Skocz do zawartości
Robert200pl

Doposażanie autka - 3B - 98 rok

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o doposażeniu Passka 1.6 w elektryczne szybki z tyłu?

 

Oraz co wybrać - dołożenie klimy czy wstawienie oryginalnego szyberdachu? (Passat jest w wersji Basis wiec jest ubogo wyposażony, a latem przydałaby się klimcia lub szyberdach) Co do klimy to sprawa jest o tyle trudna ze nie kazdy chce się podjąc dołozenia, a druga wada, to że trzeba sciągac rozrząd by wstawić koło pasowe z miejscem na napęd spręzarki. Co sądzicie o tych pomysłach? Nie mam kasy na inny samochód a ten jest nawet spoko, dlaetego myslałem o doposażeniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klima!!!

a szyber po jakimś czasie będzie ci ciekł dokładka nie jest to co orginał ,szyber kombinowany przerabiałem juz kilka razy NIGDY WIĘCEJ NIE ZAŁOŻE SZYBERA .

Orginał to orginał ,samodzielnie szyber zamontoawany to po 2-3 latach będzie zaciekał uszczelki twardnieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szyber w upalne dni nic praktycznie nie daje, a na trasie nie uchylisz bo szum taki że trzeba by zatyczki do uszu miec.

 

100% lepsza klima tylko że podzespoły i zamontowanie kosztuja znacznie wiecej a niżeli szyberdach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak szaleć to szaleć ładuj Climatronic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś Ci się pomyliło, nie trzeba rozpinać rozrządu, aby wymienić na kółko z napędem na sprężarkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że działająca klimcia zabiera (i tak już małą) moc, a poza tym dołozenie klimy to koszt rzędu 2500 zeta :( a szyberdach kompletny w bdb stanie już za 500 zeta sie kupi... Dlatego też się zastanawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej sprzedać auto i kupić coś podobnego tylko wyposażonego już w te wszystkie bajery?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie lepiej sprzedać auto i kupić coś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko że działająca klimcia zabiera (i tak już małą) moc

 

to zamiast klimy, projekt Turbo 1.6 :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tylko że mój pasek jest w bardzo dobrym stanie, nic sie nie sypie, nie był bity - i przez to że mam go już 4ty rok, to wiem co w nim siedzi... A swap silnika na 1.8T AEB z klimą od razu? - Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam takiego Paska jak ty i nie wiem czy jestem zachwycony działaniem zwykłej klimatyzacji. Dokładanie CLIMATRONIC nie ma najmniejszego sensu. Co do silnika nie będę się wypowiadał. 1.6 to prosty silnik a co za tym idzie małe kłopoty. Może warto pomyśleć nad jakimś delikatnym upiększeniem (czytaj: zrób to z głową) auta. Może trochę chromy jak w 3BG na zewnątrz i w środku. jakieś dodatkowe oświetlenie czy to pod spodem drzwi, czy na nogi. Chyba bardziej stawiał bym na cos takiego. A latem nie jest aż taki ukrop w środku żebym tyle kasy wpakował w klimę.

Zresztą jak uważasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często koszt instalacji takich wodotrysków jest większy jak operacja zmiany auta na nowsze.

Na pewno od dołożenia chromów będzie jeździło sie lepiej wygodniej ciszej szybciej itd.

Sa 2 typy ludzi:

1. Ci co lubia z auta robię choinkę (agrotuning) i już niejeden raz widziałem fotki publicznie ośmieszane.

2. Ludzie szukający wygody i jakości ze smakiem. Jest ich znacznie mniej i nie spotkasz takiego gościa w tesco na stoisku z akcesoriami tuningowymi...

 

Jak masz cały dach to miej cały dach no chyba że lubisz mokre spodnie.

Co do klimy kiedyś do golfiny chciałem wsadzić i mimo że wszystko miałem na stanie przeszło mi.

 

jak chcesz się bawić to klima jest cool.

O szybie w dachu zapomnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam passka z 97 r 90ps obecnie koncze sfat wrzuciłem 130 i czekam na program 160 posiada od nowosci clime chlodzi no w miare a czy klimatronik chlodzi lepiej bo sie zastanawiam nad wymiana czy moze mi ktos poradzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności