Skocz do zawartości
gruby 30

Proba organizacji grupy Scotland

Rekomendowane odpowiedzi

Data sie pojawi jak bedzie nas troche wiecej;)caly czas czekamy na chetnych:Ddawac ludziska!!!!!

Edytowane przez gruby 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niech pogoda się trochę poprawi bo na razie słabo to widzę. Najlepiej spotkać się w kwietniu,ewentualnie w maju wtedy na pewno będzie więcej chętnych a spot można zorganizować na dwa dni,z jakimś grillem i imprezką.:581::tankujemy::drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda jest lipna to fakt.Moze to i dobry pomysl poczekac na lepsza pogode.Dwudniowy zlocik brzmi super:Dale z taka frekwencja to nic sie nie uda.Mysle ze temat powinien zostac otwarty a moze z czasem cos sie uda zdzialac;)Mayday i ja mielismy malego spocika dzis i bylo ok.:pLista pozostaje caly czas otwarta:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem chetny ;) Najlepiej dla mnie weekend, 2 weekend'y w miesiacu mam wolne !

 

Do Szkocji mam nie daleko takze to nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mamy nastepnego zawodnika do spociku;)Sklad powinien byc gotowy do wiosny:DWpisujemy na liste;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 osob to jednak troche malo jak narazie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wiosny uzbieramy pelna liste;)Powoli ludzie sie zglaszaja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT

chciałem tylko zapytać czy drogi są w miare przejezdne w szkocji

jutro rano planuje wyjazd będe jechał M5/M6/M74/A702

do Edinburgha znajomy do którego jade nie wie .

 

Jak by ktoś coś wiedział prosze o jakieś info.

Bo nie jestem zdecydowany co robić.

Ps mam zimówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogi czarne i przejezdne,ale wiadomo że miejscami mogą być śliskie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki :padam::padam: jutro jade :)

wesołych świąt :682:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Co do jakiegos spotu to chętnie i ja sie dopisze.Mieszkam w Edim i chetnie bym sie spotkał.Dopiszcie mnie do listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoczko dopisuje do listy i czekamy na lepsza pogolde;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro kilku nas juz jest,moze bysmy dogadali sie do miejsca ewentualnego spotkania. Ja do Szkocji mam "zabi skok" ale liczy sie jeszcze zdanie innych chetnych. Jezeli dopisalo by sie jescze kilka osob z polnocnej Anglii,mozna spot zorganizowac np. w Lake District,znam kilka miejsc ;). Jezeli ktos ma jakies pomysly gdzie sie spotkac,ewentualnie namiary,zdjecia,linki prosze podac. Zaglosujemy wtedy gdzie sie spotkamy i na dzien czy dwa :drinks:. Co do daty to chyba maj bedzie najpewniejszy :) .PozdraVWiam,spidi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Speedy spr twoja miejscowke i dla mnie jest spoko choc myslalem bardziej o szkocko angielskiej granicy na wysokosci redesdale forest na a 68;)tez fajna miejscowka i w polowie drogi:ppoczekajmy jednak na inne propozycje i cos wybierzemy:Dto dawac chetni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli w drugiej połowie maya :P to ja tez sie pisze..

co do miejscówek,to fajnie jest też w Pitlochry,spidi może potwierdzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie koledzy ale przy doborze miejsca spotkania proszę wsiąść pod uwagę możliwość rozbicia namiotu czy rozpalenia ogniska !! Jak wiadomo nie wszędzie i nie zawsze można biwakować,więc zanim zdecydujemy się już na konkretne miejsce trzeba to sprawdzić :ok: Ja u siebie już sprawdziłem,no problem :P . Pozdrawiam,Spidi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moja miejscowke spr juz dawno temu bo spalem w namiocie tam kilka lat temu i caravan park jest sympatyczny:pmysle ze z ogniskiem czy grilem problemu nie bedzie:Dmusialbym poszukac jakiegos kontaktu i dowiedziec sie jak z cenami;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no panowie a jako mała atrakcja może coś takiego ???? karting i paintball w całkiem atrakcyjnych cenach :)

http://www.karting-nation.co.uk/karting_in_/locations.asp?karting=circuits&in=north-england&areaID=21669

Edytowane przez arekmalisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślałem jeśli byśmy się spotkali w Lake District np....http://www.ullswatercaravanpark.co.uk/accommodation/touring-tents-prices

można by było tego samego dnia skoczyć nad morze np Meryport gokarts --->>>http://www.westcoastkarting.co.uk/races_&_prices.htm dobra zabawa dla całej rodziny :) i np go ape niedaleko KESWICK i po drodze do Meryport --->>>>http://www.goape.co.uk/whats-it-all-about/take-a-peek a wieczorkiem jakieś ognisko gril itp itd co o tym sadzicie ???? pozdro Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grill/ognisko obowiązkowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności