Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chlopaki mam taki problem na climatroniku i w komputerze w liczniku wyswietla mi ciagle temp. 19 stopni. czyzby nawalil czujnik temp zew?? bo niektorzy mowia ze cos w panelu dodam do tego ze podlaczylem kompa i nie bylo bledow? ktos pomorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błąd 313 co oznacza ??:niekumam

Edytowane przez damianlu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprawdzam sobie climatronic bo są problemy z jego działaniem a przynajmniej tak myślałem, pojawiło mi siępo prawej stronie 02 a po lewej 444 czyli ze brak błędów ale te 02 świadczy o błędzie, przynajmniej mi się tak zdaje, gdzieś na forum wyczytałem że to normalne i tak ma być,

Dla pewności sprawdziłem wszystko jesscze raz tyle że na włączonym zapłonie samochodu i wyszło po prawej 00 a po lewej 444 troche się pogubiłem i teraz nie wiem czy tak ma być czy ja coś źle robie, dodam że zaden inny przycisk nie działa po wykonaniu diagnozy po za econ, może mi ktoś to wszystko sprostować, klima ogólnie chodzi ale nie za każdym razem i nie ciągle, przewody są zimne a w środku nie zawsze powietrze jest takie jak chce czasem leci ciepłe ;/ kiedyś nawet zauważyłem zamarzniętą jedna z rurek co wchodzi w podszybie i do kabiny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, sprawdzam sobie climatronic bo są problemy z jego działaniem a przynajmniej tak myślałem, pojawiło mi siępo prawej stronie 02 a po lewej 444 czyli ze brak błędów ale te 02 świadczy o błędzie, przynajmniej mi się tak zdaje, gdzieś na forum wyczytałem że to normalne i tak ma być,

Dla pewności sprawdziłem wszystko jesscze raz tyle że na włączonym zapłonie samochodu i wyszło po prawej 00 a po lewej 444 troche się pogubiłem i teraz nie wiem czy tak ma być czy ja coś źle robie, dodam że zaden inny przycisk nie działa po wykonaniu diagnozy po za econ, może mi ktoś to wszystko sprostować, klima ogólnie chodzi ale nie za każdym razem i nie ciągle, przewody są zimne a w środku nie zawsze powietrze jest takie jak chce czasem leci ciepłe ;/ kiedyś nawet zauważyłem zamarzniętą jedna z rurek co wchodzi w podszybie i do kabiny...

Dobrze przeczytales. Jest ok.

 

---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 22:33 ----------

 

I teraz co sądzicie od czego powinienem zaczął czy od wymiany wentylatora czy czujnika?? Ktoś miał taki problem??
Skoro komp pokazal co jest walniete to tym sie nalezy zajac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam podobną sytuacje co mariuszzk85. Z tym że u mnie jest troche gorzej ;/ Mianowicie klima nie pracuje tak jak powinna. W trasie zaczął mi piszczeć pasek pojechałem do warsztatu wymieniłem napinać etc. Klime nabiłem zaczeła chłodzić tak jak powinna ale wdał się drugi defekt który miałem już w b4 i nie został rozwiązany.. mianowicie klima poniżej 20 stopni do lo chłodzi... hym no chłodzi na lo daje chociaz nie tak jak kiedyś. Schody zaczynają się gdy ustawiam temp. wyższą niż 20 stopni - dmucha ! gorące ! powietrze przy temp zew. np. 25 / 30 stopni.... co więcej zauważyłem że przy dłuższej jeździe z wen. szyby wlatuje gorące powietrze do kabiny przy wyłączonej klimie i widać pare wodną na przedniej szybie. Diagnostyka nic nie wykazała. wszystkie f-cje klimy działają... pomocy nikt nie jest mi w stanie pomóc...;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem i też błedów w kompie brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, mam podobną sytuacje co mariuszzk85. Z tym że u mnie jest troche gorzej ;/ Mianowicie klima nie pracuje tak jak powinna. W trasie zaczął mi piszczeć pasek pojechałem do warsztatu wymieniłem napinać etc. Klime nabiłem zaczeła chłodzić tak jak powinna ale wdał się drugi defekt który miałem już w b4 i nie został rozwiązany.. mianowicie klima poniżej 20 stopni do lo chłodzi... hym no chłodzi na lo daje chociaz nie tak jak kiedyś. Schody zaczynają się gdy ustawiam temp. wyższą niż 20 stopni - dmucha ! gorące ! powietrze przy temp zew. np. 25 / 30 stopni.... co więcej zauważyłem że przy dłuższej jeździe z wen. szyby wlatuje gorące powietrze do kabiny przy wyłączonej klimie i widać pare wodną na przedniej szybie. Diagnostyka nic nie wykazała. wszystkie f-cje klimy działają... pomocy nikt nie jest mi w stanie pomóc...;/
czujnik temp przekłamuje sprawdź go podmieniając ale nie ten od temp zew tylko wew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem taki ze po włączeniu zapłonu na panelu klmatroniku wszystko mruga i po jakis 30 sie wyłancza i później można normalnie włączyć nawiew a wiem ze mam uszkodzona sprężarkę od klimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn, że masz nieskasowane błedy w panelu klimy. Przeczytaj dokładnie ten temat i masz napisane - jak te błędy samemu wywłać i potem usunąć :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam danek test klimy dziala dzieki za pomoc wyskoczyl blad 382 nie moge znalezc co on oznacza jakbys mogl pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyskoczyl blad 382 nie moge znalezc co on oznacza jakbys mogl pomoc ?

382 czy 318? Bo 382 to pierwszy raz widzę :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie, mam problem z klimatyzacją w "pasiorze", po przeskanowaniu VAG-em pojawiły się błędy 603, 1271, 1274, 1273. Koledzy pomocy!!! jeśli koś spotkał się z takim przypadkiem proszę o pomoc. Chciałbym zaznaczyć, że samo skasowanie błędów nic nie daje. Helllllp me!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie, mam problem z klimatyzacją w "pasiorze", po przeskanowaniu VAG-em pojawiły się błędy 603, 1271, 1274, 1273. Koledzy pomocy!!! jeśli koś spotkał się z takim przypadkiem proszę o pomoc. Chciałbym zaznaczyć, że samo skasowanie błędów nic nie daje. Helllllp me!!!!!!!

 

Tak dla przykładu: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=34050&highlight=b%B3%B1d+1274 cała reszta jest na forum w dziale błędów climatronic.Użyj szukajki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

po sprawdzeniu kliny wyskoczył mi bląd 71 w lewym okienku a prawym 00. Moje autko to pasek 2006 1,9TDI. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od niedawna jestem posiadaczem passata B5 FL rok 2003. Auto posiada na wyposażeniu klimatronic. Gdy sie korzysta z klimy wszystko jest chyba ok. Natomiast jak sie gasi auto to slychac z kratek nawiewow takie jakby syczenie jakby jakis gaz pod cisnieniem sie ulatnial. mial ktos moze podobny przypadek i sie orientuje co to tak robi i czy nalezy sie tym przejmowac? zdiagnozowane bledy aktualne to: 25B, 4F8. Wczesniej byl jeszcze 4FA ale aktulanie przy testach sie nie pojawia.

 

Z gory dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy to syczenie nie jest lepiej słyszalne, gdy otworzysz pokrywę silnika. Jeśli tak - to wszystko jest OK. Po wyłączeniu silnika, gaz w klimie się rozpręża i stąd syczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pojawiły mi się takie błedy :

 

Steuergerät: 3B1 907 044 H

Bauteil: CLIMATRONIC B5GP 0008

Codierung: 17000

Shop #: WSC 05311

4 Fehler gefunden:

00603 - Stellmotor für Fußraum-/Defrostklappe (V85)

35-10 - - - Unterbrochen

01272 - Stellmotor für Zentralklappe (V70)

35-10 - - - Unterbrochen

01274 - Stellmotor für Staudruckklappe (V71)

35-10 - - - Unterbrochen

00792 - Druckschalter für Klimaanlage (F129)

35-10 - - - Unterbrochen

 

 

Gdzie tego szukać , tylko proszę nie mówcie ze muszę ściągać całą deske :wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności