimisię, tak samo dobierali sobie pomagierów/moderatorów – oczywistym było, że dobór odbywał się wśród osób im znanych, do których mieli zaufanie. O innych wyborach dot. np. zmiany skryptu, jego upgrady, wybór dostawcy usług hostingowych decydowała już grupa admini/moderzy. I również wg własnego uznania, ale zawsze dla dobra forumowiczów.

 

I tak samo zdecydowaliśmy o wyborze dystrybutora gadżetów – wybraliśmy osobę nam znaną, którą lubimy i której ufamy.

Można było tak od razu napisać. Pewnie wtedy by nie padło wiele cierpkich słów. Ale teraz już przynajmniej te 196 osób dostało pełną informację.

 

to zdanie powinno pasc duzo duzo wczesniej. a nie mydlenie nam oczu, a ze po co przetargi, konkursy, kto bedzie sie tym zajmowal.

 

Przy okazji mała statystyka: na kilkanaście tys. userów, do tego wątku zajrzało 196 (na chwilę pisania posta). Przeciwników zmiany sposobu dystrybucji, którzy wyrazili tu swoje zdanie jest 11, z czego ponad połowa – 6 osób to obecni (lub planujący) dystrybutorzy.

 

uwierz mi ze z tych 196 osob, napewno wieksza ilosc osob chialo by sie wypowiedziec na ten temat. ale jest jedna osoba, ktora jak ja "ubiera to w slowa" i wypowiada sie za wiekszosc osob. jesli ktos z tych 196 osob nie zgadzal sie z tym co pisze, napewno by sie odezwali, a tak najwyrazniej zgadzaja sie z tym i czekaja na wasze wspaniale, jak ze pelne informacji, odpowiedzi.

 

Każdy pomysł userów odnośnie nowych gadżetów będzie jak najbardziej akceptowalny.

 

4 dzien mija i jak grochem o sciane. ale zdazylem sie juz z tego watku dowiedziec, ze nie admini nie maja dostepu do netu. ale sa tez inne osoby ktore mogly by podjac ta decyzje (nie bede palcem pokazywal).

 

I znowu muszę się powtórzyć, mam nadzieję, że ostatni raz, bo chyba wszystkie Wasze wątpliwości wyjaśniłem:

1. Wybraliśmy osobę nam znaną i zaufaną. Czy to będzie Maks, Bolek czy Lolek, to dla Ciebie jako forumowicza/potencjalnego odbiorcy gadżetów nie ma to żadnego znaczenia.

 

to zdanie swiadczy o tym iz czytacie tylko to co chcecie.

 

2. Wszystkie działania administracji nakierowane są na zadowolenie forumowiczów. ....... I na pewno nie będziemy forumowiczów narażać na ewentualne kolejne wpadki.

 

ja chce cos zrobic wsrod swojego grona. jesli cos spier.... zaniedbam, to tylko i wylacznie mnie sie oberwie. zadna z waszych wyzszych glow nie oberwie.

 

3. A jeśli nie miałbym innego wyboru, to i tak planowaną formę dystrybucji gadżetów przekazałbym Zyndramowi, Rainmanowi lub Martinowi.

ja jako pierwszy, wyszedlem z wlasna inicjatywa i chcialem odciazyc danego dystrybutora tym, ze zbieralem zamowienia na dany gadzet, przesylalem jedno konkretne zamowienie do danego dystrybutora i byli wszyscy zadowoleni. i dostawalem wiadomosci od tych osob ze podoba im sie ten pomysl i mogli by, wlasciwie, powinien byc taki system. nie to zeby nie bylo sprzedazy indywidualnej, ale tez unikneli bysmy skarg typu, nie dostalem, ktos mnie oszukal itd.

 

przepraszam remek, ale musze zacytowac bo to bardzo dobre zdanie jest, na ktore tez nie padlo na poczatku zadne wyjasnienie,

 

Teraz z drugiej strony - osoby które już wyprodukowały gadżety, zainwestowały w to czas i pieniądze powinny mieć możliwość wyprzedania stanów magazynowych żeby nie karać ich za "to że chcieli dobrze".

 

nie byla im dana ta mozliwosc, bo mimo wszystko, ze byla notka o wyprzedazy aktualnych stanow, tematy zostaly wykasowane. i dopiero po buzliwej dyskusji w tym watku byly tematy przywrocone.

 

Ja jak koledzy, tez juz zamilkne, wszystko co chcialem powiedziec, powiedziale. obawiam sie tylko

 

Przyjęliśmy do wiadomości i basta, czekamy cierpliwie na wypowiedz Administaracji i tylko Administracj.

 

Milknę i czekam na rozwój wydarzeń.

 

Więc na koniec czekamy cierpliwie na rozwój sytuacji i szybką informację ze strony administracji.

 

ze informacje od administracji tak szybko sie nie pokaze i temat umrze smiercia naturalna, ktora dla niektorych bedzie najlepszym rozwiazaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze informacje od administracji tak szybko sie nie pokaze i temat umrze smiercia naturalna, ktora dla niektorych bedzie najlepszym rozwiazaniem.

 

Zyn, spokojnie. Informacja na pewno się ukaże, a i ze względu na zainteresowanie temat na pewno "nie umrze śmiercią naturalną" :)

 

Cierpliwości... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale i ja dorzuce skromne 3 grosze.

Wiekszosc sprzedajcych sie oburza ze to zmiany na gorsze i ze stoi za tym grubszy przekret (uzywanie nazw pt firma krzak itd)

Ludzie, zachowujecie sie typowo dla mieszkancow tego kraju. Ja wiem ze bunt mamy we krwi ale na litosc boska troche umiaru. Nie wiadomo co to bedzie za frma, ale juz wiadomo ze bedzie to firma krzak.

Sorki ale tak to jest na tym swiecie ze ktos musi rzadzic i wladze forum podjely taka decyzje ze sprzedaz gadzetow bedzie przez firme i koniec.

Zrobcie jeszcze raban ze trzeba uzywac szukajki, ze nie wolno powielac watkow, albo ze nie mozna przeklinac.

Takie sa zasady, regulaminy na tym forum i koniec kropka.

Macie wyprzedac gadzety do konca i juz.

Tak swoja droga to sie dziwie ze tak chcecie ryzykowac wpadka US, bo co innego jak sie zrobi 100 flag, czy wlepek, czy kurtek, czy czegos innego, a co innego HANDLOWAC kilkuset sztukami wlepek.

Przeciez jakby ktos z US to czytal to nalot gotowy. Za handel w duzych iloscich na Allegro sie wzieli.

Ja uwazam posuniecie z firma za dobry pomysl.

Oczywiscie musimy sie liczyc z tym ze bedzie drozej bo firma musi zarobic ale takie sa koszty pewnego porzadku.

Milego dnia/wieczoru WSZYSTKIM (tym za i tym przeciw) zycze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem coś od siebie jako zwykły najzwyklejszy użytkownik forum, który właśnie przeczytał 5 str. tego samego co można by było zamieścić w góra 4 postach

1. Forum założyli admini, czuwają mody i support

2. Decyzje są ich i albo się nam podobają albo nie co się wiąże z nie odwiedzaniem forum. Zachce im się pokazać gołe zdjęcia artmina to zrobią to ;)

3. W naszym wypadku monopol jest lepszym rozwiązaniem, szczególnie jeżeli firma, która się wybierze będzie wywiązywała się ze swoich obowiązków, jeżeli nie podejrzewam, że zostanie ona zmieniona, proste. Idąc dalej jeżeli komuś wpadnie do głowy jakiś pomysł z jakimiś wymyślnymi gadżetami to jeżeli firma będzie ok to nawiąże współpracę z takim podmiotem, który tą rzecz wyprodukuje, takie są prawa rynku i handlu.

 

4. I najlepsze: Wszyscy, którzy pomagali w produkcji gadżetów "społecznie" co mnie najbardziej śmieszy, najbardziej krzyczą i robią szum. Czyżby coś na tym tracili? :636: Sorry chłopaki ale tak to wygląda jakby ktoś was od koryta odciągał. Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

 

Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry chłopaki ale tak to wygląda jakby ktoś was od koryta odciągał. Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

nie chcialem byc az tak doslowny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preziu i zejnowski poruszyli delikatną sprawę, której my trochę obawialiśmy się poruszyć. Widać jednak, że nie ma innego sposobu - więc koniec z podchodami.

 

Panowie lukisio i arkady375, ilości posiadanych gadżetów wpisaliście zgodnie z prośbą?

Prosimy więc o jego uaktualnianie na bieżąco w wątkach, w których prowadzicie zapisy.

Jeśli wykryjemy jakąkolwiek nieprawidłowość - Wasze wątki polecą do kosza i sprzedaż się zakończy. Jeśli okaże się, że sprzedajecie coś na lewo - wątki pójdą do kosza i sprzedaż się zakończy. Jeśli coś Wam się nie podoba - Wasze konta pójdą do kosza i sprzedaż się zakończy.

 

Nie rozumiem totalnie Waszego podejścia. Plus jednak taki, że ja nie muszę go rozumieć. To Wy macie się podporządkować.

 

Rozumiem zarzuty i wątpliwości niektórych. Firma została wybrana przez nas dlatego, że wybór jej współnymi siłami trwałby rok albo i dłużej a i tak znaleźli by się niezadowoleni. Bo albo on by prowadził firmę, albo jego ciocia albo szwagier córki brata. Maks został wybrany przez nas bo jest sprawdzony, jest jednym z nas i spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Będziemy Maksa nadzorować po to, abyście bezproblemowo otrzymywali wszystko na czas, zgodnie z zamówieniem i w miarę możliwości co tylko sobie wymyślicie.

 

Firma została wybrana - koniec i kropka. Nikt za to kasy nie dostał i dostawał nie będzie. Gdybyśmy chcieli zarobić to na forum dawno znalazłyby się reklamy i nikt z Was nie miałby nic do gadania. Z ruchu jakie generuje forum i ile mogłoby zarabiać na reklamach mogłoby się utrzymać zapewne kilka osób. Jednak tak się nie dzieje. Nie dzieje się tak również w przypadku gadżetów.

 

Rezygnujemy z gadżetów realizowanych przez Was dla wygody. Naszej i Waszej. Dla spokoju - naszego i Waszego. Dla porządku - naszego i Waszego. Dla centralizacji - obniży to koszty, usprawni dystrybucję. Ta decyzja została podjęta przez nas. Nie bez powodu ten wątek znalazł się w "Komunikatach" a nie "Propozycjach i informacjach dotyczących forum". To nie jest propozycja. To jest komunikat - decyzja zapadła i informujemy.

 

Jeśli komuś się wydaje, że każda decyzja na forum zapadać będzie w trybie demokratycznym - wyprowadzam Was z błędu. Są decyzje, w których uczestniczyć możecie, są jednak decyzje - tak jak ta o gadżetach - na które wpływu nie macie i mieć nie będziecie.

 

Nie chciałem, by to wszystko co piszę brzmiało niegrzecznie. Bezczelność lukisia i arkadego jednak niejako wymusza taką a nie inną formę odpowiedzi. Nie chciałem, by ten wątek przerodził się w pyskówkę - stało się jednak inaczej.

 

Dlaczego są tacy, którzy potrafią zrozumieć zmiany - nawet, jeśli zajmowali się gadżetami od dawna - ale są i tacy, którzy nie potrafią tego pojąć. Skoro robiliście to bezinteresownie to w czym problem? Coś tracicie? Jeśli chcecie coś koniecznie zrobić dla forum, dla innych użytkowników - czy to tych ze swojego regionu, czy wszystkich - zgłoście się do nas. Znajdziemy Wam zajęcie, w którym się spełnicie i pomożecie społeczności o wiele bardziej.

 

Nie chciałem komentować podejścia ludzi, którzy kilka tysięcy wkładają w tworzenie zapasów gadżetów i próbują nam wszystkim wmawiać, że to bezinteresowne. Zostałem jednak znowu do tego zmuszony. Oderwanie od koryta zawsze boli. Tyle komentarza chyba wystarczy.

 

Z gadżetami ruszylibyśmy o wiele szybciej gdyby nie wymienieni awanturnicy. Zabawa w kotka i myszkę powoduje opóźnianie całego "przedsięwzięcia".

 

Zyndram - przedwczesne usunięcie tematów było straszną pomyłką - za co przepraszamy. O ile się nie mylę, wszystkie zostały już przywrócone. Rozumiem, że temat wprowadzał sporo zamieszania w związku z tym, że były długotrwałe przestoje w odpowiedziach ze strony administracji. Zyndram - rozumiem, że możesz uznać cały temat za irytujący, ale jako opiekun regionalny sam wiesz, że czasem trzeba podejmować decyzje nie do końca wygodne dla wszystkich. Takie decyzje mają jednak jeden cel - znaleźć złoty środek.

 

Tyle w temacie. Póki co. Dla kogoś jest coś niejasne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bezczelność lukisia i arkadego jednak niejako wymusza taką a nie inną formę odpowiedzi.

A nie można było napisać tego w pierwszym poście:?: Ja bym milczał i odbyło by się to spokojnie i bez awantury.

Niejako ta awantura wymogła Wasze wytłumaczenie zmiany. Za co chwała Wam.

 

Nie chciałem komentować podejścia ludzi, którzy kilka tysięcy wkładają w tworzenie zapasów gadżetów i próbują nam wszystkim wmawiać, że to bezinteresowne. Zostałem jednak znowu do tego zmuszony. Oderwanie od koryta zawsze boli. Tyle komentarza chyba wystarczy.

Cena wlepek nie zmienia się od dawna. Z tego co się orientuje do Pablo sprzedaje w takiej cenie od dawna i nikt nie wątpi w jego bezinteresowność. My opłacamy koszty produkcji, materiałów oraz własny skład.

 

Czemu mamy takie zapasy:?:

Prosta odpowiedź. Bo tyle wychodzi na jednym arkuszu materiału. Sporo na raz wycina ploter i przez to nie generuje niepotrzebnych strat. Płacimy za wynajęcie ploter oraz za koszty technologiczne produkcji (nałożenie warstw, inaczej mówiąc marnujemy folie transferową no i wiadomo odpady) oraz za paliwo. Dodatkowo stożyliśmy konkurencję dla innego użytkownika przez dodanie nowych produkcji i obniżeniu kosztów transportu. Przesyłka u nas 4,50zł a nie 5zł a link boczny 4zł a nie 5zł. Tak naprawdę i Dużą wlepkę można by sprzedawać w cenie 8-9zł. Ale jakbyśmy obniżyli ceny w produkcji każdej wlepki to byście naprawdę zarzucili nam nieuczciwą konkurencje.

Po za tym od początku mamy pod górkę. Od pytań czy odblask czy nie (a było w pierwszy poście) po dlaczego te W jest nierówna.

Firma w Olsztynie robiła wlepki nieodblaskowe w cenie 8zł za odblask chcieli 11zł.

Andrzeju nie chcielibyśmy być zapamiętani na forum jako awanturnicy.

 

P.S. Jak ktoś mi da uprawnienia to mogę dodawać w pierwszym poście sprzedane wlepki i daty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S. Jak ktoś mi da uprawnienia to mogę dodawać w pierwszym poście sprzedane wlepki i daty.

 

Odwezwiemy się na PW z instrukcjami.

 

Dziękuje za wyjaśnienia, rozumiem,że sprawa jasna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że jasna. Czekam na instrukcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumiem,że sprawa jasna?
Czekam na instrukcje.

W takim razie temat można chyba wyczyścić i pozostawić jako informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takim razie temat można chyba wyczyścić i pozostawić jako informację.

 

Nie wiem czy lukisio wypowiadał się w imieniu drugiego najbardziej zainteresowanego forumowicza - arkady375 - więc niech jeszcze temat pozostanie w tej formie. Jaka by ona nie była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się doczekaliśmy i czy nie należało tego napisać w pierwszym poście???? .

Jak to pięknie ująłeś

Bezczelność lukisia i arkadego jednak niejako wymusza taką a nie inną formę odpowiedzi
jaka bezczelność to że człowiek che dowiedzieć się czy będzie mógł wyzbyć się tego co ma i dostaje za to baty od moderatorów??? Ciągłe proszenie modków o dokonanie korekt w temacie wlepek czy flag mi zbrzydła, a jak padła prośba, zapytanie z naszej strony o udzielenie uprawnień do moderowania swojego tematu dostałem pw, iż będą zmiany w dystrybucji gadżetów więc nie mam sensu. Dlaczego tego nie zastosowaliście do innych sprzedających???

Tak masz rację to wy tu ustalacie reguły.

Nie akceptujesz wypadasz.

W części poczuwam się do winy więc biję się w pierś i jeżeli kogoś uraziłem przepraszam. Drogi Andrzeju tak jak napisał to w pierwszym poście Kuba

 

. Zmuszeni jesteśmy jednak prosić, byście nie rozpoczynali kolejnych produkcji oraz wysprzedawali ew. aktualne stany tak, by wprowadzenie nowej firmy nie spowodowało żadnych strat dla nikogo.

Rozruch tego rozwiązania planujemy na przełomie roku.

 

Tego staraliśmy się trzymać ale Moderatorzy dosłownie nasz zasypali nakazami. Cóż zapewne takie mieli wytyczne. Chciałbym aby na koniec było coś wyjaśnione: wlepki flagi które robiliśmy, robiliśmy bezinteresownie. Padały tu takie i inne oszczerstwa jako byśmy mieli firmę reklamową, mylne podejrzenia, osobiście pracuję jako urzędnik państwowy i na brak kasy nie narzekam. Więc na koniec jeżeli kogoś uraziłem tymi swoimi wystąpieniami bardzo przepraszam mój zamiar był zgoła całkiem inny.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli kolejna sprawa wyjaśniona. Cieszę się, że wychodzimy na prostą.

Niemiłe słowa padały z jednej i z drugiej strony - mimo, że nie musiały. Chyba wszyscy teraz ich trochę żałujemy.

 

Pozdrawiam, i też na PW otrzymasz krótkie info jak uaktualniać wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja moge prosic jeszcze o wyjasnienie tego jednego pytania, ktore juz dawno bylo zadane, a odpowiedz nie padla (post nr 20)

 

Przecież nikt nie zabroni zrobić nam gadzetów w grupie. Jeśli ktoś np: z grupy łódzkiej zrobi dywaniki, koszulki, ramki czy inne wymyślne gadzety to chyba administracja nie bedzie nas za to karać. Ja przynajmniej tak to rozumiem.

 

zeby nie bylo ze w dyskusji bierze udzial tylko 3 osoby, ktorych odrywa sie od koryta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest jasna, ale dla pewności odpowiem raz jeszcze. Na forum jedna osoba będzie zajmowac się gadżetami.

 

Jeśli spikniecie sie lokalnie i będziecie sobie robić gadżety - przecież nie będziemy Was śledzić i nasyłać na Was szpiegów. Jednak na forum - nawet w działach lokalnych - wszelkie tematy dotyczące wykonywania gadżetów na własną rękę istnieć nie będą. Tzn. będą usuwane do znudzenia.

 

Rozumiem, że koniecznie chcecie być indywidualistami i koniecznie robić innym na złość, żeby pokazać jaka to "władza"jest zła i uciska wszystkich. Wasza decyzja, ja nie mam czasu ani ochoty na takie gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności