Skocz do zawartości
Gość piasek_86

Konsola środkowa pasat B2, i ZDERZAKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piasek_86

Witam, czy wie ktos gdzie mozna kupic konsole środkową do B2? bo ja mam tą podstawową, a ona jest uboga troszke, a słuszałem ze były konsole ze schowkiem itd. chodzi mi o część tą przy gałce zmiany biegów.

A jesli nie wiecie gdzie mozna kupic, to moze wiecie w jakiej odmianie passata to było montowane? czy w jakiejs wersji de lux?:):):)

 

 

2 moje pytanie brzmi: od czego sa to zderzaki w tej santanie? oryginały + listwy czy co? bo wrazenie robi naprawde nieziemskie:

http://skopek.interarena.pl/santana/santana/image_201.html

http://skopek.interarena.pl/santana/santana/image_211.html

 

pozdrówka i z góry dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!..nie wiem jakie oznaczenie nadwozia miały B2 z tą konsolą,

ale napewno B1 ma oznaczenie LX!Taką właśnie wersje posiadam!

Fabrycznie montowana konsola posiada schowek oraz miejsce

na 3 zegary dodatkowe!

W moim Pasku są to zegarek,voltomierz oraz temperatura oleju!

 

Co do zderzaków to nie pomoge zbytnio,wole tuning mechaniczny a z zewnątrz chcę zachować orginał! Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniu konsoli!..

Dam znać jeżeli na taką gdzieś trafie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek_86

Powiem Ci szczerze ze ja niestety nie moge zwiekszyc osiagów swojego bolida, bo intercoolera nie wsadze, poniewaz jest to wersja w której powietrze do turbiny jest puszczone przez chłodnice, ogólem mówiąc z tym sielniekiem nie da sie niestety nic ciekawego wymotać, ma on 80KM a nie jak wczesniejsze wersje 70KM.

Te 80 konne turbo diesle były produkowane z teog co mi wiadomo od konca 86r, mój jest z 87r.

 

Dokładnie jest to passat 1,6 turbodiesel, 87r kombi.

 

Wpakowałem w niego troszke nagłośnienia, zmieniłem podswietlanie wnetrza, dorobiłem pólke w bagazniku (kombi) wiec troche sie namęczyłem.

Jesli chodzi o nagłośnienie to narazie jest radio SONY CDX-S22, głośniki w przednich drzwiach 2x200W, no i oczywiscie tuba własnej produkcji w bagazniku 2x300W (zadziwiający efekt - bass naprawde ma porażajacą siłę). Oczywiscie wszystko rozdzielone - wysokie - srednie - niskie tony, aby efekt był milszy dla ucha:)tylko jeszcze poluje na jakis zacny wzmacniacz, ale to moze poczekać.

Jeśli chodzi o wnętrze, to całe podswietlenie seryjne zmienione na czerwone, dodane: podświetlenie pod nogami z przodu oraz podswietlenie klamek wewnętrznych (daje niezłe wrażenie), wszystko podpiętepod regulacje ściemniania i rozjaśniania.

 

Jeśli przez zimę dobrze będzie sie sprawował passacik, to na wiosne zostanie wymieniona tapicerka oraz zmieni kolor, bo narazie jest biały.

 

Właśnie, zapomniałbym o najważniejszym: dlaczego opisuje to co zostało zrobione? Może masz pomysł co można jeszcze zmienic aby uprzyjemnic sobie jazdę moim bolidem? Właśnie chodzi mi o wnętrze bądź osiągi, bo wygląd zewnętrzny chcicłbym aby był seryjny, tzn stary dobry passat:)

 

pozdrawiam

 

Piasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodaj zdjęcie tego paska;-) a co do konsoli to mysle że podeszła by od golfa II ;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek_86

Dzięki bardzo za info:) aha zdjęć narazie nie wrzuce bo nie mam, ale postaram sie to niedługo zrobić, w między czasie miałem małego dzwona, po mału kończe naprawiac, tzn zauważyłem ze podłużnica sie lekko przestawiła, wiec jest lekko krzywy:) ale licze ze jak wszystko dobrze pójdzie to na wiosnę "krokodyl" będzie w kwiecie piękna:) oczywiscie z zewnatrz bo juz wnętrze po mału nabiera barw:)

pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pik

kolego z passacikiem 2226cm3 :ok: jakie ci wychodzi spalanie na trasie przy spokojnej jeździe :kwasny: bo mam takiego samego szatana i chciałbym mniejwięcej wiedzieć ile inne palą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BIJU

wiekszosc jezdze po miescie i na gazie. W miescie najnizsze jakie zaobserwowalem przy delikatnej jezdzie to 12l/100km gazu. Przy ostrej to 16 bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy wie ktos gdzie mozna kupic konsole środkową do B2? bo ja mam tą podstawową, a ona jest uboga troszke, a słuszałem ze były konsole ze schowkiem itd. chodzi mi o część tą przy gałce zmiany biegów.

A jesli nie wiecie gdzie mozna kupic, to moze wiecie w jakiej odmianie passata to było montowane? czy w jakiejs wersji de lux?:):):)

 

 

2 moje pytanie brzmi: od czego sa to zderzaki w tej santanie? oryginały + listwy czy co? bo wrazenie robi naprawde nieziemskie:

http://skopek.interarena.pl/santana/santana/image_201.html

http://skopek.interarena.pl/santana/santana/image_211.html

 

pozdrówka i z góry dzieki za info.

 

 

A WIEC tak konsola byla montowana w paskach i santanach od 85-88. Twierdze tak bo nie widzialem w zadnym innym starszym rocznikowo takiej polki bo w starych wersjach 82-85 byly takie nie lączące z kompitem . a co do zderzaków to jest dokladka firmy ZENDER jak dobrze pamietam. wypuscili pare tuningowych rzeczy do b2. typu na kokpit od strony pasazera nakladka czyli taka poleczka, zderzaki, progi, gril podobno ale nie spotkalem sie, smieszne felgi ciezko opisac. acha a co do tych zderzakow w tej zlotej tylne to ich wymysl jakiejs firmy tuningowej. procz silnika i chromu nic mi sie nie podoba w tej santanie. :) OLDSCHOOLL RULEZZz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość morales

witam . ja mam pasacika rocznik 87 posiada on konsole środkową na cztery kasety i popielniczke .wersji pasata nie znam . Jest on jak na ten rocznik chyba nieżle wypasiony ma centralny zamek,roletke {kombi}, rególowane siedzenie kierowcy itp.

próbowałem szukac takiej konsoli dla kolegi do passata z 83 r. z marnym skutkiem od paru osób na giełdach słyszalem że od gola sie nie nada . Życze owocnych poszukiwań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maciu
wiekszosc jezdze po miescie i na gazie. W miescie najnizsze jakie zaobserwowalem przy delikatnej jezdzie to 12l/100km gazu. Przy ostrej to 16 bez problemu.

 

od sierpnia sobie mierzę, najniższe to jak było ciepło to około 10, max to niecałe 14e

(benzyny)

 

jeżdzę głównie po mieście i raczej szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarsonik

to były pasaty GL ja mam takiego i fabryczni ebyły juz konsole ze schowkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fisio
to były pasaty GL ja mam takiego i fabryczni ebyły juz konsole ze schowkiem

 

Dokładnie tak. Ja miałem Pastucha GLS i miał ten rozbudowany kokpit, chromowane kołpaki i trochę innych "bajerów". Jeśli tylko uda mi sie odgrzebać fotki, wrzucę na forum. W obecnej B2-ce jest golutko. Dobrze chociaż, że diesel i kombi. Mam czym wozić rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A WIEC tak konsola byla montowana w paskach i santanach od 85-88. Twierdze tak bo nie widzialem w zadnym innym starszym rocznikowo takiej polki bo w starych wersjach 82-85 byly takie nie lączące z kompitem

 

 

co ty za bzdety wypisujesz ja mialem paska z 81-go roku i milem taka konsole w oryginale, tyle ze to byla wersja GLS5 w automacie no i jak na paska z tego roku nawet byl wypasiony mial wspomaganie centralny zamek i el. lusterka, no i niebiska tapicerke ( nie do zdobycia w noim regionie ) Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za poprawke. Rzeczywiscie. otworzylem prospekt z 83 roku i tam jest ten szeroki tunel. wiec byly montowane w 32b w wypasnych wersjach GL gls w latach 81-85 a standardowo w paskach 85-88.

poniezej scan z prospektu marzec 82.

cci00005gq8.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos chce to mam taka konsole brązowa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość STUFF

ja jestem zainteresowany .... wyslij jakies zdjęcia, a jaka cena za konsolę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michas B2

Witam...

Widze, że temat się zawiesił, więc spróbuje go odświerzyć. ;) Poszukuje również takiej konsoli do mojego Variata z '86r. Ciężko jest naprawde dostać to cudo. Próbowałem włożyć od golfa II ale jednak rzeczywiście nie pasuje, a przerabiać się nie opłaca. Jeżeli by ktoś wiedział o konsoli to bardzo proszę o info.

 

P.S SKOPEK: Mój Passiak jest z '86r. i nie było w nim nigdy tego tunelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już dostaniesz gdzieś tą konsole i tunel, to powiem, że troche roboty tam jest. Ja musialem wyjąć przednie fotele i wykręcić drążek ręcznego hamulca. Jeszcze do tego trzeba pokombinować z mocowaniem bo w innym miejscu są mocowane wkręty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S SKOPEK: Mój Passiak jest z '86r. i nie było w nim nigdy tego tunelu

 

Czyli kto chcial tunel to sobie zamawiał jak to jest z tymi tunelami.:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności