Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystich posiadaczy oraz miłośników WV Pasata.

Kupiłem ostatnie rns510 i okazało się ża navi jest rodem z japoni(mapy japni i znaki na tej mapie typowo z japońskimi znakami)

*pytanie brzmi następująco ...co zrobić żeby zakresy radia były europejskie bo te z japoni są do bani i prawie nic polskiego na nich nie odbiera -(ciekawe jast to że zostały wpisane w pamięć takie stacje jak :radio tokyo,ohayo itp)

*czy da się coś zrobić żeby na navi pojawiła się mapa naszego kraju a nie odległej wyspy(czy wgranie nowych map wystarczy?)

*jeszcze jedno po podłączeniu do modułu bluetoth chyba na navi powinien pojawić sie ekran z numeryczną klawiatura telefonu natomiast po sparowaniu telef. z navi i nadejściu połączenia na ekranie pojawia się tylko słuchawka (wszystko jest ok natomiast na ekranie przy kierownicy tylko obsuga trochę mało fajna)

 

jeszcze mały temat radio było już u tzw speców od rns510 i nie dali rady nic ztym zrobić :confused:

proszę znawców tematu o porady:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień firmware na 2660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i mówisz że to pomoże ?

próba we wtorek jak sie uda to dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ci tak zwani spece Ci tego nie zrobili?!Zmien firmware a poźniej trza sobie pokodować RNS Vagiem. Musisz mieć wersję przynajmniej 805.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Ci tak zwani spece Ci tego nie zrobili?!Zmien firmware a poźniej trza sobie pokodować RNS Vagiem. Musisz mieć wersję przynajmniej 805.

gdzie odczytam jaką mam wersję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersję czego?Vaga czy firmware?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak możesz to podpowiedz jak odczytać i to i to przecież może się przydać jak nie mi to może komuś z podobnum problemem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ta navi bardzo tania z japońskimi znaczkami na panelu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie co do Vaga jest chyba na maxa lamerskie;-)jak masz zainstalowany VCDS to chyba wiesz co instalowałeś?lepiej poczytaj forum bo jest sporo na temat Vaga i kabelka HEX'a. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=13583&page=4 Co do firmware to przy zmianie Ci pokaże co masz aktualnie. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=61527&highlight=wersja+firmware

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ta navi bardzo tania z japońskimi znaczkami na panelu ?

znaczki japonskie tylko na mapie reszta ang. cena podobna do tych który są tylko nie było info o tych mapach ........!

 

---------- Post added at 21:55 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

 

pytanie co do Vaga jest chyba na maxa lamerskie;-)jak masz zainstalowany VCDS to chyba wiesz co instalowałeś?lepiej poczytaj forum bo jest sporo na temat Vaga i kabelka HEX'a. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=13583&page=4 Co do firmware to przy zmianie Ci pokaże co masz aktualnie. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=61527&highlight=wersja+firmware

dzięki za podpowiedź jak widzisz to nie jestem w tym biegły

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko loco! ;-) mam nadzieję ze Ci się uda po zmianie firmware. Daj znać koniecznie jaki bedzie wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam kolego?Udało się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie jutro odbieram pasata z serwisu i potem działam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tam kolego?Udało się?

NIESTETY Z POZIOMU SOFTU SIĘ TEGO NIE ZROBI JEST GORZEJ NIŻ MYŚLAŁEM (W MOIM NAVI JEST SOFT 151) SŁYSZAŁ KTOŚ O TAKIM, TYPOWO JAPOŃSKA FERSJA NAVI MA FAJNE OPCJE ALE W EUROPIE NIEPRZYDATNE ,TRZEBA NESTETY PRZELUTOWAĆ KOŚCI CZY COŚ....

W PIĄTEK DAM ZNAC CZY SIĘ UDAŁO

 

na koniec porada jak ktoś ma do kupiena coś w lepszej cenie to niech to lepiej dwa razy sprawdzi .........bo się można lekko zdziwić!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozesz podać numer tej navi?Albo lepiej strzel fotke nawi z tyłu i przodu-tak żeby było widać napisy na naklejce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo przelutowanie "kości" nie pomoże... radio w japonii działa na innych częstotliwościach - czytaj: i płytę główną musiałbyś wymienić i płytę z tunerami (i wzmacniaczem). potem tylko przedni panel na europejski i z oryginału zostaje ci klatka, dysk, wyświetlacz i czytnik kart sd. taniej wyjdzie kupić nową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według ETKI, ta Japońska wersja ma następujący numer katalogowy: "3C0 035 681 A"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech sam zainteresowany zdradzi numer navi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niech sam zainteresowany zdradzi numer navi....
3C0 035 681 A"

tak dokładnie jest to nr 3C0 035 681 A -wersję europejską już włożyliśmy jeszcze nie chcą poprawić się zakresy radia

 

mapy v4 i v5 też chodzi

 

w czwartek wkładam go do paska pobawię się i coś napiszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekaj bo nie załapałem....kupiłes drugą?bo nie zrozumiałem z "włożeniem" wersji europejskiej....

wersja europejska to 1T0 035 680x

Edytowane przez kiarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności