Skocz do zawartości
John3005

Przepływomierz wv(2e) czy mozna zamontowac jakiś inny tańszy

Rekomendowane odpowiedzi

Przepływka padła jest to passat b4 z silnikiem 2e 115km. W okolicy nie mogę dostac takiej pzrepływki a jak patrzyłem na allegro to sa bardzo drogie. Czy moze można założyć jakąś inną tańsza przepływke lub naprawić starą???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak

 

było bardzo wiele razy

 

fuzycznie pasuje z opla (trzba przerobić wtyczke)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja wstawiłem boscha 0280202202 pasuje bez żadnych przeróbek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wtyczka pasuje? A jak wstawileś ten oplowski przepływomierz to cos regulowałeś czy bylo w miarę dobrze samochod idzie jak potrzeba i nie pali za dużo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka pasuje bez przeróbek,samochód chodzi dobrze,odpala,trzyma wolne obroty. Nie wiem jak ze zużyciem benzyny,bo tylko odpalam i ewentualnie grzeję silnik na benzynie. O tym przepływomierzu znalazłem gdzieś na forum audi b4 i jak dobrze pamiętam to gość nie skarżył się na moc czy spalanie. Co do regulacji to nie wiem,chyba nic nie trzeba regulować,ja po założeniu odpaliłem i od razu chodził,miałem podwyższone obroty jałowe,al miałem kilka innych problemów min. pękniętą odmę,uszkodzony regulator ciśnienia paliwa i parę jeszcze drobnych rzeczy.Po usunięciu tych usterek silnik nadal trzymał około 1000 na wolnych ale wyregulowałem to potencjometrem od składu mieszanki. Teraz jest dobrze,nie ma żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof spróbuj reanimować starą oderwij delikatnie tą czarną pokrywke wyczyść ścieżki i przesuń delikatnie płytke moze pomoże co siedzi pod tymi 3 wkrętami dokładny opis jest tutaj http://www.audi80.pl/80-b4-20-abk-proba-naprawy-przeplywomierza-vt13338.htm powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności