Skocz do zawartości
robrze

Problem z uruchomieniem silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Po wymianie wałka rozrządu i popychaczy silnik nie dał się uruchomić, teraz jest lepiej :) odpala na 1-2 sekundy. Czy ktoś ma jakiś pomysł?

Edytowane przez robrze
Post niezgodny z p. 2.2.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem ze swoim Paskiem, tez odpalal na 1-2sekundy, a jak krecilem go kilka, kilkanascie razy to w koncu odpalil. Tez szukam przyczyny tego objawu, ale niestety nikt mi nie moze pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam podobny problem ze swoim Paskiem, tez odpalal na 1-2sekundy, a jak krecilem go kilka, kilkanascie razy to w koncu odpalil. Tez szukam przyczyny tego objawu, ale niestety nikt mi nie moze pomoc.

 

U mnie usterka została wczoraj naprawiona, mechanik ponownie porozpinał i powpinał wtyczki elektryczne (te które rozpinał poczas naprawy) i silnik odpalił. Podzas jazdy próbej okazało się że traci moc, tu przyczyną była mała dziurka w przewodzie paliwowym gdzie był wyciek.

Kiedyś miałem przypadek zle założonego filtra paliwa, silnik odpalał chodził dokąd miał paliwo z filtra potem gasł, następnie długie kręcenie odpalał i cały dzień wszystko było w porzadku. Po nocy to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam problem odnośnie uruchomienia samochodu. Po przekręceniu kluczyka pulsują mi wszystkie kontrolki i bzyczy coś przy kierownicy (tak jakby jakiś przekaźnik). Jeśli, podkreślam jeśli uruchomi mi się silnik to po 1-2sekundach gaśnie i tak w kółko. Miał ktoś coś takiego??

 

Jesli gasnie po 1-2 sek byc moze cos z immobilizerem. Aku sprawny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności