Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy tzn. chodzi mi kod lakieru w którym jest malowany VW Golf VI R a konkretniej to niebieski RISING. Serwis jak narazie nie udzielił odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje pomocy tzn. chodzi mi kod lakieru w którym jest malowany VW Golf VI R a konkretniej to niebieski RISING. Serwis jak narazie nie udzielił odp.

Podaj nr VIN (może być na PW) - może coś się ustali??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam vin-u tego golfa! chce przemalować swojego passka na taki kolor jak ma golf VI R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję się dowiedzieć jaki to kolor lakieru LB5N .Mam Passata z 2003 r i lekko go zarysowałem i chce dokupić części w kolorze Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LB5N indigoblau perleffect - wystarczy używać szukajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim pasku znalazlem kod na naklejce fabrycznej w bagazniku na podlodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci Endrju masz u mnie browar!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ci Endrju masz u mnie browar!!

 

Spoko. I popraw sobie opis bo b5 były do 2000r. a później b5 fl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam passata 3B kombi i chciałbym przełożyć tylną klape od 3BG.Mój lakier to LN5Y.Czy znajdę taką klapę w tym samym kolorze w modelu 3BG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam passata 3B kombi i chciałbym przełożyć tylną klape od 3BG.Mój lakier to LN5Y.Czy znajdę taką klapę w tym samym kolorze w modelu 3BG?

Raczej wątpię, wg ETKA ten kolor był tylko stosowany do 2000 roku, w modelach 3BG nie ma takiego koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowal

 

taki powinien być

 

4C lub LR5Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie A9V BRILLANTSCHWARZ MET. wybralem sobie taki kod lakieru na dach i to jest chyba kod lakieru z palety VW/AUDI ale lakiernik jak odebrał ten lakier i jakotworzył to mi powiedział że ten kolor podchodzi pod granatowy i potrzebuje szybko odpowiedzi czy to rzeczywiscie czarny lakier czy nie

na pierwszej stronie tego tematu w 2 poscie znalazłem takie oznaczenie LA9V - Brilliant Black

Edytowane przez pawelvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LA9V czarny brylant metalik, lakier z golfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś zauważyłem , że ktoś "puknął" w karoserię mojego wozu i mam takie małe zadarcie. Słyszałem, że można kupić w takiej małej tubce lakier i to zakryć. Niestety nie znam się na oznaczeniach kolorów. Tak na oko to taki ciemny granat. Samochód to passat B5 z 1999zł - kombi. Zrobiłem zdjęcie mojej nalepki koło koła zapasowego. Chętnemu do pomocy mógłbym przesłać fotkę na priv.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziś zauważyłem , że ktoś "puknął" w karoserię mojego wozu i mam takie małe zadarcie. Słyszałem, że można kupić w takiej małej tubce lakier i to zakryć. Niestety nie znam się na oznaczeniach kolorów. Tak na oko to taki ciemny granat. Samochód to passat B5 z 1999zł - kombi. Zrobiłem zdjęcie mojej nalepki koło koła zapasowego. Chętnemu do pomocy mógłbym przesłać fotkę na priv.

Pozdrawiam :)

zapodaj tu tą wlepę lub VIN to się coś poradzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za pomoc. To jeszcze jedno pytanie: czy po tym kodzie kupię odpowiedni lakier? No i nie trzeba mi go dużo. Można kupić jakiś mały pojemniczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki za pomoc. To jeszcze jedno pytanie: czy po tym kodzie kupię odpowiedni lakier? No i nie trzeba mi go dużo. Można kupić jakiś mały pojemniczek?

tam gdzie dorabiają lakiery to dorobią ci jaki chcesz i ile chcesz tylko weź np klapkę wlewu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności