Skocz do zawartości
kubelt

Gadżety - zmiany w dystrybucji

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mniej pretensji do mnie :) Jestem moderatorem, moderatorem a nie administratorem i nie będę się wypowiadał bo po prostu nic nie wiem.

 

Administrator - zarządza forum

Moderator - pilnuje porządku w działach i postach

Support - pilnuje porządku od strony technicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludziska się starali by było wszystko na tip top (zadowolenie kupującego i wszystko co z tym związane ) zostali podeptani
Przykro mi jedynie ludzi, którzy z takim zaangażowaniem i poświęceniem starali sie umilić nam szare życie biorąc się za gadżety
Tylu ludzi wlozylo tyle staran, telefonow, znajomosci, bezinteresownosci w wiekszosci, aby teraz sprzedac to "jakiejs" firmie?

Jak dla mnie paranoja,

Panowie, skoro gadżeciarze działali bezinteresownie, to nie rozumiem o co teraz tyle krzyku??!! Zamiast się cieszyć, że garb spada z pleców, nie trzeba będzie jeździć, wydzwaniać, załatwiać, będzie więcej czasu na pucowanie passata, to niektórzy z Was podnoszą raban, jakby im zabierano ostatni kawałek chleba. Ja w tym świetle w rzekomą bezinteresowność wierzyć przestałem.

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy stany magazynowe wlepek ile wie kolega Łysy nowych nie robimy i fizycznie nie jest możliwe wysprzedać ich do końca roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mamy stany magazynowe wlepek ile wie kolega Łysy nowych nie robimy i fizycznie nie jest możliwe wysprzedać ich do końca roku.

Wiesz ile masz, wiesz ile sprzedawałeś w miesiącu, więc oszacowanie sprzedaży jest banalną sprawą. Podaj ile czasu potrzebujesz na pozbycie się zapasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mniej pretensji do mnie Jestem moderatorem, moderatorem a nie administratorem i nie będę się wypowiadał bo po prostu nic nie wiem.

 

Administrator - zarządza forum

Moderator - pilnuje porządku w działach i postach

Support - pilnuje porządku od strony technicznej

 

Marcinie przepraszam. Nie chciałem Cie w żaden sposób urazić.

 

Po prostu chciałbym usłyszeć co tu się dzieje i poznać jak my wszyscy jedną wielką tajemnicę. Zmiany nie zawsze są dobre. Po za tym, moim zdaniem gdyby wszystko było dobre to powiedziane by zostało od A do Z a nie jakieś połowiczne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko co mamy 3 miesiące a może 2, miesiąc miesiącowi nie równy raz zejdzie 30 wlepek a raz tylko 5. Z wielką ochotą odsprzedamy to co mamy dla nowej firmy i pozbędziemy się kłopotu.

 

Mam prośbe do moderków o przywrócenie tematu z flagami bo ludzie się dopytują. Przeca do końca roku temat mógł pozostać a nie został gdzieś tam podwieszony.

Edytowane przez arkady375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od 2007 roku jestem na forum i zawsze końcówka roku przynosiła jakieś zmiany, niespodzianki, które zawsze wzbudzały emocje.

 

niespodzianka bedzie taka, ze kalendarz na przyszly rok ukarze sie w marcu. albo nie bedzie w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niespodzianka bedzie taka, ze kalendarz na przyszly rok ukarze sie w marcu. albo nie bedzie w ogole.
Pożyjemy zobaczymy. :D Nie ma co wzbudzać emocji. Co roku był problem z kalendarzami. Myślę że w końcu coś z tym się zrobi. Jak na razie mamy miesiąc Grudzień w konkursie głosowanie do połowy miesiąca. Być może to nam przyspieszy drukowanie i dystrybucję kalendarza. Ja tam wierzę w działania naszych adminów. Kuba napisał że chcą zrobić coś z gadżetami to mu wierzę a dlaczego nie. Ty jesteś tu od początku jak większość z górnych forumowiczów powinieneś mieć zaufanie do tego co się dzieje na forum. Być może jestem zbyt ufny (że przypomnę zaufanie do ludzi którzy zajęli się IV zlotem na początku), ale cóż mam zaufanie do ludzi. Wierzę w Kubę i Jedrusa że nie chcą źle dla forum. I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbe do moderków o przywrócenie tematu z flagami bo ludzie się dopytują. Przeca do końca roku temat mógł pozostać a nie został gdzieś tam podwieszony.

Mam rozumieć że masz jeszcze flagi na stanie? Jeśli tak to ile?

 

---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

 

niespodzianka bedzie taka, ze kalendarz na przyszly rok ukarze sie w marcu. albo nie bedzie w ogole.

Bedziemy starali sie tego uniknac, konkurs jest do 15 grudnia wiec potem moze ruszyc projektowanie, produkcja i dystrybucja. Tylko nienalezy oczekiwac sprawnej dystrybucji w okresie swiatecznym bo wszyscy znamy problemy poczty polskiej w tym okresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osoby chciałby by kurtki ja odmawiam tłumacząc się tym komunikatem.

 

nie ty jeden , ja też zamierzałem ruszyć z tematem, pisałem nawet o odblokowanie tematu , a 2 dni później ...przeczytałem tą informację.

też włożyłem w to masę czasu i pracy , żeby wszystko zagrało od A do Z , mam nadzieję że tak było, a teraz nasze pomysły "zgarnie" ktoś inny.

rozumię argumenty administracji , ale obawy o oszustów można byłoby wyeliminować w prosty sposób , ograniczając możliwość organizacji gadżetów dla "nowych" na forum.

to tak jak na alledrogo....początkujący mają ograniczone prawa.

 

tym świetle w rzekomą bezinteresowność wierzyć przestałem.
mylisz się , bo tak było /jest Edytowane przez martin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś tu od początku jak większość z górnych forumowiczów powinieneś mieć zaufanie do tego co się dzieje na forum.

 

ja mam to zaufanie i jak do tej pory nigdy mnie nie zawiodlo.

 

ale zamkniecie dzialu gadzety, jest troche nie w pozadku do osob jak lukisio czy arkady, za zablokowanie ich tematow. rainmanowi tez zamkneli tablice.

 

jesli firma ma wejsc od nowego roku, to temat powinien dzialac do konca roku, mozna bylo tylko zablokowac powstanie nowych, a istniejace tematy napisac tylko notke od administracji "autor watku proszony jest o nie produkowanie nowych gadzetow i staranie sie wyprzedac wszystko co ma, ze wzgledu na wprowadzenie zmian od nowego roku"

 

i troche by to wyjasnilo moim zdaniem.

 

a ja mam swoja osobista sprawe w swoim regione, przez co tez zostalem obecnie (na spokojnie) zablokowany, ze wzgledu na nowe zmiany na forum.

 

tego juz w ogole nie rozumie, jak lukisio nie pozbedzie sie do konca roku wszystkich wlep, albo dane mu beda 2 mies na wyprzedaz. a wlepy nie pojda, zabronicie mu ich sprzedazy??? utopicie chlopaka w kauzy wody??? kasa utopiona i co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumię argumenty administracji , ale obawy o oszustów można byłoby wyeliminować w prosty sposób , ograniczając możliwość organizacji gadżetów dla "nowych" na forum.

to tak jak na alledrogo....początkujący mają ograniczone prawa.

O tym też napisałem wcześniej ale jakoś nikt się do tego nie odniósł.

 

tego juz w ogole nie rozumie, jak lukisio nie pozbedzie sie do konca roku wszystkich wlep, albo dane mu beda 2 mies na wyprzedaz. a wlepy nie pojda, zabronicie mu ich sprzedazy??? utopicie chlopaka w kauzy wody??? kasa utopiona i co.

Mądrze pisze polać mu. :) Nie chodzi tylko o mnie ale też o innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam rozumieć że masz jeszcze flagi na stanie? Jeśli tak to ile?

 

Tak się składa że zostały 4 z samym logo 2 z logo i napisem Olsztyn i 1 z logo i napisem Warmia Mazury. Razem 7 flag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa że zostały 4 z samym logo 2 z logo i napisem Olsztyn i 1 z logo i napisem Warmia Mazury. Razem 7 flag.

Przywrocilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Was podnoszą raban, jakby im zabierano ostatni kawałek chleba. Ja w tym świetle w rzekomą bezinteresowność wierzyć przestałem.

To żeś Paweł dowalił :D do kalendarzy dołożyłem , na ramkach zdrowe kokosy trzepie ;)

 

Widzę , że nie rozumiesz o co chodzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli firma ma wejsc od nowego roku, to temat powinien dzialac do konca roku, mozna bylo tylko zablokowac powstanie nowych, a istniejace tematy napisac tylko notke od administracji "autor watku proszony jest o nie produkowanie nowych gadzetow i staranie sie wyprzedac wszystko co ma, ze wzgledu na wprowadzenie zmian od nowego roku"

No a co napisał Kubelt w swoim pierwszym poście?? Dokładnie to - czytać ze zrozumieniem Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tematy z gadzetami zostaly zamkniete, przepraszam, usuniete (schowane) bez mozliwosci wgladu. to jak nowi forumowicze mieli by wykupic te gadzety, jak nawet nie wiadomo do kogo po co sie zglosic. jak osoba zajmujaca sie dystrybucja, ma sie pozbyc towaru. ma na rynek z nimi isc??? na bazarek osiedlowy???

 

ja ta informacje przeczytalem ze zrozumieniem, ale zle zostala ta kwestia rozwiazana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego aktywne gadżety czyli te które jeszcze się sprzedają zostaną przywrócone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego aktywne gadżety czyli te które jeszcze się sprzedają zostaną przywrócone.

 

i wlasnie od samego poczatku, cala awantura jest wlasnie o to. obecni dystrybutorzy zostali zbyt dyrastycznie potraktowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jakie tematy przywrócić ?? Kto ma zapasy ?? Ramki Deszczowego przywrócone, flagi przywrócone co jeszcze??

 

Ps. To ja mam jeszcze taką propozycję. Każdy komu zostały jeszcze gadżety i prowadzi swój własny wątek, niech wpisze w tym temacie ile sztuk ma jeszcze do dystrybucji. Wątki w uzgodnieniu z autorem zostaną podczyszczone i będzie jasno i przejrzyście.

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności