Skocz do zawartości
warrior666

Wyzwalanie alarmu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wie ktoś może jak włączyć alarm z pilota żeby zaczął wyć, i ewentualnie jak się go potem wyłącza. Alarm mam fabryczny, pilot scyzoryk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie ma takiej funkcji oryginalny alarm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że nie ma, a szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz go wyzwolić w jeden sposób. Zamknij auto z pilota, włóż klucz w zamek bagażnika, przekręć otwórz i zacznie wyć:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz go wyzwolić w jeden sposób. Zamknij auto z pilota, włóż klucz w zamek bagażnika, przekręć otwórz i zacznie wyć:):)

Chyba kolego coś ci się pomyliło :rotfl: Skoro alarm jest fabryczny to nawet otwarcie klapy w taki sposób co podałeś - nie spowoduje zadziałania alarmu bo go po prostu wyłączy.

Żeby włączyć alarm, to zamknij się w samochodzie włącz alarm, odczekaj ze 20 sekund zanim się uzbroi i otwórz pokrywe silnika.

Inny sposób to otwórz pokrywę silnika, naciśnij styk przy zamku (ten od alarmu), włącz alarm, odczekaj znowu trochę i puść styk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o odstraszanie intruza (dzieci rzucające śnieżkami po aucie) włączając zdalnie alarm z balkonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z balkonu to i tak raczej byś nie włączył, bo zapewne masz mały zasięg pilota ;) Chyba, że się mylę i u Ciebie zasięg jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 2 piętra zamykam i otwieram auto bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował założenie alarmu nieseryjnego,dlatego że "nie posiadasz alarmu"!Poszukaj a będziesz wiedział dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru za bardzo inwestować w to auto bo waham się z jego sprzedażą. Poza tym mam dobre AC wiedz niech se biorą. A tak z ciekawości to dałbyś mi linka czemu on taki zły bo postów o alarmie jest sporo i nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba kolego coś ci się pomyliło Skoro alarm jest fabryczny to nawet otwarcie klapy w taki sposób co podałeś - nie spowoduje zadziałania alarmu bo go po prostu wyłączy.

 

Założę się z tobą o 0.7 że fabryczny tak wyzwolisz jak napisałem. W 3BG tak jest. W innych nie sprawdzałem. Sprawdzone na 3 autach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Założę się z tobą o 0.7 że fabryczny tak wyzwolisz jak napisałem. W 3BG tak jest. W innych nie sprawdzałem. Sprawdzone na 3 autach.

Ale jak przekrecisz kluczem w zamku i otwierasz klapę?? Przy fabrycznym alarmie?? NIE-MO-ŻLI-WE kolego. Przekrecenie zamka na "otwieranie" - jest sygnałem do wyłączenia alarmu. Może i aktywowałes alarm otwarciem klapy - ale na pewno nie dokładnie w taki sposób jak piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak przekrecisz kluczem w zamku i otwierasz klapę?? Przy fabrycznym alarmie?? NIE-MO-ŻLI-WE kolego

 

Mówimy o fabrycznym alarmie. Zamykam auto pilotem. Wkładasz kluczyk w klapę bagażnika, przekręcasz kluczyk do otwarcia i alarm wyje. Dwóch kolegów z forum może potwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś nie tak w takim razie. Przy fabrycznym tak nie powinno być. Ale dobra - nie będę się spierał. :D:zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak przekrecisz kluczem w zamku i otwierasz klapę?? Przy fabrycznym alarmie?? NIE-MO-ŻLI-WE kolego. Przekrecenie zamka na "otwieranie" - jest sygnałem do wyłączenia alarmu. Może i aktywowałes alarm otwarciem klapy - ale na pewno nie dokładnie w taki sposób jak piszesz.

U mnie alarm rozbraja tylko zamek od drzwi kierowcy jak otworze inne drzwi to alarm wyje. Wiedz bagażnik pewnie też.

Ale to nie rozwiązuje mojego problemu.

Edytowane przez warrior666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie macie uszkodzone zamki, bo zamek klapy bagażnika rozbraja alarm jak Danek piszę :)

Niestety Twój problem nie zostanie rozwiązany, bo nie ma takiej opcji. Zostaje dodatkowy alarm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To pewnie macie uszkodzone zamki, bo zamek klapy bagażnika rozbraja alarm jak Danek piszę

 

Czyli wszystkie paski mają uszkodzone zamki??? Nie wiem jak jest w 3B sprawdź u siebie.

Ale w 3 sprawdzałem 3BG i się alarm włacza. Aż się pofatyguje i pójdę do brata Golfa IV zobaczę jak to jest u niego, tez ma fabryczny.

 

Niestety w Golfie nie sprawdzę wkładkę ma zapchaną, klucza nie mogę włożyć.

 

Ale mi się wydaje że jest tak że jak włożysz klucz w drzwi kierowcy i przekręcisz to otwierają się wszystkie drzwi i rozbraja alarm. Ale bagażnik nie otwiera centralki i dlatego alarm się włącza, bo poprzez bagażnik nie otworzysz wszystkich drzwi i nie rozbroisz alarmu.

Zaznaczam że tak wyzwalałem alarm w 3BG KOMBI.

Edytowane przez robert270111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się koleżko ośmieszyłeś, mój Passat jest piątym autem, na którym Robert to sprawdził, tym razem udokumentowaliśmy całe wydarzenie.(Czyli mój też ma uszkodzony zamek? :676: )

tu w moim, a tutaj w Roberta

Miłego wycia panowie ;)

Edytowane przez Klimuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie akurat najpierw fabryczny się włącza, a potem dokładany.

Jak otwieram bagażnik zawsze wyją 2 naraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to się koleżko ośmieszyłeś, mój Passat jest piątym autem, na którym Robert to sprawdził, tym razem udokumentowaliśmy całe wydarzenie

Zaraz tam ośmieszyłeś. No to wychodzi, że po lifcie jest drobna modyfikacja w alarmie fabrycznym. Bo w B5 z klapy bagażnika otwierasz i zamykasz auto oraz opuszczasz i podnosisz szyby - w przypadku fabrycznego. I każde przekręcenie kluczyka powoduje rozbrojenie alarmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności