Skocz do zawartości
poised

N 75 numer katalogowy?

Rekomendowane odpowiedzi

F jest następcą C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że w razie czego mogę założyć C w zamian F.Czy dobrze myślę?

Edytowane przez animalx
Przejęzyczenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem w trakcie zakupu zaworka N75 i spotkałem się z dwoma rodzajami typu, który do mnie pasuje. Wizualnie to jeden ma taką aluminiową objemkę w miejscu gdzie ten biały koniec łączy się z czarną obudową a drugi nie ma takiej objemki. Obydwa określane są jako 1J0 906 627 A (i to mi odpowiada - wiem że oryginalnie mój model Pasia ma inna wtyczkę ale mam już to przerobione), różnią się numerami katalogowymi firmy Pierburg z objemką to: 7.22903.25.0 a bez objemki: 7.02184.01.0. I tu moje pytanie, który lepiej kupić? czy jest wogóle jakaś różnica pomiędzy nimi np. w trwałości, może ktoś używał i ma jakieś zdanie w tym temacie. ?? Niby wszędzie piszą że ten model bez objemki jest nowszy ale nie zawsze nowszy znaczy lepszy .....

 

A tak wyglądają:

n75.jpg

Edytowane przez mner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PODEPNE SIE

tez jestem na kupnie zawora cisnienia i prosze mi cos poradzic silnik AFN

stary zaworek ma nr 1H0 906 627 A

taki jak tu http://www.allegro.pl/item989856570_zawor_regulacji_turbo_n75_tdi_vw_pierburg.html cena 239,00 zł

a kumpel w takim samym aucie ma 1J0 906 627 A

taki jak tu http://www.allegro.pl/item996207450_zawor_cisnienia_turbiny_n75_egr_audi_vw_tdi_oryg.html

145,00 zł

prosze mi wyjasnic jaki wkoncu mam kupic ?

a zmieniam bo najprawdopodobniej padł bo turbo czyszczone a nadal przeładowywuje i nie ciagnie jak dawniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GURAL

tam jest tylko opisane o wtyczce to juz czytalem mam nawet przejsciowke ale mi chodzi o to czy jak wezme ten tanszy bedzie jakas roznica w pracy tej turbiny? jest bardziej zawodny? czy jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale mi chodzi o to czy jak wezme ten tanszy bedzie jakas roznica w pracy tej turbiny?

 

Nie czytałeś dokładnie.

Jeśli ktoś chce zamienić zawór o oznaczeniu 1H0 906 627 A na 1J0 906 627. Dla niewtajemniczonych to ten sam zawór, różni się jedynie wtyczką i jest o połowę tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności