Skocz do zawartości
Paweł06

Malowanie listew bocznych i dołów zderzaków

Rekomendowane odpowiedzi

to papier ok 240 / 320 i jedziesz i w takim razie szpachla natryskowa musi byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe byłoby z tymi listwami od superba, one nie mają takiej gumy jak na dole jak passat? Będą pasować?

 

poco się męczyć z listwami od passata, lepiej przerobić od superba i pomalować, kto możę to sprawdzić czy to będzie pasować. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poco się męczyć z listwami od passata, lepiej przerobić od superba i pomalować, kto możę to sprawdzić czy to będzie pasować. ??

 

No właśnie dużo lepiej byłoby założyć od superba niż bawić się z listwami od passka, one mają takie same gumy jak passat na dole czy tez nie?

 

Pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto wie ile lakiernik sobie zaspiewa za wszystkie elementy czarne na kolor?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
one mają takie same gumy jak passat na dole czy tez nie?

listwa dolna drzwiowa superba nie ma tych gum, także nie bedą pasować. Wiązałoby się to z wymianą progów z superba lecz one również nie będą pasować. Także imprezę z dołami z superba można sobie odpuścić.

ponieżej foto tej listwy:

skodasuperb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
listwa dolna drzwiowa superba nie ma tych gum, także nie bedą pasować. Wiązałoby się to z wymianą progów z superba lecz one również nie będą pasować. Także imprezę z dołami z superba można sobie odpuścić.

ponieżej foto tej listwy:

 

Rzeczywiście, nie ma sensu się bawić i trzeba zostać przy czarnym dole.

 

Pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dużo lepiej byłoby założyć od superba niż bawić się z listwami od passka, one mają takie same gumy jak passat na dole czy tez nie?

 

nie one są z plastiku i są troszkę krótsze

 

listwa dolna drzwiowa superba nie ma tych gum, także nie bedą pasować. Wiązałoby się to z wymianą progów z superba lecz one również nie będą pasować. Także imprezę z dołami z superba można sobie odpuścić.

ponieżej foto tej listwy:

 

hmm chyba nie, widziłem to mój passat stał obok i sobie troche porównałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zna ktoś dobrego lakiernika w Warszawie, który za przyzwoite pieniądze pomaluje mi listwy boczne w kolor nadwozia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak znam bo sam to robiłem u niego... i efekt jest fajny z jednego elementu po zimie zszedł mi lakier ale w ramach raklamacji zostało naprawione to bezpłatnie... jedyne co mi sie nie podoba to jest to ze na dolnych listwach znać nierówności tzn w miejscach mocowania listwy as dołeczki ale to jak ktoś chce znaleźćfeler to znajdzie zawsze.

Edytowane przez Paweł06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem zakład w moim rodzinnym Sandomierzu. Po rozmowie z szefem ustaliliśmy że pomaluje mi listwy boczne i te u dołu za 500 zł. Do tego jeszcze pomaluje atrapę przednią :) Zakład to Bosch Autoservice, ma dobre opinie. Wreszcie nie będzie żadnego plastiku na zewnątrz auta :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
500 zł.

zapodaj jakieś foto po tej kuracji

jestem ciekaw jak będę wyglądać te wgłębienia na dołach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak to pomalujesz to mi sie nie bedzie podobac osobiscie wole doly czarne a grill w kolorze to juz w ogole bedzie jedna dretwa bryla :(

 

jak juz pomalujesz to listw nie przykrecaj mocno bo beda fale dunaju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
osobiscie wole doly czarne

 

No i doły będą czarne bo auto mam czarne więc wielkiej różnicy nie będzie :)

Nic mnie tak nie obrzydza na aucie jak gołe plastiki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak masz czarne auto tym bardziej nie widze sensu.. no nic pomalujesz pokaz zrob dobre fotki bysmy zobaczyli jak to pieknie wyjdzie... :) aha i pozniej po pewnym czasie uzytkowania tez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malowanie dołów mija sie z celem :) ladnie będzie lakier odpryskiwać :Pa foto pomalowanego grilla koniecznie zapodaj na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie dobrze pomalowane nic nie będzie odpryskiwać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie dobrze pomalowane nic nie będzie odpryskiwać
kiedyś będzie , te progi to taka jak by guma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dowadzic gdzies drziwami ta guma to na bank odprysnie

 

widzialem tylko ze 2 passaty moze w zyciu gdzie jest to dobrze zrobione burtona i jakis tam jeszcze

 

ale i tak wole doly czarne... a porozmawiamy za kilka miesiecy jak to wyglada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie daje auta do malowania jakiemuś Heńkowi do stodoły tylko do dobrego lakiernika :) Widziałem już paska z malowanymi plastikami również czarnego i wygląda ok. Koleś jeździ już ze 3 lata i nic a nic mu nie odpryskuje a w zimie auto stoi na dworze. Więc nie mam podstaw aby od razu zakładać że lakier po czasie odejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko

czekamy na foty ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności