Skocz do zawartości
gruby 30

Proba organizacji grupy Scotland

Rekomendowane odpowiedzi

Witka wszyskim.Mieszkam w Szkocji okolice Edinburgha i chcialbym zaproponowac organizacje spota.wszystko jest do dogadania;)potrzebni tylko chetni:)Chialbym zeby spoty odbywaly sie regolarnie i byly dla wszyskich milosnikow VW.czekam na odpowiedzi z propozycjami i na spota:)

 

 

Edytowane przez gruby 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milo,milo jestem za i w dodatku nie daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie ktos sie odezwal:)juz myslalem ze jeden polak z vw tu mieszka:p

 

 

 

Witam wszyskich.zaczynam sie zastanawiac czy jest sznsa na organizacje grupy Scotland:(.prosze o kontakt ludziska:Dsprobujmy zorganizowac cos fajnego:)

Edytowane przez gruby 30
scalone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,ze jest szansa. Trzeba zebrac kilka osob, umowic sie na jakies miejsce,mniej wiecej po srodku,zeby kazdemu bylo po drodzie i po sprawie. Ja sie pisze i arekmalisz. z Penrith pewnie tez. My spotykamy sie czasami w Carlisle(np. dzis :P). Kolega z NCL to zupelnie ma "rzut beretem" do nas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proboje zebrac te kilka osob ale chetnych jak na lekarstwo:(mam nadzieje ze to sie zmieni;) poczatek juz jest takze musi byc juz tylko lepiej:)czy pojawia sie jakas propozycja gdzie i kiedy?

Edytowane przez gruby 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może dzisiaj w katowickim Spodku? :D

żart oczywiście,ale wydaje mi sie że kolega Gruby powinien usiąśc sobie spokojnie w domu ze słownikiem ortograficznym w ręce,a dopiero pózniej brac się za pisanie wątków/postów,bo narazie wygląda jakby zapomniał o właściwej pisowni;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega mayday musi zrozumiec ze bylo rano jak to pisalem;)bylem po nocce i bylem zmeczony:pobiecuje poprawe;)i ponawiam prosbe o propozycje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robcie liste ;) i cykajcie foteksy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm...Edynburg to bardzo dobry pomysł i tak planowałem tam jechać jak udało by mi się załatwić 2 dni wolnego w następnym miesiącu to czemu nie ..

p.s speedytorun jak coś mogę nam załatwić tani nocleg :) w jednym z Mcdonald Hotels z tego co wiem to maja tam 2 wiec nie powinno być większego problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy akurat z noclegiem dam radę, w robocie zamieszanie przedświąteczne się zaczyna ale na jeden dzień z chęcią się przelecę do Ediego, w sumie godzina jazdy :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mi sie podoba :)wszysko zaczyna nabierac kolorow;)musimy teraz uzgodic jakas date i miejsce:)jezeli bedzie lepiej to mozemy spotkac sie gdzies po drodze.Edinburgh jest caly rozkopany bo tramwaje robia.takze decyzja nalezy do was;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie miejsce,że nie trzeba do Edinburga nawet wjezdzać, nazywa się Rose Chapel. Jest tam nawet nieduży parking. Szukaj jeszcze kilku chętnych. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedziele i poniedziałki mam wolne,więc jeśli zlot wypadnie w któryś z tych dni,to chętnie się przyłącze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetni musza sie sami znalezc:pJa znam tylko meya z moich stron:)Musimy poczekac az sie sami zglosza;)Probowalem znalesc to miejsce o ktorym pisales i nic takiego nie znalazlem.Wychodzi mi tylko Rosslyn Chapel.Mysle ze miejscowka to najmniejszy problem:)Pytanie do wszystkich chetnych czy niedziela pasuje?Wydaje mi sie ze to dzien wolny od pracy dla wiekszosci:p

Edytowane przez gruby 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm mi pasuje każdy dzień tylko muszę wiedzieć coś koło tygodnia wcześniej który to będzie tak żebym mógł sobie wolne załatwić pozdro Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, ale w tym roku nie dam rady się z Wami spotkać ,bo 01 grudnia jadę do Polski.W przyszłym roku jak najbardziej pisze się na jakiś spot;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zostalo czterech muszkieterow:(ciezko nam to idzie ale mam nadzieje ze jakos przeskoczymy problemy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stolicy tez ciezkie byly poczatki, osobiscie pamietam pierwszego spota pod ake ;)

bylem z martinem, mandzynkiem, tomkiem i kolega mandzyna. po roku zostal zorganizowany pirerwszy WW i przyjechalo ponad 60 odób ;)

Glowa do gory :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej byc nie moze:)Pomalu dojdziemy do waszego poziomu:pTrzeba tylko pilegnowac temat i napewno sie uda.Wiec ponawiam prosbe do wszystkich zainteresowanych:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś przybliżona data spotkania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności