Skocz do zawartości
aro555222

Od czego jest ta kostka?

Rekomendowane odpowiedzi

Od poczatku kupna Passata ta kostka byla rozlaczona, nie podpinalem jej bo nie wiem co to jest. Moze ma ktos jakies pomysly? ta kostka znajduje sie za reflektorem na belce.

 

fe3b5b00bf6c9a57med.jpg

 

---------- Post added at 15:33 ---------- Previous post was at 14:21 ----------

 

Nikt nie wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na tą kostkę-może jakiś numer znajdziesz na niej lub na przewodzie-wówczas będzie można wstukać w ETKE i sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale miałem chyba taką kostkę przy sterowniku od instalacji gazowej w poprzednim passacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewien ale miałem chyba taką kostkę przy sterowniku od instalacji gazowej w poprzednim passacie.

 

Nie sadze zeby to od gazu bylo, wiesz samochod ma kierownice po prawej stronie mieszkam w irlandii, a tutaj gazu nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś alarm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie jest to coś oryginalnego od VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał w 99% na jakiś alarm. Zobacz czy czasem nie jest podłączony do jakiejś syrenki :D lub np. zamka przedniej maski?

 

Możliwe że syrenka jest w środku tej puszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sie przygladalem i jeden kabel prowadzi do jakby przelacznika to cos takiego jak w samochodach guzik, ze jak zamkniesz to swiatelko gasnie

 

88ead74fecfcf4c2med.jpg

 

bdc9884f7929fab7med.jpg

 

fee981a631751d89med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zamykaniu maski zapewne się wciskasz. Otwórz szybę, zamknij auto i otwórz maskę. Zobacz czy coś zawyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to przypadkiem nie pasuje do gniazda, które zaznaczyłem na Twoim zdjęciu?? Chyba, że źle widzę i to nie jest gniazdo...:P

f111.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy to przypadkiem nie pasuje do gniazda, które zaznaczyłem na Twoim zdjęciu?? Chyba, że źle widzę i to nie jest gniazdo...

 

Tony_w aro wie że to tam pasuje tylko pyta od czego to jest bo było rozłączone jak kupił i nie chce nic spierdzielić podłączając :D

 

Sprawdź maske tak jak Ci radzili, to najprawdopodobniej alarm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tony_w aro wie że to tam pasuje tylko pyta od czego to jest bo było rozłączone jak kupił i nie chce nic spierdzielić podłączając

 

Sprawdź maske tak jak Ci radzili, to najprawdopodobniej alarm

OK, może źle przeczytałem... ;)

Ale dopóki tego nie podłączy to na nic sprawdzanie "Otwórz maskę..." itd itp Skoro układ będzie rozłączony... Nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kombinować to jest alarm i tyle. Pewnie komuś wył albo aku rozładowywał i poprzedni właściciel rozłączył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to sprawdzić. Po podłączeniu tej kostki auto może nie wybuchnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i sie stalo podlaczylem kostke i samochod zwariowal po jakims czasie. Kompletnie rozladowal akumulator wszystkie wskazniki poszly do gory tzn predkosc wzrosla do 30km/h obroty do 900 temperatura i poziom paliwa, wynika chyba, ze poprzedni wlasciciel tez cos takiego mial i dlatego odlaczyl. Dziekuje wszystkim za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności