Skocz do zawartości
uosiu

Clarion db288 a alpine do 380pln z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

http://tinyurl.com/yf6kpc9

alipne'y na allegro

 

 

http://www.allegro.pl/item789279407_clarion_db288_rusb_4xrca_gwpl_parametriceq_wroclaw.html

clarion

 

 

obecnie mam 4 glosniki w aucie, 2 na podszybiu i 2 w drzwiach, w planach jest rozbudowa CA o wzmak + lepsze glosniki + 30cm w bagarniku, wiec cinche sa wazne, gdyz chce mozliwie duzo glosnikow ze wzmaka zasilic

to, ze clarion ma USB i aux, to milo, ale najwazniejsze jest CD+mp3.

 

Jak konkretne modele alpine'ow wypadaja w porownaniu do tego clariona? czy moze zastanowic sie nad pioneerami rodzina deh 2100?

Edytowane przez uosiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę z serca poleciłbym Ci tego pionka, te modele grają bardzo ładnie i czysto, a alpine jeśli już to poleciłbym Ci ale wyższy model jakis a za te niestety juz trzeba zapłacić;) sam mam alpine'a 9886R ale ubolewam bo pionki maja 3rzedowy koretkor graficzny z czego alpinki maja tylko 2rzedowy(bas i treble). także naprawdę polecam tego pionka z serii 2100 słuchałem go bawiłem sie nim i naprawdę godny polecenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clarion to kupa... niskie modele są bardzo ograniczone. Kup prostego pionka ze sterowaniem subwooferem, ewentualnie jakimis odcięciami jak nie chcesz odseparowanego zestawu i bedziesz 15 razy bardziej zadowolony. -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem Clariona a teraz mam Alpine i nigdy więcej Calariona to moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

clarion jest ok jak jest model za 2 tyś reszta to bleh... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze piszecie koledzy :D popieram w\Was:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, dzieki za opinie, niestety 24h po zakupie radia...

powiem tak- fajnie ten clarion gra, przynajmniej w porownaniu do starego sonego, pod koniec skali glosniki dalej dobrze wystrojone i nie charcza. Parametryczny EQ to dobro... I sie tak nie grzeje

 

 

problemem jest brak podtrzymania pamieci przez radio, co wylacze silnik albo zdejme panel i musze od nowa wszystko ustawiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brak podtrzymania pamieci przez radio

zamien plusy, radio jest zasilane 2ma plusami, jeden stale 12V z aku na pamiec, drugie 12V po stacyjce, zamien 2 przewody, zolty z czerwonym. sie nie dziwie żę dla Ciebie fajnie gra;) cokolwiek porównasz z soniaczem to będzie fajnie grało :D haha pozdraVWiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamien plusy, radio jest zasilane 2ma plusami, jeden stale 12V z aku na pamiec, drugie 12V po stacyjce

 

 

poprawka :D

W clarionie to fajnie zrobili. Bezpiecznik kolo gniazda ISO wyciagasz i wkladasz przesuniety o jeden pin- z pozycji NORMAL na VW i dziala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no. cza tylko plusy rozdzielić i gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NORMAL na VW i dziala :D

no widzisz to nawet nie trzeba było kombinować, dziękuje i miłego słuchania ;) pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności