Skocz do zawartości
gruby 30

Proba organizacji grupy Scotland

Rekomendowane odpowiedzi

tak tak ognisko piwko kiełbaska na 100% musi być:)

i tak jeszcze na myśl mi przyszło może zamiast go ape lub go karting to można by było zorganizować paintball w Carlisle naprawdę fajna sprawa :) tak wiec nie będzie nudno ale to wszytko zależy od Was co byście chcieli robić i co najważniejsze gdzie :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założyłem nowy temat - to tak na wszelki, zeny nie bylo, ze zniknely posty ;)

przekierowanie nie chce dzialac :) wiec podaje link do reszty postów ;)

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=75326

pozdr

p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze w takim razie ten temat trzeba zamknac bo jest on bezsensu w tym momencie.

Edytowane przez gruby 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamykać nie trzeba,może jeszcze kiedys uda się zorganizować spociszcze bez ingerencji londyńczyków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okladnie jak napisal mayday - gruby nic sie nie martw ;) z waszego spota zrobimy dobra imprezę, i nikt nie zapomni ze to Ty rozpoczales CALĄ impreze ;)

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi Kto ,kiedy i dlaczego;)Fajnie zeby istniala jakas grupa w gornej czesci uk;-)A pisanie ze z naszego spota zrobicie fajna imprezke nie pomaga i nie jest mile.Zreszta klocic sie nie bede bo nie ma to sensu i dobrej atmosfery nie wrozy.Z mojej strony oczekuje tylko dobrej zabawy i jak pisalem Kto,kiedy i dlaczego nie ma dla mnie znaczenia pobs;)

Edytowane przez gruby 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie zeby istniala jakas grupa w gornej czesci uk A pisanie ze z naszego spota zrobicie fajna imprezke nie pomaga i nie jest mile.

Czyli jesteś za podziałem rodaków na emigracji w tym kraju? Ci z południa niech się nie pokazują bo to "nasz" spot.

Przykre trochę, nie powiem. Potwierdza się znów że Polak, Polakowi wilkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przykre trochę, nie powiem. Potwierdza się znów że Polak, Polakowi wilkiem.

nie ma co sie nerwic za wczasu, szykuje sie zlocik i niech tak zostanie, kto bedzie chcial przyjechac, to przyjedzie, wy****my, pogadamy, na gitarze przygraja i zaraz inaczej beda co poniektorzy gadac ;)

nie tracic zapalek panowie, beda potrzebne do grilla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jesteś za podziałem rodaków na emigracji w tym kraju? Ci z południa niech się nie pokazują bo to "nasz" spot.

Przykre trochę, nie powiem. Potwierdza się znów że Polak, Polakowi wilkiem.

 

adam75pl,musisz się bardziej wyluzować.nie zrozumiałeś nic,ale na zlocie da się to nadrobić.w końcu jedziemy tam,aby lepiej się poznać,więc wszystko przed nami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam 75pl musisz czytac ze zrozumieniem.To co wywnioskowales mija sie z tym co mialem na mysli;-)Zlot jest dla kazdego kto ma ochote!!!W stolicy macie regolarne spotkania a my probujemy cos zorganizowac w naszej okolicy.Rozbijanie tematu w tym nie pomorze i to o to tu chodzi.Mam nadzieje ze teraz kumasz o co biega bo kto ma wiedziec i jest zainteresowany ten i tak wie o spocie a ty piszesz mi tu o jakis wilkach i podzialach:dolamam

Edytowane przez gruby 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry gruby ale ja rowniez jak adam - tak to zrozumialem.

Temat poprawiam - by Was nie razil, i organizujcie Spota regionalnego ;) na który napewno przyjedzie wielu chętnych również ze stolicy. To miłe, że chcesz coś rozbujać tam u Siebie i naprawdę to cenię, bo sam pamiętam Pierwszy spot w UK (Ja, Martin, Mandzynek i Tomek) w 4 osoby, później doszedł Cozy i tak sie powoli rozwijały nasze spotkania co-miesięczne.

Tyle z historii.

Ze swojej strony pomogę Wam na tyle ile mogę, by poinformować wszystkich Zarej. w naszej gupie (mass pw), i jeśli bedziecie potrzebowali pomocy - służę pomocą.

Ja osobiście wstępnie piszę ze nie wiem czy pojadę.

pozdr. pobs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobs:dobrzeWreszczie wyglada ze sie dogadalismy;)Powiem Ci ze odrazu lepiej sie czuje bo uwazam ze wszystko to jest organizowane dla dobrej zabawy a przez chwile wygladalo ze idzie to w strone jakiejs klutni i nieporozumien.Przyznam sie ze doczekac sie nie moge na ten dzionek bo zanosi sie na poznanie wszystkich i dobra zabawe:)Za pomoc w imieniu wszystkich dziekuje(na pewno sie przyda)pozdro

Edytowane przez gruby 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:dobrze i tak trzymaj Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ....... macie szczęście bo już chciałem się wybrać do Edinburgha a potem do Londynu :zliscia

:rotfl: ,wyluzować poślady i do zobaczenia :]

Edytowane przez spidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra trzeba odswierzyc temat moze po spociku jaki odbyl sie ullsewater znajda sie chetni do tematu;)Moze na nastepnego spocika ktory odbedzie sie na dole naszej wyspy wybierze sie wiecej niz 2 samochody z grupy scotland;)

 

 

Arek i Leszek czy bylibyscie chetni do przylaczenia sie do grupy scotland poniewaz jest kawalek do was ale nie az tak daleko?;)

Edytowane przez gruby 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja się zawsze pisze na jakiś lokalny zlot z Tobą chudy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy naprawde w okolicy brak chetnych na stworzenie malej grupki osob ktore moglyby sie spotkac pogadac i pozartowac na rozne tematy.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brak chetnych
przeciez arek ci napisal :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze Arek i Leszek sa za to ja wiem pobs tylko probuje innych naklonic;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba trudno będzie znaleźć więcej osób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności